Goal United 2015

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem

Goal United 2015 Stars Kodları Satın Al, Ucuz GU Stars Epin Satış Fiyatları

Oyun severler tarafından yeni jenerasyon olarak ifade edilmekte olan Goal United genel olarak çevrimiçi oynayabildiğiniz bir futbol menajerlik oyunu olmaktadır. Tamamen tarayıcı bazlı bir şekilde oynanmakta olan oyun Look & feel ile ilgili olarak birçok farklı ödülle ödüllendirilmiş ve kalitesi ile diğer pc ya da konsol oyunlarıyla çok rahat bir şekilde yarışabilecek bir seviyede olmaktadır. Ücretsiz bir şekilde kayıt olarak oynayabildiğiniz Goal United Stars Kodları satın alma seçenekleriyle birçok farklı avantajda sağlamakta ve kullanıcılara daha fazla oynama keyfi vermektedir. Sadece kulüp başvuru formu ile kayıt olarak oynamaya başladığınız oyun ile sanal ortam içerisinde kendinize ait bir futbol takımını kurmanıza ve yönetmenize izin vermektedir. Birçok farklı seviyede liglerden oluşmakta olan oyunda ilk katılımdaki lig belirlenmesi işlemi tamamıyla kayıt olma zamanıyla ilgili bir olay olmakta ve lig başlama tarihlerine göre şekillenmekte, kulüpler en iyi seviyedeki ligden en kütü seviyedeki lige doğru olarak sıralanmaktadır.

Temel olarak bulunduğunuz ligden üst sıralara tırmanarak daha ileri olan liglere geçiş yapmak ve son olaraktan da 1. Lige ulaşarak şampiyon olmaktadır. Her ülkeye göre farklı şekilde kümelenmiş olan oyunda Türkiye liglerinde toplam olarak 14 farklı küme bulunmakta ve kümeler arasında ilerlemek için oldukça farklı yöntemler kullanılmaktadır. İlk 7 kümeye kadar ilk üç sıradaki takımların bir üst kümeye çıkmakta ve son üçünde alt kümeye geçmekte odluğu liglerde altıncı kümeden sonra takımlar arasında bir playoff sistemi meydana gelmektedir. Bu sistem içerisinde ligin ilk iki takımı ile bir üst ligden son iki takımın oluşturmakta oldukları bu playoff grubunda ilk ikiye girmeyi başaran takımlar bir üst lige geçme hakkı kazanmaktadırlar. Takımınız ile antrenmanlara çıkma, taktiksel çalışmalar yapma ve kadro belirleme gibi birçok seçenek ile oldukça keyifli bir oynayış sağlamakta olan oyun ayrıca çalışanlar, paf takım imkanı, stadyum ayarları ve gelişmiş sponsorluk seçenekleri ile oldukça ilgi görmektedir. Ücretsiz oyun dahilinde oynaya bilinen bir ülke birde ulusal kupa seçeneği barındırmakta olan goal united stars pin kodları ile diğer özellikleri de gerçek para ile kolaylıkla açabilmektesiniz.

Tamamen tüm kupa sistemlerinde eliminasyon yöntemi ile oynanmakta olan oyunda bir diğer oynayış şekli ile goal united stars satın alma seçenekleri ile alınmakta olan özel Premium hesaplar ile birlikte Gu stars imkanları olmaktadır. Oyun severlere birçok farklı özellik katmakta olan Premium üyelik modu içerisinde takımınız ile ilgili olarak daha fazla özelliğe müdahale edebilmekte ve forma seçimi, logo çalışmaları, kupa sergileri gibi birçok farklı ekstra özelliğe ulaşabilmektesiniz. Kolaylıla goal united stars kredi kartı satın alma seçenekleri ya da mobil ödeme seçenekleri ile edinebilmekte olduğunuz Premium üyelik imkanlarına kavuşmak oyunculara daha keyifli zaman geçirme imkanı verebildiği gibi birçok farklı kupa seçeneğine ve istatiksel birçok farklı özelliğe sahip olmaktadırlar. Kullanıcıların gerçek para ile alabildikleri gu starslar ile de takımlarını hızlı bir şekilde geliştirme imkanını kavuşmakta ve oyun içerisinde kolayca üst sıralara ilerleyebilmektedirler. Oldukça farklı imkanlar sağlamakta olan bu gerçek parayla Premium Goal United stars satın alma ve Gu stars imkanları oyun içerisindeki rekabeti artırarak daha da keyif alınmasını sağlamakta ve oyuncular arasında daha da çok ilgi uyandırılmasını sağlamaktadır. Dünya çapında oldukça geniş bir oyuncu kitlesine hitap etmekte olan oyun 7’den 77’ye birçok farklı yaştan oyuncuyu kolaylıkla kendine çekebilmektedir.