SATIŞ YAP

Naruto Saga

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Mangır Kart 5 TL MNG5 4 4,96 TL Satın Al
Mangır Kart 10 TL MNG10 9 9,92 TL Satın Al
Mangır Kart 25 TL MNG25 24 24,80 TL Satın Al
Mangır Kart 50 TL MNG50 49 49,59 TL Satın Al
Mangır Kart 100 TL - 99 99,19 TL Satın Al
Mangır Kart 125 TL - 123 123,99 TL Satın Al
Mangır Kart 250 TL - 247 247,97 TL Satın Al

Naturo Saga Ucuz Mangır Kart E-Pin Satın Alma

Online oyunlar içersin de eski bir anime olan Naturo farklı özellikleri ile yeniden oyun severlere sunulmuştur. Özellikle dövüş oyunlarını ve anime sevenler bu oyundan büyük oranda keyif alacaklardır. Bir browser oyunu olan naturo saga MMO tarzı bir oyun olmaktadır. Fazla abartılmayan görsel özellikleri anime çizgisinden sapmamıştır. Ultimate Naturo gibi bu oyunu da Games.la yayınlamaktadır. Oyun içerisinde birçok karakter bulunmaktadır ve farklı kişiler ve karakterler ile karşılaşmaktadır. Oyunda arkadaşlarınız ile de online şekilde oyun oynamanız mümkün olabilmektedir. Bu özellikleri ile online şekilde herhangi bir yükleme yapılmadan oynanabilen bu oyun oldukça ilgi görmektedir. Oyunun daha keyifli olması için bazı özellikler ve teknikler için de oyun içerisinde alışveriş olanağı bulunmaktadır. Buradan faydalanmak için naturo saga mangır kart alınması gerekmektedir.

Naturo Saga Ucuz Mangır Kart

Browser oyunların genelinde olduğu gibi bu oyunda ücretsiz şekilde ve oldukça kolay bir şekilde kayıt yapılarak internet üzerinden ücretsiz oynanabilmektedir. Kolay bir şekilde herhangi bir indirme yapılmadan oynanabilen bu oyun ile dövüş oyunlarının severleri çok fazla keyif alacaklardır. Oyunda üç farklı karakter grubu bulunmaktadır. Bunlar Ninjutsu, Taijutsu ve Genjutsu olmaktadır. Bu grupların kendi aralarında birçok farklılığı bulunmaktadır. Bunlar içerisinde yapılacak tercih ile de karakter belirlenebilmektedir. Yapılacak bu tercihten sonra oyunun senaryosu oynanmaya başlanacaktır. Görevler yerine getirilerek ilerleme sağlanacaktır. Oyunda daha hızlı bir şekilde ilerleme sağlanması için naturo saga mangır kart epin satın alma işlemleri yapılmalıdır. Bu sayede kolay bir şekilde karakterin güçlenmesi sağlanabilir.

Kredi Kartı İle Naturo Saga Mangır Kart E-Pin Satın Alma

Oyun içerisinde karakter seçilecek gruplardan Ninjutsu hücum ağırlıklı bir gruptur. Bunlar savunma yeteneğinden çok saldırı amacı gütmektedir. Bunun yanında Taijutsu ile daha fazla savunma yönü ağır basan bir guruptur. En iyi saldırı yerine iyi bir savunma özelliği bu grupta bulunmaktadır. Genjutsu ise yine hücum yönü ağır basan bir gruptur. Bu grupta yüksek atlama yeteneği bulunmaktadır. Bu sayede çok daha etkili vuruş yapılabilmektedir. Bu durumlardan istenilen tercih edilerek oyun oynanmaya başlanabilir. Oyunun oynanması sırasında başarılar ile güçler ve seviyeler artarak yeni özellikler kazanılmaktadır. Ancak alınacak e-pin ile daha fazla özellik kolay bir şekilde alınabilmektedir. Bunun için sitemizde üye olarak uygun naturo saga mangır kart epin satış fiyatı ile alışveriş yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde sitemize üye olabilir ve dakikalar içerisinde e-pin alarak oyununuza ekleyebilirsiniz. Sitemize üye olduğunuzda bakiyenize kredi kartınız veya banka kartınız ile kolayca bakiye yükleyebilirsiniz.

Mobil Ödeme İle Naturo Saga Mangır Kart E-Pin Satın Alma

Kolay birkaç adımda sitemize üye olabilirsiniz. Özellikle facebook hesabınız ile birkaç tıklama ile üye olmanız mümkündür. Üye olduktan sonrada kolay bir şekilde sitemizdeki bakiyenize yükleme yapabilirsiniz. Bunun için kredi kartınızı kullanabilir ve kolay bir şekilde bakiyenizi yükseltebilirsiniz. Bu sayede oldukça ucuz naturo saga mangır kart epin ve farklı oyunlar için e-pin alabilirsiniz. Sitemizdeki bakiyenize kredi kartınız yanında mobil ödeme seçenekleri ile de bakiye yükleyebilir veya direkt e-pin alabilirsiniz. Kart kullanmayan veya kartı olmayan kişilerde mobil ödemeleri kullanarak kolay bir şekilde e-pin alabilmektedir. Sitemizi günün her saatinde üye olabilir ve işlem yapabilirsiniz. Bu sayede de oyunlarda yaşadığınız sorunların ve takılmaların birkaç dakika içerisinde önüne geçebilirsiniz. Günümüzde browser oyunlarının tam anlamı ile sorunsuz ve keyif oynanması için uygun fiyatları e-pin alımı oldukça yaygındır.