DayZ

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
DayZ - 70 185.67 TL Stok Yok

Dayz Steam Cd Key Satın Alma

Arma 2 oyununun modu olarak başlayan Dayz, bu macerasını Dayz Standalone olarak devam ettirerek son dönemlerde çılgın bir fenomen oldu. Oyun ilk olarak Aralık 2013´te erken erişimle birçok oyuncuyu içine hapsetmişti. Bu tarihten sonra gelen güncellemelerle oyundaki birçok hatalar giderilmiş, yeni eklentiler getirilmiş ve harita içeriğinde bir survival (hayatta kalma) uyabilecek hemen hemen her öğe de mevcut olarak eklenmiş, böylelikle alanında bayrağı önde taşıyan bir oyun olma özelliğine kavuşmuştur. Dayz, çeşitli özellikleriyle Survival tarzında neredeyse bir ilk. Şöyle ki, birçok oyuncunun tek bir harita buluştuğu ve hayatta kalmak için sadece zombiler değil gerçek haydutluk yapan gerçek oyuncularla da mücadele ettiği bir oyun olarak bu türe imzasını atmıştır. Ki, Dayz´den sonra bir survival türü patladı ki, bunu taklit eden birçok oyun da piyasadaki yerini bulmuş, ancak daha önce de deneyimlediğimiz gibi ana oyunun hiçbir taklidi kendisi kadar ilgi görmemiştir.

Ucuz Dayz Steam Gift Satış Fiyatları

Ucuz dayz oyununa sahip olmak pek de zor değil. Steam üzerinden kampanya gibi değişen fiyatlara göre 40-60 TL arasında alınabilir. Son güncellemelerle birlikte satın almak için artık eskisi kadar çekingen olmaya gerek yok. Çünkü artık el kol sallayarak rahatça harita üzerinde dolanamıyoruz. Birçok sunucu eklenmiş ve bununla birlikte oyuncu sayısı da bir hayli artmış. Ve eski sürümlere göre yiyecek bulmak çok zor. Bu yüzden bir arkadaş grubuyla oynamak hem hayatta kalabilmek, hem de zevk alabilmek için daha uygun. Bir arkadaş grubu edinip günün belli saatlerinde dayz dünyasına girerek doyumsuz muhabbetlerin yanında yaşayacağınız çılgın eğlencelerle birlikte inanılmaz zevk alıyorsunuz. Bu şekilde oyuncu sayısını da arttırıyor ve dünya üzerinden birçok oyuncuyla her an karşılaşa da biliyoruz. Oyunda hayatta kalmak için gerekli yiyecek, içecek, silah, eşya gibi kaynaklar Chernarus denilen haritada belli noktalara yayıl durumda bulunuyor. Karakterinizin mümkün olduğunca hayata kalabilmesi temel prensipler, gerçek hayatta olduğundan çok farklı değil. Ki bu da açıklık ve susuzlukta mevcut. Çevrede etkileşime geçilebilecek konserve, su şişesi, kola, askeri matara gibi sıvı kaynaklar var. Bunun yanında geyik gibi hayvanları avlayarak belli bir kamp etrafında topladığınız malzemelerle birlikte tarife göre yemek pişirebiliyorsunuz. Ki bu da oyunun öğrenme kısmıyla ilgili olarak karşımıza çıkarak alınan zevki bir kademe ileri götürüyor. Tamamen gerçek hayattaki gibi. Biraz daha ileri gidecek olursak, yağmurlu ve soğuk havalarda hastalanıp karakterinizin öksürdüğünü de söyleyebiliriz. İşte bunun için de çevreden toplanan malzemelerle şifa niyetine bir tarif yapabilir veya eczane gibi alanları talan ederek bulduğunuz ilaçlarla bu hastalığınızı giderebilirsiniz.

Oyundaki sağlık sistemi de gerçek hayata oldukça yakın bir seyirde. Örneğin, herhangi bir çatışmada veya zombi ısırığında kan değeriniz düşüyor. Bu da kanama başlamasına sebep oluyor. Daha önceden kesinlikle bir bandaj yedekte bulunması gerekir ki, bu tür yaralanmalarda sarabilesiniz. Çünkü CoD oyunlarındaki gibi bir yere sinerek canınızın dolmasını beklemeyin. Böyle bir şey söz konusu değil. Oyun tamamen gerçekçilik baz alınarak oluşturulmuş. Bu kadar ilgi görmesinin sebebi ise bu dinamikler. Uzun saatler boyunca büyük bir dünyada survival heyecanı yaşamak istiyorsanız dayz steam dan satın alma imkânı ile tam size göre bir oyun elde etmiş olursunuz.

Dayz Steam Gift Ve Cd-Key

Dayz bildiğiniz üzere steam üzerinden indirilen ve aktivasyon yapmadan oynanamayan bir oyun. Bunun için sitemizden Dayz steam gift alarak steam üzerinden aktive edip mükemmel bir maceranın içerisine kesintisiz olarak girebilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz Dayz cd key seçeneğini de kullanabilirsiniz. Güvenilir satış imkânı sunan sitemizden aldığınız cd key veya steam gift kodlarıyla Dayz dünyası sizleri bekliyor.