Fifa 17

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem

Yeni FIFA 2017

FIFA bolca hayranı olan bir seri oyunudur. FIFA 17 de kendinden önceki sürümleri gibi bir Electronic Arts oyunudur. Electronic Arts bu kez, daha önce FIFA için kullanmadığı fakat başka oyunlarda başarısını izlediğimiz bir oyun motoru kullanıyor. Oyun motorunun adı Frosbite ve görsel gerçekliği katlamış gibi görünüyor. Hem oyun grafikleri hem de oyuncuların hareket etme şekilleri ile hareket etme kabiliyetleri oldukça farklı olacak. Ayrıca yapay zekânın gelişimi ile oynama şeklinin de gelişmesi amaçlanıyor. Üstelik sıralanan yenilikler arasında duran toplar ve penaltı yöntemlerinin geliştirilmesi de mevcut.

Her şey bir yana, serinin bu oyununda gelen en büyük atak, yolculuk yani “The Journey” modunda olmuş gibi görünüyor. Gelen gerçekçilik ile birlikte oyun neredeyse içinde yaşatıyor. Yolculuk basitçe bir hikâye modu. Bu hikâyede oyuncular isterlerse Alex Huntar isimli genç bir futbol oyuncusu olabiliyorlar. Alex’in kariyerine yön verirken Premier Lig içerisinde yer alan istenen takım ile çalışılabiliyor. Ayrıca karakter hem saha içinde hem de saha dışında kontrol edilebiliyor. Zaten pek çok oyuncu ve stadyum seçeneği sunun Fifa 2017 versiyonunda artık teknik direktörleri de gerçekler arasından seçmiş gibi duruyor.

FIFA 2017 Edinmek

Bilindiği üzere tüm Electronic Arts oyunları, üzerinden çalıştırıldığı Origin programına kayıt olmayı gerektiriyor. Bu sebeple Fifa 2017 oynamak isteyenler öncelikle Origin programını kurmalı ve kayıt işlemi yapmalıdır.

Peki, Origin nedir? Bilmeyenler için Origin, internet yolu ile bilgisayar oyunu kurulan bir oyun platformudur. Buradan EA oyunlarını satın alma imkânı da bulabilirsiniz. Sitemizde sunulan Fifa 2017 origin cd key de bu site üzerinden FIFA 17 oyununu aktive etmekte kullanılır. Tabii ki öncelikle oyuncular Origin programını indirerek bilgisayarlarına kurmalıdır. Oyunun kendisi ise Microsoft Windows üzerinden bilgisayarda çalıştırılabildiği gibi Xbox 360, Xbox 360 Kinect, PS3, PSP, PS2 gibi konsollarda da oynanabilmektedir. Hatta günümüzde oyunu, Nintendo 3DS, Wii, PSV, iOS gibi sistemler ile el oyunları ve cep telefonlarında da oynamak mümkündür. Bu açıdan her eve ve her oyuncuya uygun bir platform bulmak mümkündür.

Kurulumun tamamlanmasının ardından masaüstüne bir Origin simgesi gelecek. Bu simgeye tıklayıp açarak varsa hesabınızın bilgilerini girmeli veya yeni bir hesap oluşturmalısınız. Bunu bir kullanıcı adı ve şifre belirleyerek bir mail adresi ile “Create an account” tuşu üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Oyunların tamamını burada bulacaksınız. Buradan satın aldığınız CD key ile de yükleyebileceksiniz.

CD key asıl olarak bir ürün kodu sistemidir ve ilk amacı korsan oyun indirme çabalarını sonuçsuz bırakmaktır. Bu sebeple bu platform üzerinden Fifa 2017 oyununa geçerli bir CD key girmediğiniz müddetçe kurulumu başlatamazsınız. Bu şifreler genellikle dörder basamaktan ayrılarak sıralanmış oluşan sayı ve harfleri içerirler, ürünün orijinalliğini denetleyebilmek için de şarttır. Günümüzde bu kodlar genellikle bir kullanımlık ya da bir bilgisayarın kullanımına özel olarak üretilmektedir. Ayrıca internetten alışverişi de oldukça kolaylaştırmaktadır. Bilindiği gibi çevirim içi alışveriş çok daha uygun fiyatlara çok daha hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Sitemizden oldukça uygun fiyata, güvenilir ve garantili çalışan Fifa 2017 origin cd key alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizden yapılan alışverişler sırasında Visa, Master Casd, Ininal gibi kredi kartı ve Turkcell, Avea ve Vodafone üzerinden mobil ödeme yöntemleri kullanılabilmektedir. Üstelik 7 gün 24 saat istediğiniz an alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için online destek hattımıza ya da iletişim bilgileri üzerinden firmamıza rahatlıkla erişebilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.