Bombira

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Google Play 25 TL - 25 25,99 TL Satın Al
Google Play 50 TL - 50 50,90 TL Satın Al
Google Play 100 TL - 100 101,81 TL Satın Al
iTunes Gift Card TL
25 TL Apple Store Bakiye - 25 25,00 TL Satın Al
50 TL Apple Store Bakiye - 50 50,00 TL Satın Al
100 TL Apple Store Bakiye - 10001 100,00 TL Stok Yok
Bombira
Bombira 2.000 +100 Elmas - 9 9,74 TL Stok Yok
Bombira 4.000 +320 Elmas - 19 19,47 TL Stok Yok
Bombira 10.000 +1.200 Elmas - 48 48,69 TL Stok Yok
Bombira 20.000 +3.400 Elmas - 97 97,37 TL Stok Yok
Bombira 40.000 +8.400 Elmas - 194 194,74 TL Stok Yok
Bombira 80.000 +20.000 Elmas - 389 389,48 TL Stok Yok

Bombıra Diamante Elmas E-pin Kodu Satın Alma

Teknolojinin sunduğu imkanlar sayesinde farklı cihazlarda oyunlar oynayabiliyoruz. İlk olarak televizyonlara eklenen sistemlerle başlayan bu dijital oyun olanağı günümüzde bilgisayarlarla farklı bir konuma geldi. Artık PlayStation, Xbox, PC gibi farklı platformlara çıkan oyunlar geniş bir oyuncu kitlesi tarafından oynanıyor. Bunların yanı sıra son yıllarda akıllı telefonlarla birlikte dijital olarak oyun oynama şekli de yeni bir hal aldı. Hemen hemen herkesin cebinde bulunan akıllı telefonlarda uzun süreler boyunca geliştirilerek en zevk veren oyun deneyimini kullanıcılara sunan oyunlar pek çok oyuncu tarafından sıklıkla yoğun bir şekilde oynanır hale geldi. Son dönemlerde adından sık sık söz ettiren bir oyun da bombıra oldu. Bilgisayarlar üzerinden online olarak oyun oynayan pek çok kullanıcının zaten sevdiği bir oyun olan Bombom’la benzer özellikleri taşıyan Bombıra, tıpkı bu oyun gibi kısa zamanda pek çok kullanıcı tarafından indirildi ve oynanıyor.

Oyun içinde yer alan pek çok harita sayesinde oyuncular hiç sıkılmadan uzun süreler boyunca oyunda kalabiliyorlar. Her haritada ortaya çıkan yeni bir özellik ile birlikte farklı zorluk seviyeleri de oyuncuların oyun deneyimini etkiliyor. Akıllı telefon üreticilerinin marketlerinden ücretsiz bombıra indirerek oyunları oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cihazlarda Türkçe desteği de bulunan oyunda karşılıklı olarak oyuncularla, oyun içinde yer alan canavarlarla mücadele edebildiğiniz gibi aynı zamanda takım oyunu seçeneği ile de gruplar halinde de oyunu oynayabilirsiniz. Renkli görsel altyapısı ve zararlı içeriklere sahip olmayan efektleri ile her yaştan kullanıcının rahatlıkla oynayabildiği oyun temel olarak tek bir kamera açısı ile takip edilebilen bir aksiyon oyunu olma özelliği taşımaktadır.

Bombıra Elmas Kodları Ucuz Satış Fiyatları

Yüksek çözünürlükle telefonlarda oyun oynama imkanı veren oyunda bombıra elmas önemli bir konumdadır. Oyuncular oyun boyunca yaptıkları ile elmaslar toplamakta veya bu elmasları satın alma yolu ile karakterlerini ve oyun özelliklerini geliştirebilmektedirler. Oyun, oyuncu tarafından bölümlerde ilerlendikçe yeni özellikler sunmakta ve çok daha çeşitlenmektedir. Bu özellikleri bakımından oyun içerisinde evlenme, farklı silahları seçebilme, karakterin dış görünüşünü değiştirebilme ve cinsiyet belirleme gibi konularda da tercihler yapılabilmektedir. Bu sayede oyuncuların ilgilerini hiç kaybetmeden oyunda kalmaları sağlanmaktadır. Oyunda bulunan arkadaşlık sistemi sayesinde kişiler hem kendi arkadaşları ile hem de hiç tanımadıkları kişilerle etkileşime girebilmektedirler. Bu özelliği ile oyun aynı zamanda sosyal olarak gelişim de sağlamaktadır. Oyunun sunduğu bir diğer avantajda genellikle mobil cihazlarda görülen oyunlarda sık rastlanmayan bir özellik olan mesajlaşma durumudur. Bu özellik ile karşılaştığınız kişilere ve aynı birlikte yer aldığınız kişilere mesajlar gönderebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak oyun içinde sahip olduğunuz eşyaları satma ve başka oyunculara ait eşyaları satın alma olanağı veren bombıra oyun içindeki bir özellik sayesinde bunu sağlamaktadır.

Oyun içinde karakterinizi ve oyun geçmişinizi daha iyi bir hale getirebilmek için satın almalar gerçekleştirebileceğiniz gibi dışarıdan da elmas satın alma yolu ile bunu yapabilirsiniz. Gameticaret olarak firmamız sizlere bu konuda yardımcı olmak için bombıra elmas satışları gerçekleştirmektedir. 2000 + 100 Elmas kombinasyonundan başlayarak giderek artan miktarları takip eden ürünlerimizde son limitimiz Bombira 80.000 + 20.000 Elmas ürünümüz olmaktadır. Oldukça uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz bu ürünlerin satın alma aşamasında kredi kartlarınız ile veya telefonlarınız aracılığı ile mobil ödeme yoluyla da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma ile ilgili sizi tereddütte bırakan konular ve işlemler sırasında ortaya çıkan sorunlar için gerekli hizmeti Online Destek bölümlerimizden alabilirsiniz.