CrossFire

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
CrossFire 5.000 ZP - 15 86.90 TL Satın Al
CrossFire 10.000 ZP - 30 173.81 TL Satın Al
CrossFire 20.000 ZP - 60 336.75 TL Satın Al
CrossFire 50.000 ZP - 147 825.59 TL Satın Al
CrossFire 100.000 ZP - 274 1,542.55 TL Satın Al

CrossFire Zp Kodları Satın Al, Ucuz CrossFire Zp Epin Satış Fiyatları

Güney Koreli oyun geliştirici firma Smile Gate tarafından 2007 yılında giriş yapıp günümüze kadar çeşitli geliştirmelerle birlikte dünya çapında sağlam bir oyuncu kitlesi elde eden Crossfire ülkemizde de birçok hayran edinmiş durumda. Çeşitli modları, görsel kalitesi ve eğlenceli oyun deneyimi sunan oyun, öyle bir konuma geldi ki, alanında en iyilerinden olan Counter Strike ile kıyasıya bir karşılaştırma rekabetinin de içine girerek tartışmalara konu oldu. Oyunun bir başka özelliği ise, belli dönemlerde mükemmel satış rakamları çıkartmış olması. 2013 yılında piyasaya sürülen birçok amiral gemisi oyun olmasına rağmen bu yılın en çok satan ve gelir elde eden oyunu olarak da almanaklarda yer buldu.

Oyun, MMP FPS, yani birinci şahıs çevrimiçi oyunu olarak oynanmaktadır. Çeşitli silah seçimiyle de her yaştan insanın ilgi odağı olmuş durumda. Silah seçimi, oyunculara sadece hazır halde sunulmuyor. Örneğin, oyun içi belli bir gelir seviyesine ulaşmış olan oyuncular, istediği silaha kendi karakteristik durumuna göre görsel çıkartmalar yapıştırarak silahlarına ayrı bir karizmatik yapı katmaktadır. Böylelikle oyuncular, rakiplerine gözdağı vermekte, onlara karşı psikolojik üstünlük kurabilmektedir. Oyunun bu kadar ilgi görmesi sadece bunlarla kalmıyor. Genel itibariyle kendine has özellikleri barındırmasıyla oyunda dünyasındaki popülerliğini devam ettirmektedir. Satış fiyatı ise oldukça ekonomik. Ucuz crossfire alma şansını yakalayıp birbirinden çeşit eğlence deneyimine ulaşabiliyorsunuz.

Crossfire Zp Ucuz Satış Fiyatları

Hikâyenin temelinde çatışma durumu olan iki rakip grubun birbirleriyle olan mücadelesi yer oluyor. Bunlar Black List ve Global Risk. Black List, küreselleşen ve artık insanları avuç içerisine alarak zenginin çok zengin, fakirin çok fakir olduğu bir dünyada kapitalizm ve düzene karşı kurulan örgütü oluşturuyor. Paralı askerler ise sahada çatışan militanlar. Global Risk ise dünya üzerinde çeşitli terör olayları ile kaos yaratıp düzeni çökertmek ve bu kaostan yeni bir dünya düzeni oluşturmayı amaçlayan karşıt örgüttür. Bu iki grubun kanlı bir mücadeleye gireceği Crossfire evreninde ise oyuncuların birbirinden çeşitli ve eğlenceli bir çatışma ortamına gireceği modlar bulunuyor.

  • Search & Destroy: FPS online oyun severlerin genelde aşina olduğu bir mod. Buradaki amaç, Black List grubundaki oyuncuların bomba kurup bunu önlemeye çalışmasıdır. Rakip takım ise bu bombanın kurulmasını, kurulduysa eğer bunu imha etmek olacaktır. Bunu imha etmek için belli bir kit bulunuyor. Bu kite sitemizden ucuz Crossfire zp epin alarak sahip olabilirsiniz.

  • Team-Deathmatch: Tamamen karşılıklı iki grubun birbirlerini öldürme puanına dayanır. Kural veya nizam yoktur. Maç öncesinde belirlenmiş öldürme sayısına erişen maçı kazanır.

  • Elimination: Altı haritadan olan bu modda alanda bulunan silahlar alınarak oynanır.

  • Ghost Mod: Bu mod belli seviyelerden oluşuyor. Black List takımı bomba kurarak patlama zamanını bekler. Rakip ise kurulan bombayı imha edebilmek için kıyasıya rekabet içerisine girmektedir.

Bu modların yanında Mutant Mod, Free For All Mod, Escape Mod da oyun içerisinde mevcut. Birbirinden zevkli ve mücadeleci modlar, oyundaki asıl zevki almanıza yarayan en büyük etmenler.

Crossfire ZP

Oyun içerisinde mükemmel görsellerle sunulmuş silahları modifiye etme, performans yükseltme, karakter geliştirme gibi birçok keyifli öğeye hızla ulaşabilmeniz için ZP kazanmanız gerekiyor. Bunun için sitemizden güvenle Crossfire zp satış fiyatı listesine göz gezdirebilir, dilediğiniz ZP değerine erişebilirsiniz. Kredi kartı, mobil ödeme ve havale gibi ödeme seçeneklerinden birisini kullanarak ödeme işlemini gerçekleştirin. Aynı zamanda Crossfire rixty card ile çok daha gelişmiş silahlara sahip olma imkânına kavuşabilirsiniz.