Battlefield 1

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Battlefield 1 Revolution Steam Key - - 74.83 TL Stok Yok
Battlefield 1 Standard Edition - 188 213.84 TL Satın Al
Battlefield 1 Premium Pass DLC - 308 237.60 TL Satın Al
Battlefield 1 Revolution - 49 192.46 TL Satın Al
Battlefield 1 Battlepacks 10 adet - 29 224.53 TL Satın Al
Battlefield 1 They Shall Not Pass DLC - 19 112.86 TL Satın Al
Battlefield 1 In the Name of the Tsar DLC - 9 177.01 TL Satın Al

Battlefield 1 Standard Edition ORIGIN CD KEY

Dünya çapında savaş, aksiyon, FPS (First Person Shooter) ve TPS (Third Person Shooter) oyunları içinde en çok oynanan oyunlardan biri Battlefield serisinin oyunları olmuştur. Oyun dünyasının en büyük üreticilerinden olan Electronic Arts’ın çalışmaları ile başlayan Battlefield’ın yolculuğu 2002 yılında Battlefield: 1942 ile başlamıştı. Bu oyunu takip eden ana serideki oyunlar merakla beklenirken oyuncuların oyuna olan ilgileri ana seri dışında yer alan başka oyunların da üretilmesine yol açmıştı. Serinin son oyunu ise 2016’nın Ekim ayında çıkacağı duyurulan battlefield I olacak. Duyurulması ve oyunla ilgili bazı görsellerin piyasaya aktarılmasından beri oyuncular sabırsızlıkla bu oyunu çıkacağı tarihi beklemeye başladılar. Merakla beklenen oyun Battlefield serilerinde daha önce de işlenmiş olan I. Dünya Savaşı zamanını işlemeye devam edecek.

Battlefield 1 Standard Edition ORIGIN  Ucuz Satış Fiyatları

FPS türünde ortaya çıkarılacağı duyurulan yayıncılığını serinin önceki oyunlarında olduğu gibi Electronic Arts’ın yaptığı oyunda geliştirici konumunda ise EA Digital Illusions CE firması bulunmakta. Oyun henüz ortaya çıkmasa da erkenden oyunu almak ve siparişlerini vermek isteyenler için farklı çevrimiçi oyun satış platformlarında ürünün özel paketleri için satışlar başladı. Bu sayede oyuncular oyunun çıkacağı zamana göre çok daha uygun battlefield I satış fiyatları ile ve herkesten önce oyunu oynama olanağına sahip olabilecek.

Oyun kendine has yapısı ile I. Dünya Savaşı’nı tema olarak aldığı için oyunun hemen hemen her bölgesinde I. Dünya Savaşı ile ilgili detaylar görülebilecek. Tüm silah çeşitlerinde ortaya konan bu hassaslık aynı zamanda araç olarak kullanılabilen gemi, tank, uçak ve hatta atlarda bile kendini gösterecek. Oyunun üreticileri hem kendilerini bekleyen oyuncuların dünya çevresinde geniş bir kitle olması sebebi ile hem de I. Dünya Savaşı’na uygun bir temayı takip etmek için oyunda Türkçe’nin yanı sıra Almanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi büyük kitleler tarafından konuşulabilen dil seçenekleri sunuyor. Bunlara ek olarak oyunca Arapça, Lehçe ve Çince gibi diller bulunması ile de oyunun şimdiden çok daha büyük kitleler tarafından oynanabileceğini öngörebiliriz. Erkenden battlefield I satın alma seçeneklerini kullanan oyuncuları bekleyen bir sürpriz de oyun içinde yer alan ülkelerin tıpkı I. Dünya Savaşı’nda olduğu gibi bu savaşta yer alan ülkelerden oluşması olacak. Oyunu serinin diğer oyunlarından farklı yapan yapısı ise kendisini yapay zeka özelliklerinde belli etmektedir. Tek kişili olarak hikaye tabanlı oynanabilen oyunda bu zorluğun rahatlıkla fark edilebileceği söyleniyor. Tek kişili oyun oynamaya olanak sağlamasının yanında internet üzerinden farklı noktalardaki 64 kişi limitine kadar kişiyle oyun multiplayer olarak da oynanabilecek. Üretici firma oyunu daha gelişmiş bir noktaya getirmek için yaptığı yeniliklerle oyunu I. Dünya Savaşı’nı tek boyutlu ele alan bir hikaye olmaktan çıkarıp farklı karakterlerle farklı ülkelerde oynanan bir oyun haline getirmiştir. Oyunun ilk olarak PlayStation 4, Xbox One ve Windows 10 platformlarında çıkartılacağı duyuruldu.

Origin üzerinden satışı yapılan oyuna ilişkin battlefield I cd key almak isteyenler için sitemiz en güvenilir şekilde satış gerçekleştirmektedir. Özellikle oyuna sahip olduktan sonra elinde sahte bir CD key bulundurup oyunu oynayamama gibi durumların önüne geçebilmek için en garantili CD keyleri uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Sitemizden yaptığınız alışverişlerde kısa süren bir üyelik sürecini takip ederek bakiyenize yükleme yapmanız yeterli olacak. Mobil ödeme ve kredi kartı ile ödeme yolları ile en ucuz battlefield I oyununa sahip olduğunuzda oyununuzu orijinal şekilde oynayabileceksiniz. Sitemizden ayrıca Battlefield I Early Enlister Deluxe Edition ürününe de ulaşabilirsiniz.