SATIŞ YAP

Mitoloji Online

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Mitoloji Online 300 Elmas MO300 4 4,87 TL Stok Yok
Mitoloji Online 600 Elmas MO600 9 9,73 TL Stok Yok
Mitoloji Online 1200 Elmas MO1200 19 19,47 TL Satın Al
Mitoloji Online 3000 Elmas MO3000 49 48,67 TL Satın Al
Mitoloji Online 6000 Elmas - 98 97,34 TL Satın Al
Mitoloji Online 9000 Elmas - 142 141,14 TL Satın Al
Mitoloji Online 12000 Elmas - 189 188,18 TL Satın Al
Mitoloji Online 18000 Elmas - 272 270,38 TL Satın Al
Mitoloji Online 30000 Elmas - 458 454,23 TL Satın Al

Mitoloji Online Elmas Ucuz Epin Kodu Satın Alma Satış Fiyatı

Mitoloji online oyunu hakkında ilk aklıma gelen tarihi çağlardan yeni gelecek karakterler ve mitoloji silahları filan olmuştu. Daha sonra oyunu indirmeden tarayıcı  üzerinden açtım ve baktım ki gerçekten güzel bir oyun yapmış 37 games ekibi.

Tüm online bilgisayar oyunlarında olduğu gibi mitoloji online elmas bu oyunun oyun parası olmuştur. Mitoloji oynayan oyuncular arasında epin yada kupon,kod dense de gerçek ismini elmas bilmem kaç yıllık kömür madeninden oluştuğu söylenen değerli taş.

"Mitoloji online elmas" artık ismini bulmuştuk diğer bir görevimizde bunu yani Ucuz Mitoloji Online Elmas'ı  karakterimize yükleme işlemini yapmamız kaldı. Fiyatları oldukça pahalı olan bu oyun parasını sizlere gameticaret sitesi aracılığı ile sunmaktan onur duyarız. Ucuz mitoloji online elmas satın alma fiyatları sitemizde güncel olarak sürekli bulabilirsiniz. Tüm online oyunlarda olduğu gibi mitoloji oyununda elmas alımlarınızı yapmanız gereken tek yer bu sitedir.

Mitoloji Online Elmas Kredi kartı, Mobil Ödeme, Kartsız Satın Alma Güncel Satış Fiyatları

Mitoloji online oyununda karakterlerinizi sürekli olarak güçlendirmek için çok çaba sarf etmeli ve uzun bir yolculuktan geçmelisiniz ama bazı bölümler, silahlar, binekler var ki bunlara erişmek bazen zamanı olmayan oyuncular için neredeyse imkansızdır. Mitoloji online yapımcı ve geliştiriciler buna oyun parası yani mitoloji online elmas satın alma işlemi ile çare bulmuştur. Satın alma yöntemleri olarak kredi kartı, kartsız yada mobil ödeme ile mitoloji online elmas satışı da gameticaret.com eklemiştir. Herhangi bir bankanın herhangi bir kartı da olabilir örneğin;  içinde para olan maaş kartı yada ininal kart ile bile  mitoloji elmas satışı gerçekleştirmekteyiz.

Mobil ödeme bölümüne gelecek olur isek cep telefonunuzda kontör var ve siz mobil ödeme ile mitoloji online elmas çekmek istiyorsunuz karakterinize bu iki farklı yöntem ile mümkündür. Birincisi sitemizdeki mobil ödeme sekmesine tıklayıp ardından karşınıza gelen resimden kodu ve miktarı seçmek. Ardından ona ait sms kodunu yazarak cep telefonunuza gelen mesaja EVET yazmanız. İkincisi ise yakında aktif olacak olan "sms ile al" yerine yeni Mitoloji Online oyununa özel olarak eklenecektir. 

Kartsız olarak satın alma yöntemi de çok basit olarak özellikle ziraat bankası masrafsız hesabımızı kullanarak ödeme yapabilir ve karakterinize elmas çekebilirsiniz. Neredeyse tüm bankaların bankamatiklerin den hesap numaralarımıza yapacağınız ödemeler ve bildirimler sonrasında site bakiyesi ile alınan mitoloji elmaslardır.

Mitoloji Online Elmas Yükleme - Mitoloji Elmas Nasıl Yüklenir

Mitoloji online elmas yükleme işlemi için bakiye kartları ve epin olarak ikiye ayrılır. Elmas yüklemenin daha fazla seçeneği vardır. Ama sitemizde farklı firmaların elmas kodları da bulunabilir. Onun için ben size genel olanı aktarıyorum.

Mitoloji online elmas yükleme oyunun resmi sitesine giriyorsunuz.

(tr.37.com) Site açıldığında karşınıza gelen "Ödeme" buraya bir tıklayın.

Epin ve Puan kartı seçeneklerinden birini seçin (Destek hattımız yardımcı olacaktır).

En son olarak açılan pin sorgu bölümüne Gameticaret'den aldığınız pin kodunu girin.

Mutlu son arkadaşlar mitoloji online elması ucuz satış fiyatlarımız ile alıp yüklemiş oldunuz tebrikler.