SATIŞ YAP

Titan Siege Online

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
100 Altın Elmas - 4 4,49 TL Satın Al
300 Altın Elmas - 11 11,68 TL Satın Al
500 Altın Elmas - 16 17,08 TL Satın Al
1100 Altın Elmas - 34 35,05 TL Stok Yok
2400 Altın Elmas - 70 71,01 TL Stok Yok
5200 Altın Elmas - 141 142,91 TL Stok Yok
11000 Altın Elmas - 275 277,73 TL Stok Yok
24000 Altın Elmas - 577 583,32 TL Stok Yok

Titan Siege Online Altın Satın Al, Ucuz Titan Siege Elmas Kodu Satış Fiyatları

Uzun yıllardan beri Rusya ve Avrupa genelinde oyun severlerin hizmetinde olmakta olan bir rol yapma oyunu olan Titan Siege, oyunun yayıncısı Consala Games tarafından genel olarak ülkemizde de hizmet vermeye başlamış ve daha şimdiden oyun severlerin büyük ilgisini çekmeyi büyük ölçüde başarmıştır. Piyasada bulunmakta olan çok sayıda kaliteli rol yapma oyunu arasında kendine hızlı bir şekilde yer bulmuş olan Titan Siege elmas satın alma özellikleri ile de kullanıcıların oldukça fazla ilgisini çekmekte ve karakter gelişimi için oldukça fazla kullanılmaktadır. Klasikleşmiş olduğu gibi rol yapma oyunları içerisinde bulunmakta olan birçok gelişim şekli aynı olan oyunda asil önemli olan kısım genel olarak diğer karakterler ile kurmakta olduğunuz ilişki üzerine kurulmaktadır. Seviye atlayarak karakterinizi geliştirmekte olduğunuz oyunda diğer oyunlardaki gibi kendinize en uygun şekilde karakterinizi şekillendirerek gerekli olan tüm gelişimi sağlamaktasınız.

Oldukça geniş bir içeriğe sahip olan oyun kullanıcılara çok geniş bir oynayış tarzı yanı kendileri olabilme imkanı sunması nedeni ile rol yapma oyunları içerisinde oldukça hızlı bir şekilde yükselmekte, kullanıcıları da gelişime ayak uydurabilmek için gerçek para ile satın alma yönüne itmektedir. Bu alanda da oldukça kolaylık sağlamakta olan oyun harcamakta olduğunuz herbir gerçek parayı sonuna kadar hak etmekte ve Titan Siege Elmas mobil ödeme ile satın alma ve kredi kartı ile satın alma seçenekleri ile kullanıcılarına oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirme imkanı vermektedir. Çok sayıda fazla olan envanter seçeneği içerisinde en iyi şekilde karakterinizi şekillendirmeniz gereken oyunda rakiplerinizin birkaç adım önüne geçebilmeniz için seviyeniz kadar kullanmakta olduğunuz envanterlerde önem taşımaktadır. Bu neden ile oyun severlerin aslında en çok gerçek para harcamakta oldukları işlemler envanter edinme işlemleri ve envanter geliştirme işlemleri olmaktadır. Titan Siege Altın satın alma seçenekleri ile alabileceğiniz birçok geliştirme eşyası ve çok çeşitli ileri seviye envanter ile karakterinizi son gücüne kolaylıkla çıkarabilmekte ve oyundan olabildiğince yüksek verimde keyif alabilmektesiniz.

Devasa büyüklükte bir haritaya sahip olmakta olan oyun aynı zamanda kullanıcılarına oldukça geniş bir dünyanın içerisinde hareket etme seçeneği de vermektedir. Normal rol yapma oyunlarında kullanılmakta olan oyun şekillerinin yanı sıra PvP savaşları, evcil hayvan edinme, eşya üretme ve kale kuşatması gibi birçok özel oyun modunuda içerisinde bulundurmakta olan oyun şimdiden Türk oyun severlerin oldukça büyük ilgisini çekecek diyebiliriz herhalde. Özellikle ülkemizden de çok kolay bir şekilde Titan Siege Elmas ucuz kodları ile satın alma işlemleri yapabilmekte olduğumuz oyunun oldukça fazla bir kullanıcıya ulaşacağı ve çok fazla tutulacağını neredeyse garanti gözüyle almaktayız. Sizlere oyun içerisindeki geniş harita üzerinde rahatça hareket edebilme ve oldukça farklı alanlarda kasılabilme olanağı sunmakta olan oyun kullanıcıları için oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Klasik rol yapma oyunlarında olduğu gibi bir grup halinde veya tek başınıza hareket ederek oynayabileceğiniz bu oyunda diğer oyunlarda olduğu gibi bir gruba sahip olmak oldukça önemli bir unsur olmaktadır. İçerisinde bulunduğunuz grubun gücü bir nevi sizin gücünüz olmakta ve grup olarak tüm üyelerin birbirini koruması ve yardım etmesi karakterinizin gelişiminde büyük roller oynamaktadır. Grup arkadaşlarınıza da verebilmekte olduğunuz Titan Siege Elmas e-pin kodları ile arkadaşlarınıza ince jestler yaparak ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir ve grubunuzu gücüne güç katarak kendiniz için oyunu daha da eğlenceli bir hale getirebilmektesiniz.