SATIŞ YAP

Warrior of Nemesis

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
5 GT Kredi GT5 4 4,73 TL Satın Al
10 GT Kredi GT10 8 8,40 TL Satın Al
20 GT Kredi GT20 17 17,86 TL Satın Al
30 GT Kredi GT30 28 28,37 TL Satın Al
50 GT Kredi - 42 42,02 TL Satın Al
75 GT Kredi - 57 57,78 TL Satın Al
100 GT Kredi - 94 94,55 TL Satın Al
250 GT Kredi - 236 236,39 TL Satın Al

Warrior of Nemesis Gt Kredi Elmas Satın Almak

Yaklaşık 20 yıl önce bilgisayar üzerinden oyun oynamak neredeyse mucizevi bir olaymış gibi algılanıyordu. Zamanla atariler ve farklı oyun konsolları ile televizyonlara inen küçük boyutlu oyunlar zamanla çok hızlı bir şekilde gelişerek artık hemen hemen her teknolojik üründe oynanabilen oyunlar haline geldiler. Hem grafikleri hem de hikayeleri hem de karakterleri gelişmiş olan bu oyunlar oyunculara daha önce hiç deneyimlemedekileri bir zevki tatma fırsatını onlara verdi. Son yıllarda ise pek çok kullanıcının heyecanla bir yenisini beklediği çevrimiçi oyunlar oyun dünyasının en çok talep gören oyunları oluyorlar. Bu oyunlar hem kendi platformları sayesinde oynanabilirken hem de Facebook gibi farklı sosyal medya platformları üzerinden oynanabilmektedir. Bu oyunlardan biri olan warrior of nemesis elmas satın al opsiyonu barındırmadan ücretsiz bir şekilde oynanabilen oyunlardan biri olmaktadır. Hem ücretsiz olması hem de çok kolay bir şekilde ulaşılabilir olması ile birçok oyuncunun oynama şansı bulabildiği bir oyun olan Warrior of Nemesis içinde bulunan oyun özellikleri ile bu oyuncuları kendinde tutmakta başarılı olmaktadır.

Kendi sitesi üzerinden oynanabilen Warrior of Nemesis aynı zamanda Facebook üzerinde gelişmiş bir şekilde sunulan oyun oynama özelliği sayesinde de oynanmaktadır. Bu sayede çok geniş kitlelerin aynı anda oyun oynamasını sağlayan warrior of nemesis gt kredi satış fiyatları ile dikkat çeken bir oyun olmaktadır. Oyun ücretsiz olarak oynanabilme imkanı sunsa da oyun içinde yer alan bazı ek özelliklerin ve paketlerin etkin hale getirilebilmesi için ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin satışını gerçekleştiren Game Ticaret firmamız bu ürünlere ait warrior of nemesi ucuz elmas kodları satışı gerçekleştirmektedir.

Farklı online oyunları en kaliteli şekilde oyuncularla buluşturan GameTürk tarafından yayınlanan Warrior of Nemesis, RPG özellikleri taşıyan unsurları ile tam bir savaş oyunu olma özelliği taşıyor. Oyuna başladıktan sonra gerekli üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından oyuncular oyun içerisinde yer alan 4 farklı karakterden birini seçmek zorunda. Birbirlerinden kullandıkları silahlar ve sahip oldukları özellikler yolu ile farklılaşan bu karakterler savaşçı, okçu, kahin ve büyücüdür. Oyun içerisinde sahip olmak istediğiniz özelliklere karşılık gelen karakterleri seçebilir ve oyundan aldığınız zevki daha da artırabilirsiniz. Bu karakterlerin gelişimi ile ilgili veya oyunda sahip olduğunuz malzemelerin miktarını artırmak için alabileceğiniz malzemeleri warrior of nemesis elmas kredi kartı ile satın alma yöntemiyle en kolay şekilde oyununuza dahil edebilirsiniz.

Oyun sırasında hikayeye bağlı olarak ilerlemenizi sağlayacak şekilde günlük görevleri yapabileceğiniz gibi aynı zamanda çok sayıda farklı görevi de oyun sırasında yapabilirsiniz. Tüm görevler karakterlerinizin daha da gelişmesini sağlamakta veya karakterlerinizin gelişimine etki eden malzemelerin toplanmasını sağlamaktadır. Bu görevlerin tamamlanması ile oyunda hesabınız çok kısa süreler içinde seviyeler atlayabilir ve çok sayıda eşya ile malzeme alabilmektedir. Buralardan elde ettiğiniz sanal paralarla oyun içi alışverişler yapabilirsiniz. Oyunun en çok ilgi gören özelliği online şekilde oynanabilir olması oluyor. Bu sayede farklı noktalarda bulunan gerçek zamanlı rakiplerinize karşı mücadele edebildiğiniz gibi aynı zamanda yapay zekalarla yönetilen düşmanlara karşı da mücadele edebilirsiniz. Oyun sırasında sizi daha ayrıcalıklı hale getiren üründen GT Kredi isimleri ile anılmaktadır. Game Ticaret olarak en kaliteli şekilde oyunculara sunduğumuz hizmetlerde warrior of nemesis mobil ödeme ile gt kredi satın alma fırsatını size sunarak en kolay şekilde bu ürünlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Farklı ürünler için belirlenmiş olan çeşitli kısa mesaj kodları ile dilediğiniz ek ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.