8 Ball Pool

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
10 TL Facebook Epin - 10 9,77 TL Stok Yok
20 TL Facebook Epin - 20 19,54 TL Stok Yok
30 TL Facebook Epin - 30 29,20 TL Stok Yok
50 TL Facebook Epin - 50 48,85 TL Stok Yok

8 Ball Pool Coins Kodları Satın Al, Ucuz 8 Ball Pool Coins Epin Satış Fiyatları

Oyun dünyası daha önce birçok bilardo oyunuyla tanıştı. Kimisi pek tutunamadı, kimisi özellikle çoklu oyunculu modlarıyla bir süre sükse yapıp düşüşe geçti. 8 Ball Pool Coins ise, adından da anlaşılacağı gibi Amerikan oyun tarzıyla oynanan, renkli grafikler ve sağlam bir çoklu ortam sunan bir indie bilardo oyunu. Tabi ki, gerçek hayatta oynanan bilardo oyununun verdiği fiziksel animasyonları ve keyfi vermese de, basitliği ve eğlenceli oynanışıyla öne çıkan 8 Ball Pool, özellikle bilardo tutkunlarını uzun süre kendisinde tutacağa benziyor. Hatta piyasada gerçek bilardo oyununa en çok yaklaşmış gerçekçiliğe de sahip olduğunu söyleyebiliriz. Şu an da dünya üzerinde çoklu ortam oynama seçeneği sunulmuş en fazla oynanan bilardo oyunlardan birisidir ve neredeyse 100 milyon oyun sever çeşitli platformlarda kıyasıya rekabet etmektedir. 8 Ball Pool bağımsız bir oyun olmakla birlikte, Android tabanında da ücretsiz olarak erişim imkânı bulunuyor. Yani 8 Ball Pool Coins satın alma gibi bir zorunluluğunuz yok. Ödeme, para kazanma ve bunlarla neler alınacağı ile ilgili bilgilere ileride değineceğiz.

Oyunu diğer bilardo oyunda pek rastlanmayan ve bu kadar sevilmesini sağlayan birçok öğe bulunmakta. Özellikle harika tasarlanmış bir seviye atlama sistemi var. Böylelikle oyuna yeni başlayanlar güçlü rakiplerle buluşmadan önce puan toplayıp seviye atlamakta, daha sonra kendi gücüne göre rakip edinerek oynamaya devam edebilmektedir. Bu da güç dengesi için önemli bir unsur oluyor. Ve bu seviyelere göre ayrılmış turnuvalarda yarışıp çeşitli ödüller kazanma imkânına da erişebiliyoruz. Toplanılan puanlar Facebook gibi çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde gösterilebiliyor. Bununla arkadaş listesinde bulunan herhangi birini maça davet edebilirsiniz.

Oyunun maç ve ödül kazanma temelini oluşturan paraları maç kazanarak veya turnuva kazanarak elde ediyoruz. Bu paraları yüksek bahisli maçlarda kullanarak meblağı arttırma olanağımız da mümkün. Kazandığımız paralarla ise oyun içerisinde kullanılacak özel eşyalar, kaliteli istekalar ve çeşitli ürünler satın alarak çok daha eğlenceli oyunlara girme şansını elde ediyoruz. Tabi oyun içerisinde yer alan e-dükkân üzerinden, kazandığımız veya sitemizden de alabileceğiniz ucuz 8 Ball Pool e-pin ile özel eşya ve istekalara sahip olabilirsiniz. Bu istekaları görsel olarak modifiye etmek de mümkün. Böylelikle düelloya davet ettiğimiz rakiplere gözdağı vererek psikolojik üstünlük elde edip, kazanmak için bir adım öne geçmiş oluyoruz. 8 Ball Pool, bizlere bilardo oyunun verebileceğinin ötesinde bir oyun imkânı sağlıyor.

Bir başka harika sunum olan sıralama tablosu oyuna farklı bir rekabet havası katıyor. Çeşitli maçlar ve turnuvalar yaparak, oyun içerisinde belirlenmiş dünya çapındaki sıralamada kendinizi üst noktalara taşıyabilirsiniz. Böylelikle en iyilerle oynama imkânı da sizlere sunulmuş olacaktır. Oyun içerisinde pratik yapma, karşılıklı rekabet ve turnuva gibi 3 farklı tür bulunmakta. Kendinizi geliştirmek için öncelikli olarak pratik yapma, daha sonra 1´e 1 maçlarda para kazanma ve bunlarla turnuvalarda boy göstermek oyun içi eğlenceyi arttırmanın en güzel yanı. Çok daha iyi olduğunuzu fark ettikçe eğlencenin dozunun arttığını da hissedeceksiniz.

8 Ball Pool E-Pin Satın Alma

Oyun içindeki ödeme sistemi madeni paralar ile yapılmakta ve bunları maç sonlarındaki galibiyetlerle edinebiliyorsunuz. Bunları edinmenin bir diğer ve hızlı yolu ise ucuz 8 Ball Pool kodu elde etmede geçiyor. Facebook´taki tüm oyunlarda ürün almanın en basit yolu olan oyun kartını sitemizden çeşitli ödeme yöntemleri ile ödeme yaparak 8 Ball Pool Facebook e-pin elde edebilirsiniz.

8 Ball Pool Coins Nasıl Yüklenir?

Sitemizden temin ettiğiniz Facebook e-pinleri kullanmak oldukça basit. Öncelikli olarak Facebook hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Bu https://www.facebook.com/giftcards?a=redeem adresine girin. Karşınıza çıkan metin kutucuğuna size verilmiş olan e-pin kodu girerek kullan tuşuna basın. E-pin kod kullanma işleminiz de böylelikle tamamlanmış olur.