Bombom

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
BomBom Elex 10 Credits 300 Kupon - 1 2.04 TL Satın Al
BomBom Elex 25 Credits 750 Kupon - 4 5.09 TL Satın Al
BomBom Elex 40 Credits 1200 Kupon ELEX1200 6 8.14 TL Satın Al
BomBom Elex 50 Credits 1500 Kupon - 9 10.18 TL Satın Al
BomBom Elex 75 Credits 2250 Kupon - 14 15.22 TL Satın Al
BomBom Elex 150 Credits 4500 Kupon - 28 30.45 TL Satın Al
BomBom Elex 250 Credits 7500 Kupon - 47 50.92 TL Satın Al
BomBom Elex 375 Credits 11250 Kupon - 70 76.12 TL Satın Al
BomBom Elex 500 Credits 15000 Kupon - 94 101.86 TL Satın Al
BomBom Elex 1500 Credits 45000 Kupon - 283 304.49 TL Satın Al
BomBom Elex 2500 Credits 75000 Kupon - 449 507.15 TL Satın Al

Bombom Kupon Ucuz Satın Al, Bombom Kp Epin Kodu Satış Fiyatları

Türkiye'de Bombom oyununa yıllarını vermiş yaş ortalaması hızla büyüyen bir nesil yetişiyor. İlk başlarda oyunun görüntüsü ve oynayış biçimi bakımından çocuk oyunu zannetseler de bombomun eğlenceli yapısına kendilerini kaptırıyorlar. Bu nesil sürekli bombom kupon çekerek özellikle oyun etkinliği kupon yükleme zamanlarına denk getirmeye çalışıyorlar. Altın üyelik, vip bombom üyeliği ile birleşince  fazladan çok ucuza kupon yüklemiş ve envanterlerini eşyalar ile doldurup rakiplerine amansız bir karşılaşma çıkarıyorlar. Bombom epin kodlarını bir çok kp sitesinde bulabilirsiniz. Sizler için Elex oyun kuponları uygun fiyatlar ile satın alma yani bombom kupon kodu ucuz fiyata bulma olmalıdır. Türkiye'de satış yapan sitesi neredeyse 400 ün üzerinde kimi, güvenli kimi dolandırma amaçlı face üzerinde o kadar fazla bu konu hakkında sayfalar var ki anlatamam. Devamlı suretle alım yapan müşterilerimize oyunun kendisi gibi bizde indirimler sağlıyoruz.

Kredi kartı, Kartsız ve Mobil ödeme ile Bombom Kupon Çekme

Bom bom oyunu sürekli geliştirilen yeni haritalar, silahlar eklenen bir oyun olması sebebi ile oyuncu sayısını iyiden iyiye arttırıyor ve ödeme yöntemleri yani bombom kupon yüklemek için bir çok yolu deniyoruz bunların en güncel olarak anlatılması gerekenleri sıralayarak işe başlıyoruz.

Kredi Kartı ile Bombom Kp Epin Kodu Satın Alma: İş bankası kartınız ve maximum fayda sağlayan maximum kartınız olduğunu düşünüyoruz. Tabi ki bu bir örnek istediğiniz tüm kartlar ile Bombom'da kupon çekebilirsiniz. Gameticaret.com üyeliğiniz ile giriş yapıyor ve sitemizde ki ilgili alana gidiyoruz. Bizden istenilen bilgiler kart ön ve arka yüzü bilgilerinden sonra gelecek S.M.S'e onay vermeniz halinde 24 saat boyunca Kupon kodu çekebilir ve yükleme yapabilirsiniz. Hatta isterseniz arkadaşlarınıza hediye bile edebilirsiniz. Bunlar tamamı ile sizin bileceğiniz iştir.

Kartsız Bomboma Kod Çekme: İlla kart mı lazım, yok işte kardeş diyenlerden iseniz. Hayır kart mecburiyeti olmadan da sitemizden bombom kupon satın alabilirsiniz. Tüm bankamatikler emrinizdedir. Sitemizde bulunan banka hesapları kısmında gameticaret trinkpay ve diğer hesaplarımıza yapacağınız ödemelerden sonra sitemize yapacağınız bildirim ile kart olmadan istediğiniz gibi bombom kupon harcaması yapabilirsiniz.

Mobil ödeme ile Elex Kodu Bombom Kp Yükleme: Var olan 3 farklı mobil ödeme seçeneği sitemizde mevcuttur. Sitemizin kendi alt yapısında bulunan bakiye kodları ile telefonunuzdan sitemize faturalı yada faturasız tüm hatlardan bakiye kodlarını kullanarak mobil ödeme linkinden tl yükleyerek bakiyenizi arttırabilir istediğiniz zaman bu mobil yöntem ile 365 gün bombom elex kuponları satın alabilirsiniz. Biliyorsunuz ki bu oyun elex firmasına ait ve 337 firması ile ortak çalışma içindedir. Gameticaret'den güven ile mobil ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Bombom kupon yükleme - Nasıl Kupon kodu Yüklerim 2015

Bombom satın alan oyuncuların sorunsuz bir şekilde yükleme yapması en çok temenni ettiğimiz durumdur. Yükleme kısmına özellikle önem gösteriyoruz. Sorunsuz epin kodunuzu yükleme konusunda canlı destek departmanımız da  bu yazımız da size yardımcı olacaktır. Öncelikle bombom kupon hangi firmaya ait onu bilmemiz gerekiyor. Çünkü yükleme yapmaya müsait tam 17 adet şirket bulunuyor. Gameticaret olarak biz genel de en hızlı, ucuz, güvenli kp yüklenecek firma var ise onu tercih ediyoruz. Farz edelim Gameticaret'den kodu satın aldık.

Bombom Kuponu Nasıl Yüklerim

1)Bombom ve tüm elex oyunlarında aynıdır. Yükleme Yerine oyundan tıkladık

2) Açılan sayfada 17 firmadan 1 tanesini seçtik. Örneğin gscash olsun yada mangırkart kod elimizde zaten.

3) Server seçimi yaptık. Çünkü bir  bombom kullanıcı adı ile istediğiniz kadar sunucuda oynayabiliyorsunuz. Hangi sunucuya yükleme yapacak iseniz orayı seçmeniz gereklidir.

4) Ardından açılan kupon yapıştırma yerine sorunsuz olarak sağında genelde boşluk kalıyor onada dikkat ederek yapıştır derseniz bombom kuponun nasıl yüklendiğini öğrenmiş olursunuz.

Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız hiç çekinmeden canlı destek hattından bağlanınız.