SATIŞ YAP

Zoo Mumba

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Bigpoint 0.5 TL’lik E-Pin - - 0,50 TL Satın Al
Bigpoint 0.90 TL’lik E-Pin - - 0,90 TL Satın Al
Bigpoint 1.5 TL’lik E-Pin - 1 1,50 TL Satın Al
Bigpoint 1.90 TL’lik E-Pin - 1 1,90 TL Satın Al
Bigpoint 2.90 TL’lik E-Pin - 2 2,90 TL Satın Al
Bigpoint 3 TL’lik E-Pin - 3 3,00 TL Satın Al
Bigpoint 3.90 TL’lik E-Pin - 3 3,90 TL Satın Al
Bigpoint 9.90 TL’lik E-Pin - 9 9,90 TL Satın Al
Bigpoint 12.50 TL’lik E-Pin - 12 12,50 TL Satın Al
Bigpoint 19.90 TL’lik E-Pin - 19 19,90 TL Satın Al
Bigpoint 31.90 TL’lik E-Pin - 31 31,90 TL Satın Al
Bigpoint 39.90 TL’lik E-Pin - 39 39,90 TL Satın Al
Bigpoint 79.90 TL’lik E-Pin - 79 79,90 TL Satın Al
Bigpoint 199 TL’lik E-Pin - 199 199,00 TL Satın Al
Bigpoint 399 TL’lik E-Pin - 399 399,00 TL Satın Al
Bigpoint 1199 TL’lik E-Pin - 1199 1.199,00 TL Satın Al
Bigpoint 1999 TL'lik Kupon - 1999 1.999,00 TL Satın Al

Zoo Mumba Lirası Kodları Satın Alma

Artık tüm oyuncular en kısa sürede oyuna ulaşabilecekleri platformlar aracılığı ile kendileri için en yüksek oyun özelliklerine sahip oyunları oynamaya çalışıyorlar. Bu anlamda oyunculara en geniş imkanların en fırsatlarla sunulduğu platform web tarayıcılar ile oynanan oyunlarda olmaktadır. Gelişmiş bilgisayar donanımlarına ihtiyaç duyulmadan sadece gerekli internet bağlantısının gerçekleşmesi sayesinde rahat bir şekilde ulaşılabilen web tarayıcı oyunlarında hem çok sayıda oyun bulunmakta hem de her oyun kendi içinde gelişmiş özellikleri ile oyunların en iyi oyun deneyimini yaşamasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca örneğin bu tür oyunlardan biri olan zoo mumba lirası satış fiyatları bulundurmadığı için ücretsiz oynama olanağı sağlaması ile oyuncular arasında en sevilen oyunlardan biri olmaktadır.

Web tarayıcı oyunların üreticisi olarak adından sıklıkla söz ettiren Bigpoint firması tarafından geliştirilen oyun firmanın oyun üretme anlayışının bir klasiği olarak en gelişmiş özelliklere sahiptir. 2002 yılında kurulmasının ardından Battlestar Galactica Online, DarkOrbit, Seafight ve Farmerama gibi çeşitli oyunlarla çok geniş oyuncu kitlelerine ulaşan firma Zoo Mumba oyunu ile de birçok kişinin ilgisini çekiyor. Bu oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan Zoo Mumba oyunu simülatör kaynaklı bir oyundur. Oyunda amaç bir hayvanat bahçesinin kontrolünü ve sorumluluğunu ele almak ve burayı en iyi şekilde yönetmeye çalışmaktır. Oyunda bazı ek özelliklere sahip olarak avantajlı konuma geçmek için alınabilecek ürünler zoo mumba kredi kartı ile mumba lira satın alma yöntemi sayesinde oyuna dahil edilerek oyunun daha kolaylaşması sağlanabilir. Hızlı bir gelişim için de gerekli olabilen bu zoo mumba lira ucuz kodları Game Ticaret sitemiz üzerinden sizlere çok uygun fiyatlarla ulaştırılmaktadır. Sitemizden aldığınız güvenilir kodlar sayesinde hiçbir şekilde sahte kod ya da geçersiz kod gibi problemlerle karşılaşmadan kodları oyunun içinde kullanabilirsiniz.

Oyuncular Zoo Mumba oyununa kendilerine verilen boş bir arazide başlamaktadırlar. Bu arazi üzerinde çeşitli yer değiştirme ve inşa süreçleri ile hayvanat bahçesini geliştirmeye devam ederler. Bunu yapabilmek için oyun içinde pek çok araç ve malzeme bulunmaktadır. Dünya genelinde 5 milyonu aşkın oyuncu sayısına ulaşarak bir rekora koşan Zoo Mumba oyunu 23 farklı dilde oyun oynama olanağı sağlamaktadır. Oyunda hayvanat bahçesinde bulunan hayvanların düzenli olarak bakılmaları ve onların yaşadığı yerlerin temiz tutulması en önemli koşullardır. Fare yardımı ile gerçekleştirilen bütün işlemler sonrasında oyun içindeki davranışlar ortaya çıkmaktadır. Sitemizden alabileceğiniz kodları zoo mumba mobil ödeme ile mumba lira satın alma şeklinde alarak hem karlı bir alışveriş hem de pratik bir alışveriş yapmış olursunuz. Oyun içinde kontrol edebileceğiniz pek çok unsur bulunmaktadır. Öncelikle ilk dikkat etmeniz gerekenler hayvanat bahçesinde bulunan hayvanlar ve onların yaşadıkları ortam olmaktadır. Onlar için en uygun yaşam ortamlarının oluşturulması ve en iyi şekilde korunmalarının sağlanması oyunun temel amacını oluşturur. Bunun yanı sıra hayvanat bahçesinin inşasında kullanılan malzemeler ve işçilik için de ekonomik durum mutlaka gözlenmelidir. Bu konuda sıkıntı yaşayan kişiler oyun içerisindeki banka yardımı ile maddi olarak destek alabilmektedirler. Ayrıca hayvanlarla ilgili bazı kontrolleri yapan asistanların varlığı da oyun içerisindeki en önemli unsurlardandır. Oyunda sizi avantajlı duruma getirecek olan zoo mumba e-pin kodları satın almak için sitemizin satın alma özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Site üzerinde açtığınız hesaplara kredi kartı ile bakiye yüklemeleri yaparak veya kısa mesajlarda önceden belirtilen kodları göndererek de ürünleri satın alabilirsiniz. Tüm alışverişleriniz sitemizin gelişmiş güvenlik altyapısı ile koruma altına alınmaktadır.