G2A Gift Card

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
3 EURO G2A Gift Card - 11 21,95 TL Stok Yok
5 EURO G2A Gift Card - 18 36,68 TL Stok Yok
10 EURO G2A Gift Card - 36 73,36 TL Stok Yok
20 EURO G2A Gift Card - 73 146,66 TL Stok Yok
50 EURO G2A Gift Card - 183 366,70 TL Stok Yok

G2A Gift Card Ucuz Bakiye Kodları Satın Alma

Güvenilir satış sitelerinden G2A üzerinden alışverişinizi kolayca yapmanız için G2A gift card ihtiyacınız bulunmaktadır. Birçok ünlü oyuncunun da sponsorluk hizmetini yapan sitede gift card alarak en hesaplı fiyatlara oyun almanız mümkündür. G2A gift card satın aldığınızda bu miktar site üzerinde cüzdanınıza eklenir ve G2A sitesinde satılan oyun ve yazılımlardan istediklerinizi cüzdanınızda bulunan bu miktar ile satın alabilirsiniz.

Hesaplı fiyata oyun alabileceğiniz gift card alışverişini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde 3 euro, 5 euro, 10 euro, 20 euro, 50 euro G2A gift card satış hizmeti sunmaktayız. Bu kartları satın aldıktan sonra g2a üzerinden alışverişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sitemiz en hesaplı g2a gift card satış fiyatları ile sizleri buluşturuyor.

Sitemiz üzerinden alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir. Üye olmak için facebook hesabınızı kullanabilirsiniz ya da üye paneli kısmından kişisel bilgilerinizi girerek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınız aktive edildikten sonra üyeliğiniz başlamıştır ve artık hızlı ve güvenilir oyun içi alışverişi ve kupon alışverişi için sitemiz hizmetinizdedir. Üyelik bilgilerinde kayıt esnasında bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız daha sonra üye paneli aracılığı ile düzeltme yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuğunuz durumlarda şifre hatırlama özelliğini kullanabilirsiniz.

G2a Gift Kart Satış Sitesi Fiyatları

Ucuz g2a gift card ve diğer tüm oyun alışverişiniz için sitemizi güvenle tercih edebilirsiniz. Tüm oyun sitelerinde ve ayrıca Google Play gibi mobil platformlardaki oyunlarda da oyun severlerin tüm ihtiyaçlarını piyasadaki en uygun fiyatlarla karşılıyoruz. Google Play, Steam, PlayStation Network bakiye yüklemelerinizi sitemiz üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Sitemiz üzerinden gift card alabilir ya da oyun içi market alışverişinde kullanacağınız altınları alabilir ya da satışını yapabilirsiniz.

Sitemizde kredi kartı bilgileriniz güvendedir. Kredi kartınız yalnızca yaptığınız alışverişlerde kullanılır ve bilgileriniz özel şifreleme sistemi ile korunur. Kişisel bilgilerinizin gizliliğine önem verdiğimiz için bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmayız. Haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati oyun severlerini hizmetinde olan sitemizde tek ödeme yöntemi kredi kartı da değildir. Yaptığınız alışverişlerde ödemenizi banka havalesi ya da EFT yöntemi ile de gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı olmayan üyelerimiz ödemelerini ATM’lere giderek sıfır komisyon ile yapabilirler. ATM’den ödeme yapmak için banka kartına ya da kredi kartına gerek yoktur. TC Kimlik Numarası ile işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız ödeme sitemiz üzerinden otomatik onaylanır. Gece ya da gündüz alışverişinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Haftanın her günü ve yirmi dört saat boyunca oyun severlerin hizmetinde olan sitemizde kredi kartı ya da mobil ödeme ile bakiye yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyun içi çeşitli item ya da gold satın alma işlemi yanında, hızlı ve güvenli bir şekilde gold satmanız da mümkün. Oyun severleri en uygun fiyatlarla buluşturuyoruz ve üyelerimizi indirimlerden ve fırsatlardan haberdar ediyoruz.

Sitemizde G2A gift card satışının yanı sıra pek çok oyun satışı yapan sitenin gift card ve bakiye yükleme hizmeti de gerçekleştirilmektedir. G2A, internet üzerinden oyun satan sitelerin aktivasyon bilgilerine hesaplı bir şekilde ulaşabileceğiniz bir sitedir. G2A cüzdanınıza para yüklemek ve gift card satın almak için sitemizi kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız siparişler sistem tarafından otomatik olarak onaylanır ve teslim edilir. Sitemiz üzerinden siparişinizin durumunu görebilirsiniz. Kargo gerektiren siparişler için 150 TL üstü alışverişlerinizde kargo ücreti talep etmiyoruz. Kutulu ürünler sipariş zamanınızdan sonra üç iş günü içerisinde size teslim edilecektir. Hızlı ve güvenilir oyun siteleri gift card ve oyun içi alışverişi yapabileceğiniz bir site arıyorsanız doğru yerdesiniz.