Batman Arkham Knight

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Batman™: Arkham Knight - 46 64.25 TL Stok Yok

Batman Arkham Knight Steam Cd Key Satın Al, Ucuz Batman Arkham Knight Steam Gift Satış Fiyatları

Çizgi romanlarla görsel dünyamızda yer eden Batman karakteri tüm süper kahramanlar içinde dünya çapında en fazla bilinen süper kahramanların başında gelmektedir. Batman’i kendine favori süper kahraman seçmiş pek çok kişinin yanı sıra Batman hayranlarından oluşan birçok kişi de bu karakterle ilgili filmler ve çizgi diziler yapmıştır. Aslında bir insan olmasına rağmen teknolojinin sunduğu olanaklar sayesinde kullandığı cihazlarla süper kahraman haline gelen Batman insanların kendine en yakın bulduğu süper kahraman olma özelliğini de taşır. Farklı mecralarda kendini gösteren Batman karakteri 2009 yılından itibaren Edios Interactive ve Warner Bros. Interactive Entertainment firmaları tarafından oyun dünyasında da yer buldu. Batman Arkham serisi adı altında ortaya çıkarılan oyunlar birçok geliştirici tarafından çok daha iyi bir hale getirildi. Aksiyon macera türündeki bu oyunlarda oyuncular Batman karakterinin içine girerek onu yönetiyor ve Batman’in Gotham City’deki en büyük düşmanları ile mücadele ediyor.

Batman Arkham serisinin 2009’da Batman: Arkham Asylum ismi ile çıkan ilk oyununu 2011 yılında Arkham City ve 2013’te Arkham Origins oyunları takip etti. Serinin son oyunu ise önceki oyunlara göre yeni özellikler sunan batman arkham knight oldu. 2015 yılında Rocksteady Studios firması tarafından geliştirilen oyun Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından piyasaya sürüldü. Son yıllarda oyun üreticileri ve geliştiricilerinin takip ettiği bir süreçten farklı olarak oyun hem PlayStation 4 hem Xbox One hem de Windows PC versiyonlarında ucuz batman arkham knight fırsatları ile eş zamanlı olarak piyasaya sürüldü. Ayrıca Batman: Arkham Knight önceki ödüllü üçlemenin devamı olacak şekilde hazırlandı ve serinin son oyunu olarak duyuruldu.

Batman Arkham Knight Steam Satış Fiyatları

Batman Arkham Knight önceki oyunlara göre bazı farklılıklara sahip. Öncelikle diğer oyunlarda zaman zaman dekor olarak gözümüze çarpan Batmobile artık boyunla kullanılabilir hale geldi. Gotham City haritası genişletilerek bu araçla şehir içinde pek çok noktaya hızlı bir şekilde oyundan zevk alarak gidebiliyorsunuz. Uygun batman arkham knight satış fiyatları ile aldığınız oyun bu yönüyle şimdiye kadar yayınlanmış Batman oyunları içinde en gerçekçi oyun deneyimini sağlayan oyun olmayı başarıyor. Ayrıca Batman serileri içinde yer alan Joker gibi Batman’in en büyük düşmanlarından da pek çok karakterler bu oyunda karşılaşabiliyorsunuz. Oyunda Batmobile’le birlikte Batman’in uçma, takipçilik ve gizlilik gibi özelliklerini de en etkili şekilde kullanabiliyorsunuz. Bu özelliklerle The Penguin’den Two Face’e, Harley Quinn’den The Riddler’a kadar pek çok karakterle başa çıkmaya çalışıyorsunuz. Oyuna ismini veren ve Batman dünyası için yeni bir karakter olan Arkham Knight da bu oyunda Scarecrow’la birlikte yer alıyor. Tamamı açık dünya özelliklerine sahip oyunda Gotham City haritası üzerindeki her yer rahatlıkla gezilebiliyor.

Çevrim içi oyun satın alma platformları ile birlikte pek çok alandan batman arkham knight satın alma işlemlerinden sonra CD Key kullanarak oyunlarınızı orijinal yapmak istediğinizde Gameticaret firması olarak sizlere uygun fiyatlarla Batman Arkham Knight cd key sunuyoruz. Satışını yaptığımız tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe de güvenli bir satış için kesinlikle geçerli CD Keyleri sizlere sunuyoruz. Özellikle sahte CD Key satışı yapan yerlerden uzak durmak isteyenler için sitemiz tüm güveni size garanti etmektedir. Bunun yanı sıra Batman: Arkham Knight oyunu ile ilgili Premium Edition ve Season Pass ürünlerini de sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Oyunda daha yetkili olmanızı sağlayan ve yeni güncellenip oyuna eklenen tüm DLC’leri aktif yapan bu ürünlere sitemizdeki kredi kartı veya mobil ödeme seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Her türlü sorunuz için Online Destek bölümümüz hizmetinizdedir.