SATIŞ YAP

Play Bloons Tower Defense 5

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Play Bloons Tower Defense 5 - 110 Kredi - 23 23,75 TL Satın Al
Play Bloons Tower Defense 5 - 225 Kredi - 47 47,50 TL Satın Al
Play Bloons Tower Defense 5 - 565 Kredi - 118 118,75 TL Satın Al
Play Bloons Tower Defense 5 - 1150 Kredi - 237 237,50 TL Satın Al

Baloons Tower Defense 5 Kredi Satın Alma

Baloons Tower Defense (Baloons TD olarak da bilinir), aslında pek alışık olmadığımız yapısıyla ekranlarımıza gelen ancak oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip Adobe Flash platforumlu oyundur. Ninja Kiwi geliştirici firması tarafından ilk olarak 2007 yılında ilk oyunuyla giriş yaptı. Daha sonra geniş oyun çevrelerince gelecek serileri iOS, Windows Phone, PS Portable ve Nintendo DS dâhil olmak üzere çeşitli mobil platformları desteklemek için genişletilmiştir. Baloons Tower Defense 5 Kredi oynanış dinamiğine temel olarak göz atarsak, set sonuna ulaşmak üzere süzülen balonların gidişatını önlemek teşebbüsü amaçlı yaptığımız geliştirmelere dayanıyor. Aslında kulağa oldukça basit geliyor. Ancak seviye olarak ilerlediğimize göre işin boyutu bu kadar sığ değil. Çünkü belli seviyelerde içinden çıkılmayacak derecede karışan ortamda oyun mekaniği bize öyle hamleler yapmaya zorluyor ki, sıradan bir sevimli oyundan olmaktan çıkarak taktik-strateji temalı şeytani bir oyun haline bürünebiliyor.

Oyundaki temel amaç, sonu olan belli bir yolun olduğu harita içerisinde “bloons” olarak bilinen balonları önlemektir. Oyun başlarında bunları hareketli olarak önleyemiyoruz. Doğal olarak burada ortaya kule savunmaları çıkıyor ki, aslında bu da oyunun temel dinamiğinde yer alan bir unsur. İlk başta oyun bize kolay ve ciddiyetsiz görünse de, bir balonun dahi sona ulaşmasını engelleyemediğimiz zaman görevlerin tamamen başa döndüğünün farkına varıyoruz. Bu durum da işin ciddiyetini kavramamızla sonuçlanıyor. Artık başa dönmemize neden olan balonlara daha ince taktikler geliştirmeye başlıyoruz. Balon yok ettikçe ve seviye atladıkça puan alıyoruz, bu aldığımız puanlarla daha etkili savunma araçları satın alarak geliştirebiliyoruz. Her kulenin savunma odaklı güç kullanma gibi kendine has amacı olsa da kendi çapı dışındaki balonlara karşı etkisiz kalıyor. Bu yüzden tehlikeli görünen stratejik noktalara yerleştirmede dikkat edilmesi gerekiyor. Her kulenin oyun-içi para ile yeteneklerini arttırmak veya bir üst seviyeye yükseltilebilmesi mümkün. Bu paraları balon vurarak ve seviye atlayarak kazanabildiğimizi söylemekte fayda var. Ancak bu kısıtlı para kaynağını etkili kullanmak gerekiyor. Zira daha zor seviyelerde haritada kaynayan balonları yok edebilmek müthiş bir çaba gerektiriyor ve o noktada ek para kaynağı çok lazım olabiliyor. Zira oyundaki en önemli olay ilerledikçe Baloons Tower Defense 5 kredi kaynağı toplayabilmek.

Baloons TD 5, oynanmaya değer gerçekten etkili bir derinliğe sahip. Toplamda 23 farklı zorluk seviyelerinde oynayabileceğimiz harita mevcut ve artı olarak enless horde modu ve sınırlı nakit modu var. Özellikle zorluk seviyesi yükseğe yakın oyunlar oynamak oldukça keyifli. Bu arada balonlara karşı koyan maymunlar. Yani temel hikâyede maymunların balonların istilasına karşı şehrini koruduğu bir evrendeyiz. Ve bu maymunların inşa edebileceği toplamda 18 farklı kule mevcut. Bunun yanında “özel ajanlar” gibi etkili unsurları oyun-içi para ile kiralayabilirsiniz. TD 5 ile tabi oyuna 10 özel görev, 250 rastgele görev, haritalar, kurallar ve alışılmadık kombinasyonlar içeren bir sürü içerik eklenmiş vaziyette bizlere sunuluyor. Oyun-içi parayı oynayarak toplayabilmek yetersiz olsa da Baloons Tower Defense 5 kredi satın alma gibi bir seçenek de var. Yine bu krediyi oyun-içi paraya dönüştürüp geçilmesi imkânsız seviyeleri atlayabiliyorsunuz.

Baloons Tower Defense 5 Kredi

Sitemizden Bloons Tower Defense 5 ucuz kredi siparişi vererek zor seviyelerde geliştirmeler yapabileceğiniz gibi, helikopter gibi devasa güçte araç ve donanımlar da satın alarak maymun şehrinizi korumada kolaylığa sahip olabilirsiniz. Kredi siparişinden sonra sizlere e-pin kodu verilecektir. Almış olduğunuz Baloons Tower Defense 5 e pin kodu ile http://ninjakiwi.com/ adresinden giriş yapılarak yükleme işlemi gerçekleştirilebilir.