Asphalt 8

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Google Play 25 TL - 25 26.09 TL Satın Al
Google Play 50 TL - 50 52.20 TL Satın Al
Google Play 100 TL - 100 103.78 TL Satın Al
Google Play 250 TL - - 260.97 TL Satın Al
Google Play 500 TL - - 521.97 TL Satın Al
Google Play 1000 TL - - 1,043.94 TL Satın Al
Google Play USD
Google Play 5$ - - 114.64 TL Satın Al
Google Play 10$ - 38 220.37 TL Satın Al
Google Play 15$ - 57 332.79 TL Satın Al
Google Play 25$ - 96 539.81 TL Satın Al
Google Play 50$ - 192 1,062.92 TL Satın Al
Google Play 100$ - 385 2,113.59 TL Satın Al
iTunes Gift Card TL
25 TL Apple Store Bakiye - 25 25.75 TL Satın Al
50 TL Apple Store Bakiye - 50 51.51 TL Satın Al

Asphalt 8 Airbone Token Jeton Satın Alma

Asphalt´ın serileri şu ana kadar yarış severlere absürt bir deneyim yaşatarak damaklarda farklı bir lezzet katmıştı. Etkili çarpma fizikleri, hız dinamikleri, yarış keyfi ve gerçekçiliğin yanı sıra fantastik bir rekabetin içine girmiştik. Daha önce araba yarışı sevenlere farklı bir yarış deneyimi katmış Asphalt serileri, Airborne serisiyle Türkçe dil seçeneğine sahip olarak piyasadaki yerini buldu.

Airborne, serisinin oyunun temel mekaniğinden ödün vermeden, daha önceki serilere göre çok çeşitli sürüş fizik geliştirmesi ve lisanslı markaların yer aldığı içerikle karşımıza çıkıyor. Ferrari, Bugatti gibi özellikle sevilen lisanslı araç modeller yer alacak. Çeşitli parkurlarda, farklı iklim şartlarında bu araçlarla yeni bir yarış deneyimlerinin içerisine dalacağımız seride, bizlere birçok yeniliğin de içeriğinde bulunduğu bir oyunu ekranlarımıza getirecek. Özellikle lisanslı araçlara, kazanmış olduğumuz yarış sonlarında elde ettiğimiz altınlar ile modifiyeli hale getirmek, bunun yanında performanslarda geliştirmek yapmak oldukça zevkli.

Oyun eski serilere göre biraz daha zorlu. Bunu düşünen yapımcılar, oyunun temel mekaniğini öğrenebilmemiz için bir eğitim bölümü hazırlamış durumda. Eğitim bölümünde araçların kontrolü, parkurlardaki manevraların nasıl yapılacağı, araçları engellerden nasıl geçireceğimiz gibi dinamikleri öğretiyor. Bu sayede yarışlarda çok daha çılgın hareketler yapabilecek şovların kontrol mantığını da öğrenmiş oluyoruz.

Yeni bir yenilik olan Kariyer modu ise bizlere uzun vadeli bir mücadelenin içerisine atmış olacak. 8 farklı lig sezonunda birbirinden çeşitli yarış ya da etkinliklerde boy göstereceğiz. Bu turnuvalardaki liderlik durumuna göre çeşitli kategorilerde kilitli olarak yer alan araçları açarak satın alabilecek, dilediğimiz gibi bunları garajlarda barındıracak ve kariyer modunda da oynayabileceğiz. Tabi bu araçlara sahip olabilmek için sadece yarış kazanmak değil, yarış sırasında araç kontrolü, takla, diğer araçlara hasar verme gibi bize verilen farklı görevleri yerine getirmemiz gerekecek. Bunun bir diğer alternatifine ise sitemizden Asphalt 8 token satın alma ile erişebilirsiniz.

Grafik konusunda yeni bir fizik motoru kullanan Asphalt 8 görsel anlamda göz alıcı bir kalite sergiliyor. Araç modellemesi, çevre dinamiği, fizik ve animasyonlar önceki serilere göre çok daha güzel ve iyi bir performansa sahip. Yarışan, uçan, kaçan, çarpışan araçların çevre etkileşimi de bir o kadar başarılı.

Garajlarınızda modifiye ettiğiniz araçlar için bir yenilik daha eklenmiş durumda ki, oyun serisi için adeta bir devrim niteliğinde. Bu modifiyeli ve performansı arttırılmış olan araçlar ile çoklu oyunculu modlarda gerçek oyuncularla olan yarışlarınız için kullanabiliyorsunuz. Hatta çeşitli sosyal paylaşım hesaplarındaki arkadaşlarınızı davet ederek de kıyasıya mücadelenin içerisine dalabilirsiniz. Asphalt, serinin yeni oyunuyla birlikte önceki temel dinamikleri bozmadan grafik, araç çeşitliliği, yeni pisler, çoklu oyuncu modlardaki geliştirmeler ile birçok yenilikle bizlere harika bir yarış deneyimi sunuyor.

Aspahlt 8 Token Ucuz Satış Fiyatları

Sitemizden ucuz Ashalt 8 satın alma para işlemi gerçekleştirerek birçok kilidi açabilirsiniz. Asphalt 8 içerisinde iki farklı para seçeneği bulunaktadır; gold ve elmas. Araçları satın alma, performans yükseltme gibi işlemleri yarışlarda kazandığınız altın ve elmaslarla yapabilmektesiniz. Elmas, altına göre çok daha değerli olup, oyun içerisinde kazanmanız imkânsız. Çünkü oyun içerisindeki e-dükkânda satın alınabiliyor. Diğer bir kazanma yöntemi ise, Google Play hesap bakiyesi ve Asphalt 8 Apple Store bakiye. Sitemizden kredi kartı, mobil ödeme gibi ödeme kanallarından aldığınız TL veya ucuz Airborne jeton satış fiyatları ile sunulan dolar satın alarak elde ettiğiniz kupon ile gold ve elmas elde edebilirsiniz.