SATIŞ YAP

Call Of Zombies

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Google Play 25 TL - 25 25,00 TL Satın Al
Google Play 50 TL - 50 50,00 TL Satın Al
Google Play 100 TL - 100 100,00 TL Satın Al
Google Play USD
Google Play 10$ - 38 40,49 TL Satın Al
Google Play 15$ - 57 62,21 TL Stok Yok
Google Play 25$ - 96 100,41 TL Satın Al
Google Play 50$ - 192 200,82 TL Satın Al
Google Play 100$ - 385 396,81 TL Satın Al
iTunes Gift Card TL
25TL Apple Store Bakiye - 25 25,00 TL Satın Al
50TL Apple Store Bakiye - 50 50,00 TL Satın Al
Call Of Zombies
Call Of Zombies Mobil Oyun - - 0,00 TL Stok Yok

Call of Mini Zombies Kristal Satın Al ile Oyunda Gelişin

Call of Mini Zombies Kristal Satın al seçeneğini değerlendirmeden önce oyun hakkında malumat toplamak, oyundaki temel stratejinizi meydana getirir ve bu sebeple oldukça büyük bir önem içerisinde yer alır. İOS ile Android platformlarda oynanır durumda olan oyum, çıktığı ilk günden beri sürekli artan hayran kitlesiyle yoluna devam ediyor. Oyunun adına bakarsak içeriği hakkında bir fikir yürütebilir, oyundaki temel işlevin ne olduğunu çözebiliriz; ama oyundan elde edeceğimiz keyif, belirtilen durumun daha fazlasını vaat ediyor. Anlaşılacağı üzere oyun dünyasındaki zombiler ile mücadele edecek, belirli alanları kurtarılmış ilan edece ve bunların sonucunda oyunu kazanacağınız. Oyun, çevrimiçi oynanmasıyla beraber farklı takımlar kurmaya da müsaade ettiği için yaşanan heyecan anlatıldığı gibi kısa sürmüyor.

Call of Mini Zombies Kristal satış fiyatları

Call of Mini Zombies Kristal satış fiyatları, alınacak malzeme üzerinde farklılık gösterir. Bunun nedeni, oyunun hem ilerlemeli hem de biriktirmeli olan yapısıyla doğrudan benzerlik göstermesi şeklinde açıklanabilir. Yani söylenmek istenen şey, oyundaki ilerleyişi hızlandıracak itemleri elde edebilmek için oyun içerisinde ilerlerken, aynı zamanda ilerleyiş sırasında ele geçen maddeler toplanır. Oyunda yer alan ve yoğunluğuna göre karşılığı bulunan elmaslar, ne kadar fazla olursa oyuncuya o kadar hareket alanı yaratır.

Para Kullanım Alan!

Call of Mini Zombies kredi kartlı ile Para Paketi satın alma seçeneği, oyundaki ilerleyişi çok ileri noktalara taşır. Oyunda biriktirilen malzeme: farklı silah, giyim, karakter değişimi, alan yönetimi gibi birbirinden farklı konular için kullanılabilir; ama bu ha deyince olacak bir süreç şeklinde değerlendirilemez. Elbette mevcut ilerleyişi hızlandırmak için yapılacak birtakım olgular var, bunun için de oyun hesabına para yatırılması gerekir! Yatırılan para, oyundaki karşılığınca geçerli olurken; oyundaki temel ilerleyişi olduğundan çok daha yüksek noktalara çeker. Hızlanan karakter, oyuncuya daha keyifli dakikalar yaşatır; oyuncunun oyundan aldığı hazzın, zirveye çıkmasına olanak verir.

Temel Oynanış Mantığı!

Call of Mini Zombies mobil ödeme ile Kristal satın alma opsiyonu bir kenarda dursun, biz oyunun temel oynanış mantığını değerlendirelim. Oyun, FPS türü oyunlar içerisinde yer alır; peki nedir bu FPS? FPS ( Firs Person Shooter) sizin kontrol ettiğiniz ve farklı bakış açıları ile denetlediğiniz eli silahlı bir karakteri betimler. FPS oyun tarzı da namlusu size bağlı olan silahla yapılan atışların üzerine kurulu olur: Bir nevi, oyunun içerisinde silahı tutan ve hareket eden sizsinizdir.

Call of Mini Zombies ucuz Paket kodları gibi başlıklar, oyuncular tarafından sıklıkla aranız çünkü; oyunun kendine has olan havası, oyunseverlerde büyük bir beğeni yaratmıştır. Farklı çizim, müzik, atmosfer bileşenleri oyunda bir araya gelirken; FPS türünün yalnızca PC ve PS gibi platformlarda yer alacağı gerçeğini alt üst eder. Oldukça keyifli olan oyun, uygun yeterlikte bulunan akıllı cihazlarda rahatlık içerisinde oynanabilir, arkadaşlarla birlikte yaşanan keyfin tadı daha üst noktalara dahi çıkarılır.

Oyundaki temel mantık, oynanış, atmosfer gibi konular; oyun oynandıkça daha net bir biçimde ortaya çıkıp, sizdeki oyuncu niteliğini olumlu yönde etkileyecektir. Elbette bunun için öncelikle oyunu uygun durumdaki cihazınıza yüklemeli, ardından oyunda hızlı ilerleme şansı için birtakım üniteler satın almalısınız. Satın alınan ünite, oyundaki ilerleyişinizi çok üst seviyelere taşır ve böylece oyundan alacağınız keyif de katlanarak artar. Oyundaki online ortamı düşünecek olursak, belirtilen işlemin yapılmasındaki gerekliliği daha net bir biçimde anlarız. Hem düşmanlara hem de dostlara karşı güçlü gözükmek, her oyunun temelidir.