Goley

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
1.000 Joypara - - 1,18 TL Satın Al
2.750 Joypara WolfTeam Nakit - 2 3,24 TL Satın Al
5.000 Joypara WolfTeam Nakit - 4 5,90 TL Satın Al
10.000 Joypara WolfTeam Nakit - 9 11,80 TL Satın Al
12.750 Joypara WolfTeam Nakit - 12 15,05 TL Satın Al
20.000 Joypara WolfTeam Nakit - 19 23,60 TL Satın Al
30.000 Joypara WolfTeam Nakit - 28 35,40 TL Satın Al
50.000 Joypara WolfTeam Nakit - 47 59,00 TL Satın Al
80.000 Joypara WolfTeam Nakit - 76 94,40 TL Satın Al
100.000 Joypara WolfTeam Nakit - 95 118,00 TL Satın Al

Goley Joypara Kodları Satın Al, Ucuz Goley Joypara Epin Satış Fiyatları

Futbol sever oyuncular için oldukça etkileyici bir oyun olmakta olan Goley, futbol oyunu tamamen 3d MMO bir client tabanlı bilgisayar oyunu olmaktadır. Netmarble firması tarafından geliştirilmekte olan oyun özellikle tamamen Türkçe dil desteği ve Türkçe spiker özelliği ile kullanıcılara sunulması nedeni ile de ülkemizden birçok sayıda kullanıcıyı kendine çekmektedir. Türkçe spiker seslendirmelerinin Sabri Ugan tarafından yapılması ve oldukça gerçekçi bir seslendirmeye sahip olması nedeni ile oyun her geçen gün ülkemizde daha da çok tanınmakta ve daha çok oyun severi kendisine çekmektedir. Alanının uzmanları tarafından da oldukça iyi bir şekilde övgü almakta olan oyunun orta seviye grafikleri bile oyuna ayrı bir keyif katmakta ve oyuncuları daha çok oyun yetenekleri üzerine odaklanmaya itmektedir.

Tamamen uzun sürede bağımlılık yapabilmekte olan ve oyun severleri kesintisiz bir heyecana sürüklemekte olan Goley ucuz Jp kodları gibi ekstra gerçek para ile alınmakta olan özellik ile de oyuncular için hızlı ve kolay yoldan ilerleme imkanları sağlamakta ve uzun süren geliştirmeleri geçerek direk olarak üst seviyelerde bir oyun oynamanızı sağlamaktadır. Tamamen kendi takımınızı kurabildiğiniz ve çok sayıda yerli ve yabancı futbolcuyu transfer ederek kendinize özel bir takım oluşturabildiğiniz oyunda futbolcular üzerinde birçok farklı ayar yaparak tamamen kendinize ait olan bir takım oluşturabilmektesiniz. Sizlere çalım atma, top sürme gibi birçok yetenek üzerinde geliştirme yapma olanağı sağlamakta olan oyun üzerinde daha hızlı gelişim sağlayabilmek için Goley satın alma fırsatları ile gelişimlerinizi hızlandırarak daha güçlü bir takıma sahip olabilir ve rakiplerinizi kolaylıla alt edebilirsiniz. Uzunluklarını kendinizin belirleyebildiği maçlar yaparak takımınızı geliştirmek ve üst liglere geçmesini sağlamak için en iyi taktikleri kullanmak ve en yetenekli futbolcuları takımın bünyesine katmak oldukça önemli bir etken olmakta ve oyunun kalitesini oldukça arttırmaktadır. Tüm oyunlarda olduğu gibi kazandıkça daha da oynama isteği uyandırmakta olan oyunda kendi kurduğunuz takımın başarıları sanki gerçek dünyada oluyormuşçasına büyük keyifler verebilmekte ve oyuncuları oldukça etkilemektedir. Bu neden ile oyun içi satın almanın oldukça faydalı olduğu Goley kredi kartı ile satın alma ve mobil ile satın alma seçenekleri ile de tamamen kullanıcı dostu bir çevrimiçi satın alma bölümüne sahiptir.

Goley Joypara Satış Fiyatları

Ayrıca oyun içerisinde bir sürü ek özelliğinde sürekli olarak gelmeye devam ettiğiniz söylememiz gerekmekte olup maçlar esnasında olan gol sevinçler ve sponsorluk anlaşmaları gibi diğer ek olaylarda oldukça kaliteyi arttırmakta ve bu alanlarda gösterilmekte olan çeşitlilik kullanıcıların oldukça ilgisini çekmektedir. Birçok ekstra özelliğinde Goley Joypara satın alma seçenekleri ile açılmasını sağlayabileceğiniz futbol oyununda gerçekleştirmiş olduğunuz tüm gerçek para alışverişleri son derece oyundan alınmakta olan keyif düzeyini artırmakta ve kullanıcıların daha üst sıralarda mücadele ederek yüksek rekabete katılmalarını sağlamaktadır. Tamamen internet üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebildiğiniz oyuna kolayca resmi sitesinden üye olarak oynamaya başlayabilir ve kendi takımınızı üst seviyelere ulaştırarak oyunun yüksek heyecanına ortak olmaya başlayabilirsiniz. Birçok kampanya ile de takımınız için gerçek para ile indirimli Goley Joypara satış fiyatları ile yararlanarak hızlı geliştirme sağlama imkanını sizlere sağlamakta olan oyun yüksek seviyedeki rekabetin içerisine sizler davet etmektedir. Son günlerde gelmekte olan yenilikler ile kullanıcı kitlesini oldukça arttırmakta olan Goley futbol oyunu Joygame bünyesi altında son sürat gelişimini devam ettirmekte ve oyun severler için vaz geçilemez futbol oyunları arasında kendine bir yer bulmaktadır.