Firewatch

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Firewatch - 52 35.29 TL Stok Yok

Uygun Fiyatlara Firewatch Cd Key

Campo Santo firması tarafından geliştirilen Firewatch, Panic Inc tarafından yayınlandı. 2016 yılında çıkan Firewatch, en beğenilen macera oyunları arasında yerini aldı bile. Wyoming kırsalında geçen tek kişilik oyun Steam’de oyun severler tarafından birçok olumlu geri dönüş ile karşılaştı ve çok sevildi. Şu an oyunda altı dil destekleniyor ve ne yazık ki Türkçe desteklenen diller arasında henüz yer almıyor. Bu yüzden Türk oyuncular Firewatch oyununu İngilizce seslendirme ve altyazı seçenekleri ile oynamaktalar.

Firewatch bir ayda beş yüz bin satış rakamına ulaşarak yayınlayan firmayı da şaşırttı ve çok sevildi. Firewatch steam gift key alışverişinizi sitemiz üzerinden güvenle yapabilirsiniz. Piyasadaki en uygun fiyatlara güvenli ve hızlı hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sitemiz üyelik sistemi üzerinden hizmet vermekte ve satış yapmaktadır. Üye olmak için facebook hesabınızı kullanabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesabınız üzerinden üye olmak istemiyorsanız, sitemize kayıt olarak üyelik bilgilerinizi kendiniz de girebilirsiniz. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra gelen aktivasyon kodu sayesinde üyeliğiniz aktif hale gelmiştir. Üyelik bilgilerinizi kaydederken yanlışlık ya da eksiklik gördüyseniz üye paneli aracılığı ile bilgilerinizi istediğiniz zaman doğru şekilde düzeltme ve güncelleme yapmanız mümkündür. Şifrenizi unuttuğunuzda ve bunu belirttiğinizde şifreniz size tekrar gönderilecektir ve üyeliğinizi kaybetmezsiniz.

Sitemiz üyelerine güvenli ve hızlı alışveriş, altın alma ve satma, bakiye yükleme gibi birçok hizmet sunmaktadır. Ayrıca oyun severleri çeşitli indirim ve fırsatlarla da buluşturmayı amaçlıyoruz. Bize verdiğiniz bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz. Bilgileriniz bizimle güvendedir. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizin güvende olmasını sizin kadar önemsiyoruz. Bu nedenle ödeme işlemlerini özel şifreleme yöntemleri aracılığı ile yapıyoruz. Yalnızca kredi kartı ile değil, çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak tüm oyun içi alışverişini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Firewatch Cd Key Satış Fiyatları

ATM ile yapacağınız ödemelerde sıfır komisyon ve işlem ücreti ile çalışıyoruz. Banka havalesi ve EFT ile de ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ya da mobil ödeme seçenekleri ile haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati bakiye yükleyebilirsiniz. Piyasadaki en uygun firewatch steam cd key fiyatlarını oyun severler ile buluşturuyoruz. Site üzerinden steam alışverişlerinizin yanı sıra Google Play ödemelerinizi ve PlayStation Network Card bakiye yüklemelerinizi de yapabilirsiniz. Birçok alışverişiniz için kısa mesaj yoluyla satın alma seçeneği de mevcuttur.

İnternet üzerinden teslim aldığınız hiçbir alışveriş için kargo ücreti talep etmiyoruz. Aldığınız ürünler eğer kargo gerektiriyorsa 150 TL üstü alışverişler için kargo ücreti almamaktayız. Kutu ile alacağınız ürünler site üzerinden satın almanızdan sonraki üç iş günü içerisinde size teslim edilmektedir. Siparişinizin ne durumda olduğunu site üzerinden görebilirsiniz. İptal için uygun koşullar varsa iptal talebiniz de gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.

Yaptığınız ödemeler sistem tarafından haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati otomatik olarak onaylanmaktadır. Çeşitli ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı tercih ederek işleminizi kolaylıkla gerçekleştirirsiniz. Banka havalesi ya da EFT ile de ödeme yapmanız mümkündür. Ayrıca kredi kartı, ininal kart ya da PTT Kartı ile yapacağınız ödeme işlemlerini de kabul etmekteyiz. ATM üzerinden para yatırmak istiyorsanız ödeme işleminizi gerçekleştirmek için TC Kimlik Numaranızı kullanabilirsiniz. Bu nedenle ATM ile ödeme yapacakların banka ya da kredi kartına sahip olmasına bile gerek yoktur.

Sitemize üyelik ücretsizdir. Üye olarak piyasadaki en iyi fiyatlara oyun alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgilerinizi yalnızca satın alma işlemlerinde kullanan ve güvende olmanız için üçüncü kişilerle paylaşmayan sitemizde kısa mesaj ile üyeliğinizi doğrulayabilir ve üyelere özel olarak sunduğumuz avantajlardan faydalanabilirsiniz.