SATIŞ YAP

UberStrike

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
3 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL3 2 2,94 TL Satın Al
5 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL5 4 4,90 TL Satın Al
10 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL10 9 9,79 TL Satın Al
25 TL Steam Cüzdan Kodu STMTL25 24 24,75 TL Satın Al
50 TL Steam Cüzdan Kodu - 48 48,95 TL Satın Al
100 TL Steam Cüzdan Kodu - 96 97,91 TL Satın Al
200 TL Steam Cüzdan Kodu - 193 195,81 TL Satın Al
250 TL Steam Cüzdan Kodu - 244 244,76 TL Satın Al
Steam USD Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu 5 USD SCK5 18 19,38 TL Satın Al
Steam Cüzdan Kodu 10 USD SCK10 36 38,78 TL Satın Al
Steam Cüzdan Kodu 25 USD - 89 100,98 TL Satın Al
Steam Cüzdan Kodu 50 USD - 180 203,94 TL Satın Al
Steam Cüzdan Kodu 100 USD - 361 407,88 TL Satın Al
Steam Euro Cüzdan Kodu
10 Euro Steam Cüzdan Kodu - 43 36,55 TL Stok Yok
20 Euro Steam Cüzdan Kodu - 84 70,99 TL Stok Yok
25 Euro Steam Cüzdan Kodu - 105 88,77 TL Satın Al
50 Euro Steam Cüzdan Kodu - 211 177,65 TL Satın Al

UberStrike Kredi Steam Kodları

Herkesin erişiminin en kolay şekilde gerçekleşebildiği internet üzerinden oynanabilen oyunlar kısa sürede çok sayıda oyuncuya ulaşarak en fazla oyuncuyla birlikte oyun oynayabilmeye imkan sağlıyor. Bu oyunlar hem diğer oyuncularla birlikte oyun oynama şansı sunduğu için rekabetin en üst düzeyde oyunlar olması sebebiyle hem de diğer oyuncularla karşılıklı oynama imkanı sunmasıyla en eğlenceli oyunlar arasında yer almaktadır. Bu tip oyunlar arasında diğer oyunlara oranla en gelişmiş özelliklere sahip olan oyunlar kısa sürede ön plana çıkabilmektedir. Bu alanda farklı oyunların üretimini ve geliştirilmesini üstlenmiş olan Cmune firması geliştirdiği UberStrike oyunu ile oyunculara ulaşıyor. Steam gibi oyun platformlarından uberstrike kredi steam satın al seçenekleri ile uygun fiyatlarla indirimli dönemlerde yakalanabilen oyun kullanıcılara gelişmiş bir oyun deneyimi sunuyor.

Aslen yazılım geliştirici bir firma olan Cmune kurulduğu 2007 yılından beri ortaya koyduğu çalışmalarla sektörün adından en fazla söz ettiren firmalarından biri haline gelmiştir. Nispeten genç bir firma olan Cmune, UberStrike oyunu ile büyük bir ilerleme kaydetmiş ve Çin merkezli şirket yapılanmasını Amerika’ya kaydırmayı da başarmıştır. Öncelikle Paradise Paintball isimli oyunla gelişimini sağlayan firma 3 boyutlu olarak oynanabilen UberStrike’ı piyasaya sürmesinin ardından büyük bir popülerlik kazanmıştır. Hem Facebook içinde hem de kendi sitesinden ulaşılabilen oyun çok uygun ve hatta ücretsiz olan uberstrike kredi satın alma fiyatları ile iOS tabanlı cihazlarda da indirilecek şekilde App Store’da yer almaktadır.

Dünya üzerinde 10 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaşarak Facebook içinde oynanan FPS tabanlı oyunlar arasında en çok oynanan oyun olma özelliğini taşıyan oyun tamamen ücretsiz şekilde oynanabilmektedir. Oyun içinde yer alan tüm özellikler ücretsiz olarak belirli şartlar karşılığında sağlanabildiği gibi bunun yanı sıra daha hızlı bir gelişim sağlamak adına ücretli olarak oyunculara sunulabilen bazı özellikler de bulunmaktadır. Pek çok silah türünün yer aldığı oyunda uberstrike steam kredi satış fiyatları bu silah türlerinden bazıları için de geçerli olabilmektedir. İlkel silahlardan makineli tüfeklere ve bomba atarlara kadar pek çok silahı kullanabilmenize imkan veren oyunda gelişmek ve diğer rakiplerle mücadele edebilmek için tüm silahları en etkili şekilde kullanabilirsiniz. Her farklı seviyedeki kullanıcı için farklı özellikli silahlara ihtiyaç duyabilir ve bu silahlar arasından kendiniz için en uygun silahlarla saldırıları düzenleyebilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan pek çok harita ise hiç sıkılmadan oyunu oynamaya devam etmenize olanak sağlayacak. Farklı platformlardan uberstrike kredi kartı satın alma yolu ile de elde edebileceğiniz oyunda kentlerin bulunduğu haritalardan tropik adaların yer aldığı haritalara kadar dünya üzerindeki pek çok noktanın haritası bulunsa da bunların yanında aynı zamanda uzay görünümüne sahip alanlarda da mücadelenizi gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça hızlı bir tempoya sahip oyunda en kısa sürede ne yapmanıza karar vererek saldırmak istediğiniz ve savunmak zorunda kaldığınız rakiplerinize karşı yeni stratejiler belirlemelisiniz. Hem gerçek dünyada bulunabilen hem de oyun için tasarlanmış olan pek çok silah ile oyunda en etkili oyuncu olabilirsiniz. Farklı klanlara girerek kalabalıklar halinde daha güçlü olabilir veya turnuvalara katılarak oyunun çok oyunculu özelliğini en iyi şekilde deneyimleyebilirsiniz. Özellikle düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda oyun oynamak isteyenler için en iyi özelliklerin bulunduğu uberstrike ucuz kodları satışını gerçekleştiren firmamız Game Ticaret ile sizlere en uygun rakamlardan sunulmaktadır. Güçlü ve üst düzey güvenlikli altyapısı ile sitemizdeki tüm alışverişleriniz internet üzerinde korunmakta ve sorunsuz bir şekilde alışverişlerinizin tamamlanması mümkün olmaktadır.