Assassin's Creed

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Assassin's Creed: Revelations UPLAY CD-KEY GLOBAL - 15 44.01 TL Satın Al
Assassin's Creed III UPLAY CD-KEY GLOBAL - 20 60.87 TL Satın Al
Assassin's Creed IV: Black Flag Uplay Cd Key - 30 69.30 TL Satın Al

Assassin's Creed Steam Cd Key Satın Al, Ucuz Assassin's Creed Steam Gift Satış Fiyatları

Aksiyon ve macera konulu oyun serileri içinde en sevilen oyunların başında gelen Assassin’s Creed serisi ilk oyunu Assasin’s Creed’ten bu yana çıkardığı 9 ana oyun ve 6 ara bölümle oyuncuların merakla beklediği ve en çok oynadıkları oyunlardan olmaktadır. Açık dünya oynayışa sahip olması ve içinde bulunan gizlerin çözülmesi amacını içeren oyun sürükleyici bir yapıya sahip olması ile oyuncuların en sevdiği oyunlardan biri olmaktadır. Farklı oyun satış platformları üzerinden satın alınabilen oyunda oyunu orijinal hale getirmek ve internet bağlantıları ile ulaşılabilen pek çok imkandan yararlanmak için assasins creed uplay cd key satın al linklerinden cd keyler alınmalıdır. Oyunun özellikle multiplayer özelliklerinden yararlanmak dünyadaki pek çok Assasin’s Creed oyuncusu ile birlikte aynı listelerde yer almanız için mutlaka bu CD keye sahip olarak oyunu oynamalısınız.

Yıllardır Ubisoft tarafından geliştirilen ortaya çıkarılan oyun Ubisoft firmasının oyun kalitesinin tüm özelliklerini fazlasıyla yansıtmayı başarmaktadır. Aslen bir Fransız firması olan bu şirket Watch Dogs, Splinter Cell, Rainbow Six serileri, Star Wars, Rayman, Prince of Persia, Far Cry gibi pek çok oyunun da üreticisi konumunda bir firmadır. Firma kendi oyunlarını farklı oyun satış platformları üzerinden satmak yerine uplay cd key satın alma yollarını da kullanarak oyunların aktif edilebildiği kendi oyun satış platformu olan UPlay üzerinden satmayı tercih ediyor. Bu platform üzerinden uygun fiyatlarla satın alınan oyunların aktif hale gelebilmesi için mutlaka UPlay CD keyleri kullanılarak oyunun orijinal hale getirilmesi gerekiyor.

Oyun içinde öncelikle karşınıza çıkan birkaç karakterden birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Hikayeli bölümde sadece bu karakterle belirli bir hikaye üzerinde oyunda ilerlemenizi sağlayabildiğiniz gibi aynı zamanda çok oyunculu özelliği ile oyunun içerisinde birçok haritaların ve ek silahların da bulunduğu modda oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun tüm imkanlarından faydalanmak için yapılması gereken tek şey ise oyunu Uplay’den indirdikten sonra assasins creed uplay cd key al sitelerinden geçerli kodların oyuna girişini yapmak oluyor. Sitemiz bu konuda pek çok oyunla ilgili ek özelliklerin oyunlarda aktif olmasını sağlayan kodların ve ürünlerin satışını gerçekleştirdiği gibi aynı zamanda Assassin’s Creed oyunu için CD Key satışı da yapmaktadır. Sitemizden kredi kartı ile uplay cd key satın al yolunu kullanarak çok pratik bir şekilde ürünlere ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle sitemizin gerekli bölümlerinden üyelik işlemlerinizi tamamlamak ve üyelik hesabınızı kredi kartlarınız yolu ile bakiye yüklemesini gerçekleştirmek olmalıdır. Kolay ara yüzü ile çok rahat bir şekilde kullanacağınız sitemizde ilgili bölümlere ulaşıp elinizdeki bakiyelerle istediğiniz ürünlere ulaşmak çok kolay oluyor. Assassin’s Creed oyunu için verdiğimiz tüm Cd Key ürünlerinin tamamı geçerli olmaktadır. Özellikle oyuncular Cd Key alışverişleri sonrasında sahte Cd Keylerle karşılaşmaları halinde oyunda istedikleri özellikleri aktif hale getiremiyorlar. Assasin’s Creed: Revelations, Assasin’s Creed III ve Assasin’s Creed IV oyunları için sunduğumuz tüm CD keyleri çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki ürünleri mobil ödeme ile uplay cd key satın alma yoluyla da elde edebilirsiniz. Ürünlerin yanında bulunan kodları telefonlarınızın mesaj bölümlerini kullanarak ilgili bölümlere yazmanız halinde ihtiyacınız olan kodlar çok kısa sürede cebinize gelecektir. Bu sayede en rahat şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilir ve ekstra kart ödemeleri, şifre alıp göndermeleri gibi durumlarla karşılaşmaktan da kurtulabilirsiniz. Çok oyunculu Assasin’s Creed dünyasına girmek için sitemizdeki kodları satın alın ve oyunun keyfine varın!