GsCash

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem

GsCash Kodları Satın Al, Ucuz GsCash Epin Satış Fiyatları

Gscash ilk gören herkes bir takım için hazırlanmış kredi kartı sanabilir. Oysa Gscash dünyanın önde gelen ön ödemeli kartlarından bir tanesidir. Yani gscash satın alarak oynadığınız oyunlardan bir tanesine epin kodu olarak kullanıp oyun içi eşyalar satın alabilirsiniz. Geçerli olduğu oyun ve sistemlerin tam sayısını bilmesek de neredeyse 100'den fazla sisteme entegreli çalışır. Örneğin;  tüm oasgames ve elex oyunlarında geçerlidir. Kartların kullanımı basit ve hızlı olmak ile birlikte fonksiyonel bir yapısı vardır. Kısaca ondan da bahsedelim. Oynadığınız oyun bombom olsun kupon yüklemek istediğinizde gscash satın alır iseniz geçerlidir. Fakat siz 100 TL lik bir gscash kuponu satın aldınız. Daha sonra canınız karakterinize 20 TL'lik bombom kupon yüklemek istedi. Almış olduğunuz bu 100 TL'lik kodu, 20 TL olan kupon yerine tıklayarak yüklediğinizde oyunun ödeme sayfası size 80 TL olan yeni bir kod verir ve bunu kopyalayıp bir yere kaydederseniz daha sonra bu kod 80 TL olarak kullanıma hazır bir vaziyette olacaktır. Gscash aldığınız yerlere de dikkat etmeniz gereklidir. Güvenli olmasını tercih ediniz. Gscash tam olarak 20 adet rakamdan oluşur ve kodun içinde harf bulunmaz. Gscash fiyatlarını sürekli olarak güncel tutan sitemiz gameticaret.com size ucuz gscash satışı yapmaktan onur duyar. Sitemizde bulunan gscash satış sayfasından fiyatlarını kontrol ederek kredi kartı, mobil ödeme gibi seçenekleri kullanarak 24 saat satın alabilirsiniz.

Gscash'i Kredi Kartı ve Mobil Ödeme ile Satın Almak

Kredi kartlarının meşhur oluşundan sonra tüm firmalar gibi bizde bu kredi kartları ile tüm ürünlerimizi satmaya başladık. Sitemizden kredi kartınızı kullanarak gscash de dahil olmak üzere tüm ürünleri satın alabilirsiniz. 24 saat güvende olduğunuz bir ortam sağladık. Bunu S.S.L sertifikalı ve 3D korumalı sitemizin ödeme sayfasına güvenerek söylüyorum. Tüm kartlar ile de satın alabilirsiniz. İçinde bakiye var olan para kartlar ve maaş kartları da bu seçenek üzerinden yapılarak gscash satın alınabilir. Satışını yaptığımız diğer ürünler gibi en yüksek 2000 TL olan Gscash de satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı yada hiç bir kartı olmayan kullanıcılarımıza da özel olarak banka Gscash'i Mobil ödeme ile satın alma işlemine gelince ödemeyi zaten cep telefonunuz üzerinizden yaptığınız için hiç bir sorun bulunmuyor. Yapmanız gerekenler sitemizin sayfalarında mevcuttur. Belirli miktarlardaki kodları almak için cep telefonunuzdan 6662 ye mesaj atmanız yeterlidir. Bakiye olarak da yükleyebilirsiniz. Mobil ödeme sayfasında "kupon bozdur" seçeneğine tıklayıp, cep telefonunuza gelen mobil ödeme bakiye kodunu oraya yazdığınız zaman sistem otomatik olarak hesabınıza TL yüklemesi yapacaktır.

Gscash Yükleme - Nasıl Gscash Yüklerim

Gscash yüklemesi en basit ön ödemeli karttır. Hızlı ve kolay kullanımından bahsetmiştik. Şimdi size genel olarak nasıl yüklenir bunu anlatalım. Çünkü 100'den fazla oyun ve sistemde geçerli olduğundan dolayı tek tek anlatmamız mümkün ama bu sayfada mümkün değildir. Kısacası oyunun yükleme yada mağaza, bakiye sayfasına tıkladığınızda E-pin kodu yükle veya Puan kartı yada direk Gscash sembolü gördüğünüz yere tıklıyorsunuz ve sitemizden aldığınız kodu karşınıza çıkan boş alana yazıyorsunuz. Artık sizde nasıl gscash yükleme yapılır biliyorsunuz. Her türlü sorunda yardım alabileceğiniz destek hattımız emrinizdedir.