SATIŞ YAP

Ninja Ultimate

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Ninja Ultimate TRY 2- 50 Altın - 1 1,88 TL Satın Al
Ninja Ultimate TRY 5 - 125 Altın - 4 4,71 TL Satın Al
Ninja Ultimate TRY 10 - 250 Altın - 9 9,42 TL Satın Al
Ninja Ultimate TRY 20 - 500 Altın - 18 18,83 TL Satın Al
Ninja Ultimate TRY 50 - 1250 Altın - 47 47,08 TL Satın Al
Ninja Ultimate TRY 100 - 2500 Altın - 94 94,16 TL Satın Al
Ninja Ultimate TRY 200 - 5000 Altın - 188 188,32 TL Satın Al
Ninja Ultimate TRY 500 - 12500 Altın - 470 470,80 TL Satın Al

Ninja Ultimate Ucuz Altın E-Pin Satın Alma

İnternet ile browser üzerinden oynanan birçok oyun içerisinde RPG tarzındaki dövüş oyunları da ayrıca ilgi görmektedir. Bu oyunlar içerisinde bulunan ninja ultimate anime temalı 2D çizimleri dikkat çekmektedir. Kolay bir şekilde browser üzerinden oynanabilen bu oyunda dövüş oyunları ve Ninja karakterlerini sevenlerin çok hoşlanması kaçınılmaz olmaktadır. Bu sebeple de dünyanın birçok ülkesinde bu oyun büyük bir ile oynanmaktadır. Kolay bir şekilde browser üzerinden kayıt yapılarak oyun oynanabilmektedir. Oyun içerisinde bulunan üç farklı sınıftaki Ninjalar içerisinden birisini seçerek ana karakter olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanında da farklı karakterlerin seçilmesi de mümkün olabilmektedir. Sıra tabanlı olan bu online oyunda biraz strateji yapılması gerekebilmektedir. Ancak bir dövüş oyunu ve RPG tarzı oyun olarak karaktere ve onun güçlenmesine dayalı bir oyundur. Oyunun daha keyifli ve sorunsuz bir şekilde oynanması için ninja ultimate altın alımı yapılabilmektedir.

Ninja Ultimate Ucuz Altın

Oyun içerisinde seçilecek olan karakter ile oldukça farklı ve fazla görevlere gidilmektedir. Birçok farklı karakter ile yapılacak mücadele ve dövüşlerde karakterin seviyesi ve özellikleri artmaktadır. Bunu ayrıca oyun içerisindeki altınlar ile de yapmak mümkündür. Karakterin özelliklerinin gelişmesi ve seviyesini artmasına yardım etmek için altın bakiyesinin yüksek olması önemlidir. bu şekilde oyundaki karakter ile çok daha etkili dövüşler yapılabilmekte ve oyundaki ilerleme çok daha hızlı olabilmektedir. Günümüzdeki birçok browser oyununda olduğu gibi oyunların içerisindeki bazı özelliklerin para ile bakiye arttırılarak alınması mümkün olabilmektedir. Bu oyunda da altının para ile arttırılması mümkündür. Bu sebeple sitemizden ninja ultimate altın epin satın alma işlemi ile uygun fiyatlar ile e-pin alabilir ve oyundaki bakiyenizi yükseltebilirsiniz. Bu sayede de oyun içerisindeki karakteriniz ile daha güçlü ve özellikli bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Bu durum da oyundan daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır. Günümüzde browser oyunlarının neredeyse tamamında bazı özelliklerin ve mağazaların kullanılmasında bakiyenin yükseltilmesi ve bu şekilde de karakterlerin diğer oyuncuların karakterlerine göre çok daha güçlü olması sağlanabilmektedir.

Kredi Kartı İle Ninja Ultimate Altın E-Pin Satın Alma

Browser oyunları ve Ninja Ultimate oyunu için sitemizde birçok altın, elmas ve farklı oyun para birimleri için e-pinler alınabilmektedir. Ninja Ultimate için de sitemizde en uygun ninja ultimate altın epin satış fiyatı ile e-pin satışları yapılmaktadır. Çok uygun ve bütçenize göre belirleyeceğiniz miktarlar ile e-pin alabilirsiniz. Sitemizde 50 ile 12500 arasında altın almanız mümkün olabilmektedir. Bunun yapabilmek için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Oldukça kolay bir şekilde sitemize üye olarak bakiyenizi kredi kartınız veya banka kartınız ile yükleyerek e-pin alabilirsiniz. Sitemize üye olmak oldukça kolay ve bakiye yükleme işlemi de bir o kadar kolaydır. Dakikalar içerisinde sitemizden e-pin alarak oyuna ekleyebilirsiniz.

Mobil Ödeme İle Ninja Ultimate Altın E-Pin Satın Alma

Mail adresiniz veya Facebook hesabınız ile sitemize kolayca üye olabilirsiniz. Bundan sonrada bakiyenizi kredi veya banka kartınız ile yükleyebilirsiniz. Alacağınız e-pin tutarına göre veya daha fazla bir şekilde banka veya kredi kartınız ile sitedeki hesabınıza para aktarabilirsiniz. Bu işlem sonrasında ucuz ninja ultimate altın epin alabilirsiniz. Kredi veya banka kartınızın olmaması durumunda mobil ödeme yöntemi ile sitemizde bakiyenize para aktarabilir veya direkt olarak e-pin satın alabilirsiniz. Alacağınız e-pin kodlarınızı oyundaki hesabınızda ilgili yere yazarak hemen oyundaki bakiyenizi yükseltebilirsiniz. Tüm bu işlemleri günün istediğiniz zamanında yapabilirsiniz.