Google Play Hediye Karti

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Google Play 25 TL - 25 26.09 TL Satın Al
Google Play 50 TL - 50 52.20 TL Satın Al
Google Play 100 TL - 100 103.78 TL Satın Al
Google Play 250 TL - - 260.97 TL Satın Al
Google Play 500 TL - - 521.97 TL Satın Al
Google Play 1000 TL - - 1,043.94 TL Satın Al
Google Play USD
Google Play 5$ - - 114.64 TL Satın Al
Google Play 10$ - 38 220.37 TL Satın Al
Google Play 15$ - 57 332.79 TL Satın Al
Google Play 25$ - 96 539.81 TL Satın Al
Google Play 50$ - 192 1,062.92 TL Satın Al
Google Play 100$ - 385 2,113.59 TL Satın Al
Google Play EURO
Google Play 10 EURO - - 223.82 TL Satın Al
Google Play 15 EURO - 60 338.46 TL Satın Al
Google Play 25 EURO - 99 551.36 TL Satın Al
Google Play 50 EURO - 197 1,102.72 TL Satın Al

Google Play Bakiye Kartı Epin Kodu Satın Alma Ucuz Satış Fiyatı

Google artık bir dev firma olmanın rahatlığı içerisinde olmadan çalışmalarına sürekli yenisini ekliyor. Google tam olarak ne çıkarırsa çıkarsın resmen hayatımıza giriyor. Geçtiğimiz yıllarda android telefonlar ve tabletler ile uyumlu olarak çalışan "google play store" mağazasını açtı ve bu mağaza da hayatımızın vazgeçilmezi oldu. Gazete, uygulama, müzik, oyun ve oyun içi ürünlerin hepsini satın alabiliyoruz. Google play mağazasında bakiye kartları kullanılarak alışveriş yapılmaktadır. Sitemizden bu kartların epin kodlarını ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Kartlar bazı elektronik satış yapan firmaların sitelerinde ve büyük alışveriş merkezlerinde kapalı kutu olarak satılsa da bizim bünyemizde bulunan tüm ürünler gibi google play bakiye kartlarını online olarak 24 saat satışa sunmuş bulunmaktayız.  Bu kartları kod olarak satın aldığınızda hiç bir fark olmadan zamandan tasarruf ederek google mağazadan istediğiniz uygulama oyun ve oyun içi ürünü anında alabilirsiniz.

Kredi kartı ve Mobil Ödeme ile Google Play Bakiye Kartı Satın Alma

Kredi kartları google play kartı gibi hayatımızın vazgeçilmezidir. Bu muhteşem ikili bir araya gelirde güvenli olarak kartlar ile satın alınamaz mı ?  Google bütün gün arama yapan insanlara güvenli siteleri, doğru bilgiyi veren siteleri arama motorunda sunuyor. Kredi kartları hızlı ve kolay kullanılması bakımından milyonlarca insanı kağıt para derdinden kurtarıyor. Gameticaret.com' da bu muhteşem ikiliyi bir araya getirerek sizlere kredi kartı ile google play mağaza kartları satıyor. Sitemizde bulunan 3d koruma sistemi sayesinde 24 saat alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemize almayı belirlediğiniz google play dolar ve TL miktarı kadar yüklemeler yapmaktır. Facebook ile tek tık ile sitemize üye olup, giriş yapabildiğiniz gibi sitemize çok hızlı bir şekilde mail onay koduna tıklayarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Mobil ödeme ile google play epin kodu almak için sitemizin kolay bir kaç yönergesini takip etmeniz yeterlidir. Örneğin; 10 $ bir alışverişiniz olacak. Bunun için sayfadan güncel satış fiyatına bakmanız gereklidir. Google play bakiye için 10 $ şuan ki satış fiyatı 24,40 kuruştur. Mobil ödeme 1 lira ve katları ile çalıştığı için 25 lira yükleme yapmalısınız. 25 TL BAKİYE >>  (Kısa süreliğine Mobil iptal edilmiştir.)  <<< Bu mesaj kodunu tam olarak bu şekilde yazarak 6662'ye göndermeniz ve gelen mesaja onay vermeniz gereklidir. Ardından ödeme bildir ve "kupon bozdur" sekmesinden gelen mesajı yazdınız mı hesabınıza otomatik olarak paranız yatacaktır. Konu hakkında sorularınız olursa canlı destek hattımız sizlere hizmet vermekten onur duyar. Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Kartsız olarak google play bakiye kodu da yükleyebilirsiniz. Banka hesapları havale, bankamatiklerden kartsız yatırma işlemlerini kullanarak satın alıp yükleme de yapabilirsiniz.

Google Play Kodu Nasıl Yüklenir - Yükleme Yöntemleri

Google play'de yükleme mağaza hesabınıza girdiğinizde kod kullan sekmesinden yapılır. Dolar olarak yükleme yapacaksanız eğer hesap ayarlarının, adres ayarları bölümünü değiştirmeniz gerekiyor. Fakat TL kart kodu yükleme de böyle bir zorunluluğunuz yoktur. Google gps ayarlarınızdan sizin adresinizi biliyor. Bu yüzden bu ayarların bir kısmı önceden yapılmış oluyor. Fakat siz bu mağaza ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Bu durumda ülke olarak ABD  ayarlanmalıdır.  Eyalet olarak "Alaska" olmalıdır. "99801"  posta kodu olmalıdır. Bu yazdıklarımız Dolar yüklemesi yapan arkadaşlar içindir. Nasıl Google play Bakiye kart yüklenir. Öğrendiyseniz eğer bir teşekküre bedel beğen paylaş yapmanız yeterlidir. Herhangi bir sorun ile karşılaşır iseniz canlı destek hattımızdan yardım almaya çekinmeyiniz.