Deadpool

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Deadpool - 75 73,92 TL Stok Yok
Deadpool - Merc with a Map Pack DLC - 7 7,39 TL Stok Yok

Deadpool Steam Cd Key Satın Alma

Deadpool Steam Cd key satış fiyatları Türkiye´de 162 TL gibi bir rakamda satışa sunulmasına rağmen, özellikle aksiyon severlerin bu türe doyacağı bir oyunla karşı karşıyayız. Diğer çizgi roman karakterlerinin süper güçleriyle yakın dövüşe girmek oyuncuyu bir süre sonra sıkabiliyordu. Ancak Deadpool ile elimizdeki silahlar kapsamında kombo yaparak düşman yok etmek çok zevkli. Örneğin, bir düşmanı elimizle havaya kaldırıp yere düşürürken seri atış yapan tüfekler ile tarayıp, üstüne farklı animasyonları eklediğimizde ortaya olağan dışı bir dinamik çıkıyor. Bu da bize çatır çatır aksiyonun tadına doyacağımız özellikler olarak tam yerinde olmuş.

Oyunun bir diğer önemli özelliği de görsel dinamikler. Çizgi roman konseptinden pek sıyrılmıyor. Ancak grafik anlamında yarı-çizgi roman bir görüntü verdiğini söyleyebiliriz. Grafik anlamında oyuncuları öyle ahım şahım tatmin edecek yapıya sahip olmasa da özellikle animasyonlar, vuruş hissi ve oyunun genel esprisi üzerine kurulu olduğunu unutmayalım. Ki bu öğeler oyuna başarılı bir şekilde aktarışmış; oyuncuların da görsel düzeye takılacağını söylemek pek yerinde olmaz. Oyunun kutulu satışı pahalı olsa da, sitemizden alacağınız Deadpool steam cd key ile oldukça ucuza sahip olabilirsiniz.

Oyundaki belki de en büyük handikap düşmanların çizgisel bir yapıda olması. Düşmanlar neredeyse birbirinin kopyası gibi karşımıza çıkıyor ve savunma mekanizması olarak aynı hareketi yapmaktan kaçınmıyor. Bu da oyunun genel yapısına olumsuz etki edebiliyor. Ancak özellikle çizgi romanını okumuş veya filmini sevmişseniz, çizgisel yapısı bile sizi rahatsız etmeyecek ve sahip olduğu espiriyle oldukça eğlenceli bir oyun içerisine sokacağından emin olabilirsiniz.

Deadpool Ucuz Cd Key Satın Alma

Oyunun kutulu versiyonu oldukça pahalı. Ancak sitemizden yararlanacağınız avantajla Deadpool steam satış fiyatı ile oyunu büyük bir kar ile elde edebiliyorsunuz. Ayrıca bunun yanında Merc with a Map Pack adlı DLC´ye de sitemizden alacağınız ucuz Deadpool cd key kodu ile sahip olup daha eğlenceli ve uzun soluklu bir aksiyonun içerisinde kendinize yer ayırabilirsiniz.

Deadpool

Çizgi roman serileriyle çizim Marvel evreninde yer almış absürt bir karakter olarak alışıla gelmişin dışında olan Deadpool, daha sonra beyaz perdede sulu esprileriyle gönlümüzde taht kurmuştu. Filmi oldukça başarılı olan Deadpool, ilk defa oyun dünyasına High Moon Studios geliştirici firmasıyla oyun dünyasına adım atıyor. Karakterin kuşkusuz ki en ilgi çekici özelliği çok konuşan, sevimli, farklı bir espri anlayışına sahip olan ve giydiği süper kahraman kostümüne sürekli alaycı bir gönderme yaparak bizleri güldüren bir yapıya sahip olmasıydı. Video oyun alanında yine aksiyonun dibine vuracağımız, esprilerin havada uçuşup bizi eğlendireceği bir atmosfer yaratıp yaratılmadığı da ayrı bir beklentiydi.

Öncelikle bu işin eğlence kısmına değinecek olursak, oyunun oldukça esprili olduğunu ve oyunu canlı tutan bir unsur haline geldiğini söyleyebiliriz. Karakterin beklenmedik yerlerde adeta oyuncuyla konuşur gibi günlük hayatta dahi kullanmadığımız farklı espriler yapması, alayları, popüler kültürü yerin dibine sokması çok yerinde. Bu işin kalitesi öyle yüzeysel de kalmıyor. Bir de İngilizce bilmeyenler için Türkçe paketiyle oynanması oyunu inanılmaz eğlenceli bir hale getiriyor.

Espri tabi ki bir yere kadar. Paralı asker olmasıyla Deadpool´un asıl amacı organize suçlarla dolu şehrin kötü adamlarını alt etmek. Sonuçta bir çizgi romandan uyarlanma olduğu için bol aksiyonlu dövüş sahnelerin yer alacağı beklenti içerisindeydik. Yapımcılar bizi bunlarla bırakmayıp bir de alaycı ana karakterimize çeşitli ateşli silah, balistik füzeler eklemiş. Bunlarla düşmanlarımıza çeşitli animasyonlarla saldıracağımız bir dinamik içerisine girdiğimiz aksiyonun içerisine dalıyoruz. En nihayetinde aksiyonun bol dozuna da erişmiş oluyoruz.