SATIŞ YAP

Battleborn

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Battleborn Steam CD KEY GLOBAL - 19 19,64 TL Satın Al
Battleborn + Firstborn Pack Steam CD KEY GLOBAL - 24 24,26 TL Satın Al

Battleborn Steam Cd Key Satın Alma 

Bilgisayar teknolojisi sayesinde farklı platformlarda aksiyon, macera ve savaş oyunu oynayan kişiler en çok First Person Shooter (FPS) oyunlarından zevk aldığını söylüyor. Oyunda gerçekleşen tüm olayları karakterin gözünden izleyerek karakteri dilediğiniz gibi hareket ettirmenizle en gerçekçi oyun deneyimi sunan bu oyunların oyuncu sayısı her geçen gün artıyor. Bu yoğun talebe karşılık olarak oyun geliştiricileri ve üreticileri de yeni oyunlar ortaya çıkarıyor. Bu özelliklere sahip son çıkan oyunlardan biri de battleborn oldu. Gearbox Software firması tarafından geliştirilip oyun dünyasının en büyük firmalarından biri olan 2K Games tarafından yayınlanan oyun oyunculara çevrimiçi olarak FPS oyunu oynama deneyimi sunuyor.

2016 yılında üstün özelliğe sahip son cihazlarda Microsoft Windows PC, Xbox One ve PlayStation 4 gibi farklı platformlarda piyasaya sürülen oyun kısa sürede pek çok kullanıcıya ulaştı. Oyunun bu kadar büyük bir ilgi görmesini ise oyun içerisinde bulunan karakterler, hikaye ve görsel efektlerin yanı sıra sadece kahraman odaklı olarak oyunu oynayabilmekle birlikte çoklu oyuncu destekli savaş alanlarında da mücadele etmeyi sağlaması etkili oldu. Oyun battleborn steam dan satın alma yolu ile kolay bir şekilde satın alınabiliyor. Oyunda her biri kendine has özelliklere sahip olan farklı birçok karakter seçilerek oyunda ilerlenebiliyor. Saldırı, defans yapma, sahip olduğu güç ve yeteneklerin yanı sıra özel sihir ve atak becerilerine sahip olan karakterler içinden oyuncular en sevdikleri karakterleri seçerek oyunu oynayabilirler. Her karakter seçiminde önceden yapılan mücadelelerden elde edilen malzemeler ve özel kıyafetler bir sonraki karşılaşmada kullanmak üzere karaktere giydirilebilmektedir. Böylece sürekliliği artan oyunu oynarken hiç sıkılmadan uzun saatler geçirebileceksiniz. Ayrıca oyunda karakterin devamlı olarak gelişebilme özelliğine sahip olmasından dolayı oyunun ilerleyen yapısı sizi sürekli oyunda tutmaya yetecek.

Battleborn Steam Ucuz Satış Fiyatları

Yeni çıkmış ve böylesine özenilmiş bir oyun için çok ekonomik battleborn satış fiyatları ile satın aldığınız oyunda oyuncuların yönetebileceği 25 farklı karakter bulunmaktadır. Her biri farklı yeteneğe ve silaha sahip olan bu karakterler sahip oldukları maddelerle hız, sağlamlık, savaşma gücü, çeviklik gibi konularla da birbirinden ayrılırlar. Oyunda hikaye tabanlı olarak bir karakter üzerinden ilerleyebileceğiniz bir mod bulunmasının yanında ayrıca 3 tane de ana çoklu oyuncu modu bulunmaktadır. Bir takım halinde gerçekleştirilen mücadelelerde takımlar alanları savunmak ve yeni alanlara sahip olmak için savaşırlar. Yapay zeka tarafından yönetilen bazı karakterler de ancak birkaç oyun modunda kullanılabilir olmaktadır.

Steam’den indirdiğiniz oyun için zaman zaman indirimlerle veya kampanyalarla size sunulan ucuz battleborn fırsatlarından yararlanarak oyuna sahip olabilirsiniz. Bu şekilde indirdiğiniz oyunların yanı sıra farklı platformlardan indirdiğiniz oyunlarda oyunu Steam hesabınızla uyumlu bir şekilde çalıştırabilmek için steam cd keye sahip olmanız gerekmektedir. Gameticaret olarak bizler Batlleborn oyunu ile ilgili Steam CD Key satışları ile birlikte oyunda size avantajlar sunan Firstborn Pack ve Digital Deluxe ürünlerinin satışlarını da gerçekleştirebiliyoruz. CD Key satın alırken mutlaka alışveriş yaptığınız sitenin güvenilir olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Çünkü bu ürünlerde satış yapan pek çok site sahte CD Keylerle müşterilerini kandırıyorlar. Bu durumun önüne geçebilmek için sizlere güvenilir bir şekilde CD Key alma olanağı sunuyoruz. Bizden satın aldığınız battleborn steam cd key ürününü çok uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Aldığınız ürünlerin mutlaka GLOBAL olması da alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken unsurlar arasındadır. Alışverişler öncesinde bilgilendirme ve sonrası için karşılaştığınız sorunların çözümünde hizmet vermek üzere Online Destek hizmetimizde size sunulmaktadır.