Clash Royale

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Google Play 25 TL - 25 26.09 TL Satın Al
Google Play 50 TL - 50 52.20 TL Satın Al
Google Play 100 TL - 100 103.78 TL Satın Al
Google Play 250 TL - - 260.97 TL Satın Al
Google Play 500 TL - - 521.97 TL Satın Al
Google Play 1000 TL - - 1,043.94 TL Satın Al
Google Play USD
Google Play 5$ - - 114.64 TL Satın Al
Google Play 10$ - 38 220.37 TL Satın Al
Google Play 15$ - 57 332.79 TL Satın Al
Google Play 25$ - 96 539.81 TL Satın Al
Google Play 50$ - 192 1,062.92 TL Satın Al
Google Play 100$ - 385 2,113.59 TL Satın Al
iTunes Gift Card TL
25 TL Apple Store Bakiye - 25 25.75 TL Satın Al
50 TL Apple Store Bakiye - 50 51.51 TL Satın Al

 Clash of Royal Altın Taş Satın Alma

Artık hemen hemen herkesin sahip olduğu akıllı elektronik cihazlarda neredeyse telefonun kendine ait bir programı gibi en çok bulunan uygulamalardan biri olan Clash of Clans yer almaktaydı. Satışa sunulduğu her platformda kısa sürede indirme sayılarındaki artış sebebiyle ilk sıralara yükselen Clash of Clans oyununun üreticileri bu oyunu daha da geliştirerek ve çeşitlendirerek bu oyuna yeni bir oyun daha eklediler. Marketlerden clash of royal ismi ile ücretsiz olarak indirilebilen oyun kısa sürede tıpkı kendisinden önceki oyun olan Clash of Clans gibi yüksek indirme sayılarına ulaştı.

Clash of Royal oyununda yine Clash of Clans’ta olduğu gibi oyuncular arenaya girerek burada diğer oyuncularla ve karakterlerle savaşlar yapabiliyor. Tüm Clash oyunu karakterleri artık bu oyun sayesinde serbest bir şekilde seçilebilerek daha fazla karakterin bulunduğu bir alanda çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Oyun sırasında geçen zaman ise gerçek dünya ile uyumlu hale getirilerek oyunlara gerçek zamanlı bir oyun deneyimi yaşamaları sağlanmış. Google Play Store ve Apple marketlerinden ücretsiz clash of royal indirerek cihazlarınıza eklediğiniz oyunda ama yine tüm birliklerle yaptığınız mücadelelerden elde ettiğiniz kartları toplamak ve bu kartlarla kendi değerinizi yükseltmektir. Birliğinizde bulunan farklı karakterler sayesinde özel büyüler yapıp farklı savunmalar geliştirerek mücadelelerinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Clash of Royal, Clash of Clans’tan farklı olarak karakter açısından da bir zenginlik sunuyor. Bu oyunda karşılaşmalar sırasında şövalyeler, prensler ve ejderhalarla birlikte pek çok karakterle de karşılaşabilirsiniz. Clash serisi oyunlarında olduğu gibi bu mücadeleler sonrasında da düşmanlarınıza karşı galibiyetler alıp zaferler kazanarak hem özelliklerinizi geliştirebilecek hem de prensesleri hapsoldukları kalelerden indirip onları kurtarabileceksiniz. Tüm galibiyetlerin sonunda oyun içinde sizi başka konumlara taşıyan kupalar ve taçlar kazanılmaktadır. Bu tekli oyunculuğun yanı sıra oyun sırasında kendiniz bir klan oluşturup klanınızda sizinle birlikte olan kişilerle mücadelelerden kazandığınız kartları paylaşabilirsiniz. Böylece çok daha güçlü bir savaş topluluğuna da sahip olacaksınız.

Clash of Royal Altın Kodları Ucuz Satış Fiyatları

Clash of royal oyununu google play clash of royal bölümünden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunu oynamak üreticiler tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra oyunda sahip olacağınız bazı ek özellikler için gerçek para kullanarak satın aldığınız ek paketler sayesinde oyunda daha etkili bir konuma yükselebilirsiniz. Oyunun indirildiği platform da bu konuda oyuncuları mağdur etmemek adına ücretli olan kısımlar için oyuncu tarafından ayarlanabilir bir özellik belirlemiştir. Bu sayede bir parola belirleyerek haberiniz olmadan gerçekleşebilecek herhangi bir harcamadan kaçınabilirsiniz. Oyun savaş alanlarına hitap eden bir oyun olduğu için oyun indirilirken marketler tarafından oyuncuların 13 yaş üzerinde olduğu bilgisi alınıyor.

Clash of royal oyununu apple store clash of royal platformundan da Apple cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tıpkı Google Play Store’da olduğu gibi bu platformda da internet üzerinden oynadığınız oyunda sadece ek özellikler için gerçek para ile ödemeler yaparsınız. Oyunda daha güçlü bir konuma gelmek ve düşmanlarını yenmek isteyen kişiler için oyuna ek özellikler bulunduran ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Gameticaret adı altında satış işlemleri yapan firmamız tüm ürünlerinde müşterilerine güvenli bir alışveriş yapma olanağı sunmaktadır. Kredi kartlarınız ile veya mobil ödeme seçeneklerini kullanarak sitemizde açtığınız üyeliğe bakiyeler ekleyerek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde Online Destek hizmetlerimizden faydalanarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ayrıca clash of royal gem ürününü de alabilirsiniz. Oyun içinde TL ve Dolar para birimleri üzerinde etki eden ürünler sitemizde TL üzerinden satılmaktadır.