Diablo

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Diablo 3 Battle.Net Cd Key - 55 387.20 TL Satın Al
Diablo 3 Battle Chest - 224 580.80 TL Satın Al
Diablo 3 Reaper of Souls CD Key - 57 459.80 TL Satın Al
Diablo 3 Necromencer Pack Global CD Key - - 471.90 TL Satın Al

Diablo 3 Steam Cd Key Satın Al, Ucuz Diablo 3 Steam Gift Satış Fiyatları

Bilgisayar oyunları içinde bazı oyunlar farklı sebeplerle oyuncular arasında efsane haline gelmiştir. Bazı oyunlar oyun dünyasına getirdikleri yeniliklerle bu konuma yükselmiş bazıları da dünya çapında pek çok kullanıcının beğenisini kazanmasıyla bu statüye gelmiştir. 1996 yılında Blizzard Entertainment’ın yaptığı ve yayınladığı Diablo oyunu oyunculara daha önce deneyimlemedikleri bir rol yapma oyunu deneyimi kazandırmıştı. Oyunun hikayesinin içinde herhangi bir kısımda oyuncuların kendilerinin seçmediği bir karakterin rolü neyi gerektiriyorsa onları yaptıkları bu rol yapma oyunlarında Diablo daha önce hiçbir oyunun yapmadığı kadar oyuncuya özgürlük tanıyordu. Henüz ilk oyunu ile geniş kitlelerce oynanmaya başlanan bu oyun zamanla oyuncuların isteği ile Blizzard Entertainment tarafından bir seri haline getirildi. Her bir yeni oyunu ve güncellemesi merakla beklenen Diablo serisinin son oyunu ise diablo 3 oldu. 2012 yılı Mayıs ayında çıkan oyun serinin önceki oyunları gibi kısa sürede kazandığı popülerliği uzun bir süredir devam ettiriyor. Bu durumun sürekliliğini devam ettirmesinde şüphesiz oyunun sahip olduğu özelliklerde etkili bir şekilde rol alıyor.

Diablo Ucuz Steam Gift Satış Fiyatları

Oyun piyasaya çıkalı uzun bir süre olduğu için piyasada ucuz diablo 3 oyunu bulmak oyuncular için kolay oluyor. Windows, Mac OS X, Xbox360 ve PlayStation 3 platformlarında oynanabilen oyunda bu platformların desteklediği grafikler oyunda yer alıyor. Diablo 3’te daha önce seride yer almamış bazı haritalar bulunuyor. Bu sayede Diablo serilerine alışkın olan oyuncular için oyun oynamak bir tekrardan ibaret olmanın ötesine geçmiş olacak. Ayrıca bu oyunda ilk oyunun ana mekanı olan Tristram gibi birkaç mekan da Diablo 3 için geliştiriciler tarafından tekrar tasarlandı. Oyuna genel olarak bakıldığında bir diğer yenilik de oyuna sonradan eklenmiş kötü karakterler olmuştur. Uygun diablo 3 satış fiyatları ile oyun hemen hemen pek çok oyuncu tarafından rahatlıkla satın alınabiliyor. Fakat bunun yanında oyun içinde karakterinizi ve oynayışınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz itemlerde satılmaktadır. Açık arttırma ile yapılan bu satışlara ek olarak Diablo 3 ile ilgili bazı detaylarda da ek özellikler isteyen kullanıcılara paket ya da eklenti satışları yapılabilmektedir.

Oyunda oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi yaşaması için farklı modlar kullanılmıştır. Oyun farklı modların haricinde temel olarak iki modda oynanabilmektedir. Softcore ve Hardcore olarak ayrılan bu modlar birbirlerinden karakter özellikleri bakımından ayrılmaktadır. Orijinal olarak diablo 3 satın alma yolu ile elde edilen oyunda hazır olarak bulunan bu modlardan Hardcore modunun Sofcore modundan farkı oynattığınız karakterin bir kez ölmesi durumunda tekrar o karakterle oynama olanağınızın bulunmamasıdır.

Diablo 3 için Auction evi denilen alanda yapılan satışlar zamanla gerçek para ile yapılabilen satışlar haline gelmiştir. Bunun yanı sıra oyunla ilgili gerçek para ödenerek alınabilecek bazı ek ürünler bulunmaktadır. Bunların başında gelen diablo 3 cd key ürününü Gameticaret sitesi olarak sizlere garantili bir şekilde güvenle satıyoruz. Özellikle CD key alırken oyuncular mutlaka alışveriş yaptıkları sitelerin sağladığı güvene ve CD Keylerin Global olup olmadığına bakmaları gerekmektedir. Sitemizde yaptığımız tüm Diablo 3 ürün satışlarında sizlere bu fırsatları sağlıyoruz. Diablo 3 Global Cd Key’in yanı sıra sizlere Diablo 3 Reaper of Souls CD Key’ini de sunuyoruz. Bu sayede güncel olarak Diablo 3’e eklenen yeni paketleri veya oyunun altyapısı ile hazırlanmış küçük değişikliklerle ortaya çıkarılan yeni oyunları orijinal olarak oynayabilirsiniz. Sitemizden kredi kartı ve mobil ödeme yöntemleri ile üyelik alarak oluşturduğunuz hesabınıza para yükleyip alışveriş yapabilirsiniz.