Far Cry

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Far Cry 3 - 69 91,21 TL Satın Al
Far Cry 3 - Deluxe Edition - 46 136,37 TL Satın Al

Far Cry 3 Steam Cd Key Satın Al, Ucuz Far Cry 3 Steam Gift Satış Fiyatları

Dijital oyun dünyasında kendinden söz ettirip geniş oyuncu kitlesine ulaşan oyunların birçoğu türlerinin ilk örnekleri olması açısından ön plana çıkarlar. Geçmişi dijital oyun dünyasının genişlediği ilk yıllara denk gelen bu oyunların yanı sıra bazı oyunlarda yeni sayılabilecek dönemlerde çıkmalarına rağmen oynayıştaki, hikayedeki ve oyunun atmosferindeki bazı özellikler sebebiyle çok kısa bir süre içinde her oyuncunun elinde bulunan oyunlar haline gelirler. İlk kez PC platformu için Windows’ta 2004 yılı Mart ayında piyasaya sürülen Far Cry oyunu da bu tip oyunlardan biridir. Ana seride ilk oyunu takip eden serinin diğer oyunları Far Cry 2, far cry 3 ve Far Cry 4 oyunlarının yanı sıra üretici firma tarafından geliştirilen Far Cry evrenindeki farklı canlılara ve karakterlere yönelmiş bazı yan oyunlarda piyasaya sürülmüştür.

Far Cry 3 Satış Fiyatları

FPS türünde olan oyunun pek çok muadili olmasına rağmen oyuncuları Far Cry 3’te çeken özelliklerin başında oyunun atmosferi gelmektedir. Açık dünya şeklinde oyunculara oynama alanı sunan oyun Himalaya dağlarından Afrika’nın uzun düzlüklerine kadar geniş bir haritada oyunculara oynama imkanı sunar. Ayrıca oyuncular harita üzerinde diledikleri gibi kendilerine ait haritalarını yaratıp bu haritalarda oyunlarını oynayabilirler. 2012 yılında çıkan oyun günümüzde çok uygun far cry 3 satış fiyatları ile kullanıcılara ulaşmaktadır. Düşük fiyatlara rağmen oyun kalitesini hiç kaybetmeden günümüzde de yaygın bir şekilde oynanmaktadır. Bu durumun meydana gelmesinde oyun için devamlı olarak geliştiriciler tarafından ortaya konan güncellemelerin ve ek paketlerin de etkisi bulunmaktadır.

Serinin önceki oyunlarından hikaye bakımından farklılaşan Far Cry 3, karakterin zamanla gelişebildiği bir oyun olarak FPS türündeki oyunlar arasında ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Oyuncular oyunun kendilerine sundukları özelliklerden yararlanarak karakterlerine saklanma, gizlilik ve savaş sırasında dayanıklılık ve cesaret gibi özellikler katabilirler. Oyuncular için çevrimiçi oyun platformlarında far cry 3 steam dan satın alma gibi imkanlar da bulunmaktadır. Oyunu satın aldıktan sonra ilk kez bu Far Cry dünyasına girenleri yeni sürprizler beklemektedir. Oyun dünyasında fazla örneği bulunmayacak şekilde Far Cry 3’te insanlara karşı yaptığınız çatışmalara karşı açık dünyadaki gezintileriniz sırasında oyun haritasında farklı yerlerde zaman zaman tehlikeli vahşi hayvanlarla da karşılaşabilirsiniz. Kaplanlardan köpek balıklarına kadar karada ve havada yaşayan pek çok hayvan yüzünden oyun sırasında konsantrasyonun en üst düzeyde olmalı. Oyunun bu özelliği oyunculara her an sürprizlerle karşılaşma fırsatı verdiğinde büyük zevk vermektedir. Farklı platformların indirimli ve kampanyalı oyun satışı gerçekleştirdiği dönemlerde satın alabileceğiniz ucuz far cry 3 oyununda karşılaştığınız hayvanları sadece öldürmekle kalmayıp karakterinizin gelişmesine yardım edecek bazı özellikler de kazanabilirsiniz. Oyunda farklı eşyalar yapmanızı sağlayan derileri elde etmek için hayvanların derilerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca karakterinizin sağlık açısından iyileştirilmesini sağlayan ve daha dayanıklı olmasına imkan veren özellikler için de açık dünyada yer alan bitkileri kullanarak kendiniz için faydalı aşılar üretebilirsiniz.

Oyunun çok oyunculu özelliğinden yararlanmak ve oyuna yeni gelen güncellemelerin ve ek paketlerin tümünden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmek için oyuncuların kesinlikle orijinal oyunlara sahip olması gerekmektedir. Satın alınan oyunların orijinal hale getirebilmesi için de CD keylere ihtiyaç duyulmaktadır. Gameticaret adı altında sunduğumuz ürün satış hizmetleri sayesinde far cry 3 cd key ürününe garantili şekilde uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kredi kartı ve mobil ödeme yolu ile yapılabilen alışverişler sitemizin altyapısında sağlanan güvenlik sistemi ile gerçekleşmektedir. Alışverişler sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar için sitemizin Online Destek bölümlerimizden yararlanabilirsiniz.