SATIŞ YAP

Karanlık Işık

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
200 Külçe - GamesDom 10 TL - 9 9,64 TL Satın Al
500 Külçe - GamesDom 25 TL - 24 24,10 TL Satın Al
1000 Külçe - GamesDom 50 TL - 48 48,20 TL Satın Al
2000 Külçe - GamesDom 100 TL - 96 96,39 TL Satın Al
4000 Külçe - GamesDom 200 TL - 192 192,78 TL Satın Al
10.000 Külçe - GamesDom 500 TL - 481 481,95 TL Satın Al

Karanlık Işık Külçe E-Pin Satın Alma

Günümüzde en çok tercih edilen MMOPRG oyunlarında birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Oyun seçenekleri içerisinde Gamesdom tarafından geliştirilen karanlık ışık ilgi gören ve çok oynanan oyunlardan birisi olmaktadır. Bu oyunda 3D PVP ve PVE modlarına sahip bir oyundur. PVE modunda belirli ana görevler ve yan görevler bulunmaktadır. bu görevlerin yerine getirilmesi sırasında seviye atlanmakta ve gelişim kaydedilmektedir. Silahlar, zırhlar ve eşyalar yanında sihirler ile de oyunun keyfi daha fazla artmaktadır. Onun PVE modunda dünya boss saldırısı da bulunmaktadır. PVE görevlerinin tamamlanması ile tecrübe, bağlı altın ve uzay enerjisi kazanılmaktadır. Gelişimin daha hızlı bir şekilde yapılması için de oyundaki para birimi olan külçelere ihtiyaç duyulmaktadır. Külçeler ile mağazalardan alışverişler yapılabilmekte ve gelişimlerin hızlanması sağlanmaktadır. Oyuna külçe eklemek için de sitemizden uygun fiyatlar ile karanlık ışık külçe epin alınabilmektedir.

Karanlık Işık Külçe Ucuz Kodları

Oyunun içerisinde oldukça güzel şekilde tasarlanmış karakterler bulunmaktadır. Bunlardan birisinin seçilmesi ile maceraya başlanılmaktadır. İlk bölümlerde yardımcılar ile sorunsuz bir şekilde görevler anlaşılmakta ve yerine getirilmektedir. Ancak bölümler ilerledikçe ve seviyeler arttıkça karakterin yönlendirilmesi konusunda daha iş oyuncuya düşmektedir. Oyunun PVP modunda ise sınır bulunmamaktadır ve eğlence ile zorluk daha fazla yükselmektedir. Oyun içerisinde gelişimin sağlanması için seviyelerin atlanması ve ödüllerin alınması gerekmektedir. Bunun yanında oyunun para birimi olan külçeler ile de gelişim hızlandırılabilmektedir. Sitemizde uygun fiyatlar ile karanlık ışık külçe epin satın alma işlemleri yapılabilmektedir. Oldukça kolay bir şekilde ve uygun fiyatlar ile farklı miktarlarda külçe alımı sitemizden yapılmaktadır. Bu külçeler ile oyun içerisinde mağazadan alışveriş yapılmakta ve gelişimin çok daha hızlı olması sağlanmaktadır.

Kredi Kartı İle Karanlık Işık Külçe E-Pin Satın Alma

Oyun içerisinde karakterin karşısına çıkan canavarlar ile karaktere özel yetenekler ile savaşması sağlanmaktadır. Bu konuda bölümler geçildikçe karakterin yetenekleri artmakta ve güçlerini daha etkili şekilde kullanmaktadır. Bu sayede de ilerleyen bölümlerdeki güçlü düşmanlar ile çok daha çok daha kolay bir şekilde savaşmak mümkün olabilmektedir. Her bölümde ve seviye atlandığından artan bu yetenekler ve deneyimleri külçeler ile de yükseltmek mümkündür. Bu nedenle oyunda külçe kullanımı oldukça önemlidir. Oyuna uygun fiyatlar ile külçe yüklemek için sitemizde karanlık ışık külçe epin satış fiyatı oldukça ucuz tutulmaktadır. Bu sayede uygun fiyatlar ile külçe epinleri alabilir ve bunları oyundaki ilgili bölüme girerek kolay bir şekilde külçe sahibi olabilirsiniz. Sitemizden epin almak için hesabınıza kredi kartı ile bakiye yükleyebilirsiniz. Bunun yanında banka kartı kullanarak da hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

Mobil Ödeme İle Karanlık Işık Külçe E-Pin Satın Alma

Sitemize kolay bir şekilde üye olarak hesabınızı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz mail adresini ile veya dilerseniz Facebook hesabınız ile sitemize kolayca üye olabilirsiniz. Sitemizdeki hesabınıza bakiye yüklemek içinde kredi ve banka kartı kullanımı yanında mobil ödemeleri de kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden birini tercih ederek sitemizdeki hesabınıza kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Bunun yapılmasından sonra da sitemizde bulunan ucuz karanlık ışık külçe epin alım işlemini yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden uygun fiyatlar ile farklı miktarlarda külçe epini almanız mümkündür. Bütçenizi ve oyundaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolay bir şekilde sitemizden külçe epin alabilirsiniz. Ödeme işleminin yapılması ile epin kodu sizlere bildirilmektedir. Bu kodu oyundaki ilgili bölüme girerek oyun içerisinde külçe sahibi olunabilmektedir. Bu külçeler ile de oyundaki karakterin gelişimi çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.