SATIŞ YAP

Operation 7

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
3000 Mcash - 6 6,48 TL Stok Yok
5000 Mcash - 11 11,82 TL Stok Yok
10000 Mcash - 23 23,64 TL Stok Yok
20000 Mcash - 47 47,28 TL Stok Yok
30000 Mcash - 70 70,91 TL Satın Al
50000 Mcash - 118 118,19 TL Satın Al

Operation 7 Mcash E-Pin Satın Alma

İnternet üzerinden online şekilde oynanan birçok farklı türde oyun bulunmaktadır. Bunlar içerisinde FPS tarzındaki oyunlar birçok oyun sever tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bu oyunlardan birisi de operation 7 olmakta. Bu oyun internet sitesinden bilgisayara ücretsiz olarak indirilerek oynanmaktadır. 3D grafikleri ve gelişmiş modellemesi ile oldukça güzel bir oyun olması dünya üzerinde birçok ülkede tercih edilmesi ile açıklanabilmektedir. Bir FPS tarzı oyun olarak savaş ve ekip olarak operasyon yapılan bir oyun olmaktadır. Bu sebeple savaş ve silahlar konusundaki oyunlara ilgi duyan oyun severler için oldukça güzel ve denenmesi gereken bir oyun olmaktadır. Online şekilde arkadaşlarınız ve server üzerinden farklı kişilerle oynanıyor olması da ayrı bir çekicilik yaratmaktadır. Oyundaki silahların ve teçhizatların arttırılması ve özelliklerinin değiştirilmesi için de operation 7 mcash bakiyesinin arttırılması gerekmektedir. Bu sayede silahların özelliklerinin arttırılması ve güçlendirilmesi yanında mühimmatların arttırılması da mümkün olabilmektedir.

Operation 7 Mcash Elmas

Oyun severlerin büyük bir çoğunluğu savaş ve strateji tarzındaki oyunları sevmektedir. Bu iki tür oyunlar için her zaman sıra tabanlı bir strateji oyunu gerekmemektedir. Birçok oyun sever FPS tarzı oyunlar ile savaş oyunlarını tercih etmektedir. Bu durumda bir karakterin belirlenmesi ile onunla görevler yapılması ve ekip olarak görevler yapılması mümkün olabilmektedir. Oyunun en sevilen özelliği de tabi ki arkadaşların online olarak ekip şekilde oynamasını sağlamasıdır. Bu oyunda online önemi fazla olduğu için güçlü bir karakter ve gelişmiş silahlar bulundurmak büyük avantaj sağlayacaktır. Bunun sağlanması için de operation 7 mcash epin satın alma işlemleri yapılabilmektedir. Oyunda bulunan mcash ile marketten farklı ürünler alınabilmektedir. Bu mühimmatlar ve silahların özelliklerinin değiştirilmesi gibi durumlar ile oyunlar çok daha güzel ve eğlenceli olmaktadır.

Kredi Kartı İle Operation 7 Mcash E-Pin Satın Alma

Oyundan daha fazla keyif almak ve sorunsuz bir şekilde oyunun oynanması için bakiyenin güçlü olması önemlidir. Bunu sağlamak ve bakiye yüklemek için sitemizden kolayca ve uygun fiyatlara e-pin alabilirsiniz. Sitemizden alacağınız e-pin kodları ile oyundaki bakiyenizi kolayca yükseltebilirsiniz. Sitemize mail adresiniz veya Facebook hesabınız ile üye olabilirsiniz. Bu işlemin sonrasında uygun operation 7 mcash epin satış fiyatı ile sitemizden e-pin alabilirsiniz. Satın alma işlemlerinin yapılması için de sitemizdeki hesabınızda bakiye olması gerekmektedir. Bu işlemi de kredi kartınız veya banka kartınız ile kolayca ve kısa sürede yapabilirsiniz. Hesabınıza bakiye yüklemeniz ile sizlere sunulan farklı miktarlardaki mcash alabilirsiniz. Oyun içerisinde sizlere yetecek kadar veya daha sonrası için de düşünülerek daha fazla alınabilmektedir.

Mobil Ödeme İle Operation 7 Mcash E-Pin Satın Alma

Sitemizden oyunun en güzel ve keyifli şekilde oynanması için mcash alımı hem çok kolay hem de çok uygun fiyatlar ile yapılmakta. Bunun yanında oldukça güvenli bir şekilde sitemizden e-pin alabilirsiniz. Bu konuda birçok oyun sever sitemizi tercih etmektedir. Sitemizdeki bakiyenizi yükleme ve e-pin alma konusunda kredi kartınız veya banka kartınız yanında mobil ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz. Sitemizden kolay bir şekilde mobil ödemeler ile ucuz operation 7 mcash epin alabilirsiniz. Sitemizde bulunan mcash e-pin kodları 3000 ile 50000 arasında değişmektedir. Sizlerin bütçesi ve oyun içerisindeki ihtiyaçları ile bunlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz. E-pin alınması ile kolay bir şekilde oyundaki karakter daha güçlü ve silahları ile cephanesi daha özellikleri ve çok miktarda olablmektedir.