SATIŞ YAP

Kristal Kanatlar

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
500 Kristal + 500 Kristal Hediye Pakedi - 5 5,47 TL Satın Al
1.000 Kristal + 1.000 Kristal Hediye Pakedi - 10 10,93 TL Satın Al
5.000 Kristal + 5.000 Kristal Hediye Pakedi - 54 54,65 TL Satın Al

Kristal Kanatlar Kristal Kodları Satın Almak

Bilgisayarlarını veya internete bağlanabilen diğer elektronik cihazlarını pek çok kişi oyun oynama amacı ile oynamayı tercih ediyor. Oyuncuların çok sayıda oyun içerisinden tercihleri ise genellikle en rahat şekilde ulaşabildikleri, sürükleyici ve keyif veren oyunlardan yana oluyor. Bu tür oyunlar için kurulum yapmak istemeyenler genellikle web tarayıcılar üzerinden çok kolay bir şekilde oynanan oyunlara yöneliyorlar. Türkçe olarak çok sayıda oyuncunun online rol yapma oyunu olarak bilinen MMORPG oyunları da kolay ulaşılabilir ve zengin oyun içerikli yapıları sayesinde kısa sürede pek çok oyuncunun katıldığı oyun ağlarına dönüşüyorlar. 90’lı yılların sonundan itibaren pek çok oyun firması tarafından geliştirilen MMORPG oyunlarından biri de Kristal Kanatlar’dır. İnternet üzerinde bulunan Kristal Kanatlar oyununun oynanabildiği platformlarda herhangi bir kristal kanatlar E-pin satın al yönlendirmeleri ile uğraşmadan direkt olarak oyuna girişinizi sağlayabilirsiniz.

Web tarayıcılar ve akıllı telefonların işletim sistemleri için özel olarak hazırlanmış olan oyunlarda en bilinen ve en çok oyun üreten firmalardan biri R2Games olmaktadır. Kristal Kanatlar oyunun üreticisi olan R2Games 2010 yılında kurulmasına rağmen çok kısa bir sürede büyüme göstererek bugün dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşan çok sayıda Android, iOS ve web tarayıcı tabanlı oyunları üretmiştir. Hiçbir oyunun da olmadığı gibi kristal kanatlar kodları satış fiyatları da bu oyun için bulunmamaktadır. Tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilen oyunda gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamak için pek çok unsur bulunmaktadır.

Bilgisayar donanımının ne kadar yüksek özelliklere sahip olduğu önemli olmaksızın sadece geçerli bir internet tarayıcısı olması halinde çok kolay bir şekilde oynanabilen Kristal Kanatlar öncelikle oyuncuları uzun süren oyun kurma aşamalarından kurtararak direkt oyuna giriş yapmalarını sağlıyor. İçerik açısından oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Kristal Kanatlar 2 boyutlu görüntülere sahip olmasına rağmen oyun içi özelliklerle en az kaliteli bilgisayar oyunları kadar keyif veriyor. Oyuna kristal kanatlar kredi kartı ile kristal satın alma gibi farklı yöntemler kullanarak ek özellikler katabilir ve oyundan aldığınız keyfi daha da artırabilirsiniz.

Oyuna başladığınız andan itibaren oyun içinde yer alan 5 sınıf içerisinden birini seçmeniz gerekmektedir. Mage, Priest, Ranger, Paladin ve Rouge olarak beş sınıf topluluğun bulunduğu oyunda her sınıftaki karakter kendine ait özelliklere sahip olmakta ve oyunda etkili olmaktadır. Büyü hazırlama ve uygulama yeteneğine sahip olan Mage, düşmanlara saldırırken geniş hasarlar verme konusunda etkilidir. Defans yaparken oyun içinde en büyük avantajı sağlayacak olan sınıf ise Paladindir. Priest sınıfı ize düşmanları zehirleyebilir ve onların sağlık seviyelerini artırabilirsiniz. Rangerlar yüksek hasar vermede etkili olurken Rouge da görünmez olma gibi ekstra özelliklere sahiptir. Oyun içinde yeni karakter özelliklerine sahip olmak ve daha da güçlenmek için Game Ticaret sitemizde yer alan Kristal Hediye Paketlerini kristal kanatlar mobil ödeme ile satın alma yoluyla da alabilirsiniz. Oyun içinde hem oyunu oynayan diğer oyunculara karşı oynamanız hem de oyunun yapay zekasına karşı oyunu oynayabilmeniz oyunun en büyük avantajlarından biri olmaktadır. Ayrıca oyun içindeki haritaların zenginliği ve haritaların ulaştığı alanların genişliği ise oyunda çok büyük bir alan içinde oynayabilme fırsatı sunmaktadır. Oyunda kristal kanatlar mobil ödeme ile satın alma yolunu kullanarak ek özellikler gelişiminizi sürdürebildiğiniz gibi online oyunlarda çevrimdışı olma anlamına gelen AFK modunu da kullanabilirsiniz. Bu mod sayesinde sahip olduğunuz karakter siz bilgisayar başında bulunmadığınız zamanlarda da düşmanları öldürmeye ve hesabınızı geliştirmeye devam etmektedir.