Arma 3

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Arma 3 Apex Edition - 90 145.20 TL Stok Yok
Arma 3 - 110 184.04 TL Stok Yok

Arma 3 Steam Gift Satın Alma

Savaş simülasyonlarında oyunculara sabit bir hikayeye bağlı kalmadan açık dünyada geniş olanaklarla oynanabilen oyunları geliştiren ve üreten Bohemia Interactive firması 1999 yılından beri oyunculara yeni oyunlar sunuyor. Geliştirici firma olarak görev aldıkları Operation Flashpoint serileri ile başladıkları yolculuklarda DayZ oyununa kadar gelişimlerini sürdürdüler. İlk kez 2006 yılında oyuncularla buluşan Arma: Armed Assault oyunu ise çok geniş kitleler tarafından sevilerek oynandı. Zamanla yeni güncellemelerle farklı modları ve versiyonları sunulan serinin son olarak arma 3 isimli son oyunu yayınlandı. Oyuncular tıpkı serinin diğer oyunlarında olduğu gibi farklı birçok özellik sayesinde gerçekçi bir savaş ortamını deneyimleyebiliyorlar. Hem oynanış hem de yönettiğiniz karakter ile ilgili yapabileceğiniz değişikliklerle kendiniz için size en zevk veren oyunu oynayabiliyorsunuz. Görünüm olarak savaş alanlarına en yakın görüntüleri size sunan oyun, aynı zamanda gerçekçi seslerle de sizi adeta bir savaşın içindeymiş gibi hissettiriyor. Genel olarak oyun grafiklerinin son dönemin önemli oyunlarında olduğu gibi yüksek seviyede geliştirilmemiş olduğu söylense de oyunun meraklıları gelişmiş oynayış özellikleri ve zengin hareket alanı sebebi ile bu konuyu göz ardı edebiliyor.

Oyun içinde kişisel olarak kendi hazırladığınız veya size verilen hazır görevleri tamamlayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bunun yanında oyun internet üzerinden de oynanabiliyor. Bu sayede internet üzerinden bağlantı kurarak arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir tarafından hiç tanımadığınız kişilerle beraber oyun oynayabilirsiniz. Kalabalık gruplar için size sanki bir askeri birlik veya ordunun içinde görev alıyormuş gibi gerçekçi bir his veren oyunda size verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışırsınız. Farklı platformlardan ucuz arma 3 fırsatları ile alınan oyun dünyada olduğu gibi ülkemizde de özellikle çoklu oyuncularla oyun oynamaya imkan sağlaması ile popüler oldu. Hatta bireysel olarak oyun üzerine çalışan kişiler oyunları geliştirerek özel modlar hazırlayarak daha gerçekçi bir savaş deneyimi için düzenlemeler yaptılar. Hazırlanan bu versiyonlarda oyuncular oyunun sunduğu oynanış olanaklarına ek olarak farklı düzenlemelerle geliştirilen hikayelerle en zevkli savaş simülasyonu deneyimini yaşıyorlar. Oyunun kendi yapısından gelen, bu yeni düzenlemelere açık olması durumu kullanıcılar tarafından a sıklıkla kullanılabiliyor.

Ucuz Arma 3 Cd Key Satış Fiyatları

Arma serisi oyunlarının son adımı olan Arma 3 serinin diğer oyunları gibi uzun süre merakla beklendi. 2013 yılında oyunculara sunulduğu ilk andan bu yana oyun pek çok kişi tarafından arma 3 steam dan satın alma yoluyla alınarak oynanmaya başlandı. Oyunun kendi oynayış saatlerine bağlı olarak oyuncular uzun süre boyunca Arma 3’ün başında vakit geçiriyorlar. Siz de bu geniş oyuncu kitlesinin arasında yer almak istiyorsanız, Arma 3’ün satışının yapıldığı farklı platformlardan oyunu indirebilirsiniz. Bizler Gameticaret sitesi olarak sizlere Arma 3 oyunu ile ilgili Steam Cd Key ve arma 3 steam gift satışlarını gerçekleştirebiliyoruz. Steam platformuna oyununuzu kaydetmek istediğinizde oyunun orijinal olmasını sağlayan Cd Key mutlaka doğru olmalıdır. Zaman zaman bazı oyuncular yüksek fiyatlarla sahte Cd Keyler alıyor ve bu durum onları mağdur ediyor. Bu yüzden herhangi bir yerden arma 3 cd key alırken oyuncular mutlaka alışveriş yaptıkları yerin güvenilir olmasını her şeyin önünde tutmalıdır. Gelişmiş bir altyapı sahip olan sitemiz sizlere güvenli bir alışveriş sunar. Kısa bir üyelik sürecinin ardından ister kredi kartınızla isterseniz de telefonlarınız aracılığı ile mobil ödeme yoluyla bakiyelerinizi yükleyip alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Alışveriş öncesinde veya sırasında herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde Online Destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Arma 3 oyunu ile ilgili sizlere sunduğumuz tüm ürünleri çok uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.