Facebook Oyun Kodu

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
10 TL Facebook Epin - 10 9,77 TL Stok Yok
20 TL Facebook Epin - 20 19,54 TL Stok Yok
30 TL Facebook Epin - 30 29,20 TL Stok Yok
50 TL Facebook Epin - 50 48,85 TL Stok Yok

Facebook Oyun Kodu Bakiye Satın Al, Ucuz Facebook Gift Kart Satış Fiyatları

Günümüzde oyun camiasında adını duyuran bir platform da Facebook’tur. Oyunları bulmak ve oynamak hem çok ucuz hem de kolay olduğundan bu şaşırtıcı değildir aslında. Bu çok tutulmuş hamle her gün binlerce kişinin yeni oyunlar bulması ve oyun için harcamalar yapması anlamına gelmektedir. Tabii ki Facebook üzerinde bu harcamalar Facebook oyun kartı ile yapılmaktadır. Facebook oyun kodu da işte satın alınan bu kartlardan çıkan koddur. Bu kod Facebook üzerinde uygulamaya işlenerek satın aldığınız miktarda parayı ya da puanı uygulamaya aktarır. Bu yöntem ile istediğiniz uygulama veya oyunda çok daha hızlı yükselebilir ya da istediklerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Artık Facebook'ta beğendiğiniz veya severek oynadığınız oyun ve uygulamalarda ürün almak çok daha kolay ve güvenli.

Facebook Oyun Kartı Nasıl Kullanılır?

Facebook oyun kartı kullanılması çok kolay bir yöntemdir. Öncelikle facebook.com/giftcards/redeem adresi ziyaret edilmelidir burada açılacak alana da PIN numarası denilen şifre girilmelidir. Bu elektronik şifre sizin ödemeyi yaptığınız anlamına gelmektedir. Peki, epin (E-PIN) nedir? Epin basitçe size özel tahsis edilmiş bir kişisel elektronik kimlik numarasıdır. Genellikle hesaplarına elektronik nakit yükleyen kişilere verilir. Facebook’ta da kullanılan yöntem budur.

Facebook oyun kodu yani epin edinmek için ilk önce buradan istediğiniz miktarı satın almalısınız. Satın aldığınız miktara karşılık geçerli bir epin (E-PIN) numarası da size verilir. Kullanımı için sırası ile önce kullanım sayfasına gitmeli ve “kod kullan” tuşuna tıklamalısınız. Ardından burada size verilen PIN kodunu girerek, oradaki “Kullan” komutuna basmalısınız. Sayfa size kullanmak istediğiniz para birimini sorduğunda dilediğinizi seçerek “Devam” tuşuna basmalısınız. Bu noktadan sonra kartta bulunan miktar çevirim içi bakiyenize kendiliğinden eklenecektir. Burada bulunan miktar ile istediğiniz oyunda ürün veya hizmet satın alabilirsiniz. Miktar hemen kullanılmaya başlanabilir ve kullandıkça bakiyeden düşülür. Hatırlamalısınız ki, bu şifreler yalnız bir kez kullanılabilmektedir. Ayrıca Facebook oyun kartları sadece Facebook’taki oyunlar için kullanılabilmektedir. Hediye etmek isteyen kişiler de buradan aldıkları oyun kartını hediye etmelidir zira oyun kartından bir kez alınmış bakiyeler bir daha başka bir hesaba transfer edilememektedir. Bu noktada doğru hesaba yüklediğinizden de emin olmalısınız çünkü geri dönüşü olmamaktadır.

Hangi Oyunlarda Kullanılır?

Facebook'ta binlerce uygulama ve oyun bulunmaktadır. Bunların hemen her birinde uygulama içi satın alma seçeneği de bulunmaktadır. Bu ister can satın almak için, ister bir level açmak için olsun böyledir. Bu tür alımların yapıldığı tüm oyunlar da Facebook oyun kodu sistemini desteklemektedir. Kullanımı sayesinde oyunlarda ve uygulamalarda daha hızlı ve etkin ilerlemek mümkün olmaktadır.

Tabii ki pek çok oyun önerilebilmektedir. Fakat bunların arasında en popülerleri ve en çok sevilenleri şu şekilde sayılabilir:

  • King tarafından geliştirilmiş ve aylık 50 milyona yakın kişinin oynadığı Candy Crush Saga.

  • Zynga’nın inanılmaz oyunu, 40 milyon kişinin tercihi FarmVille 2

  • Yine Zynga’dan ayda 35 milyon kişinin oynadığı Texas HoldEm Poker

  • Wooga’nın Diamond Dash adlı oyunu

  • Zynga’nın 25 milyon aylık kullanıcı olan CoasterVille oyunu

  • King’in geliştirdiği çok tutmuş Pet Rescue Saga

  • Social Point imzalı aylık 20 milyon kişi tarafından oynanan Dragon City

  • Zynga’dan Words With Friends

En ucuz Facebook oyun epinleri için sitemize bir göz atın. İster kredi kartı ister mobil ödeme yolu ile hatta kartsız şekilde bankamatikler üzerinden satın alabileceğiniz kodlar sadece bir tık uzağınızda. Online alışverişin tüm kolaylıkları sizin için güvenlik ile bir araya geldi.