H1Z1

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
H1Z1 Just Survive - 33 25,75 TL Satın Al
H1Z1 King of the Kill - 20 29,16 TL Satın Al
H1Z1: King of the Kill EARLY ACCESS - 72 76,23 TL Satın Al

H1Z1 Steam CdKey Satın Al, Ucuz H1Z1 Steam Gift Satış Fiyatı

Günümüzün en çok sevilen oyunları macera ve aksiyon oyunları olmaktadır. Bu türde birçok farklı oyun üretilmiş ve ilgi görmüştür. Bu oyunlar içerisinde bulunan H1Z1 oyunu da oldukça ilgi görmüş ve oyun severler tarafından bolca oynan bir oyun olmaktadır. Oyun post apokaliptik bir ortamda zombi ve diğer kullanıcıların bulunduğu dünyada sağ kalmayı amaçlayan bir oyundur. Oyunda iki farklı mod bulunmaktadır. Bu modlar sayesinde oyunu oynayanlar Just Survive (hayatta kalma) modunu oynayabilecekleri gibi King Of The Kill (herkesi öldürmek) modunda da oynayabilmektedirler. Oyun bu farklı iki mod ile oyun severlerin daha fazla oyuna ilgi göstermesini sağlamış durumdadır. Bu sebeple de insanlar oyunu bilgisayarlarında bolca oynamaktadırlar. Oynanışı oldukça keyifli, birçok silah seçeneği bulunan, karakterlerin kişiselleştirmesini sağlayan ve dünyanın modellemesi oldukça güzel olna bir oyundur. Tüm bu sebepler de oyunun daha fazla ilgi görmesini sağlamaktadır.

H1Z1 CD-Key ve Steam Gift Satış Fiyatları

Özellikle dünyanın büyük felaketler sonra yok olmanın eşiğine gelmesi, tüm medeniyetin yıkılarak az bir insanın kalması (post apokaliptik) konulu oyunlar çok sevilmektedir. Bunun yanına zombiler ile mücadele de eklenince çok daha yüksek bir aksiyon ve heyecan eklenmiş olmaktadır. Ayrıca oyunda online oynama olanaklarının da gelişmiş olması nedeni ile oyun çok daha güzel bir hale gelmektedir. Bu sebeple de insanlar bu oyunu stream üzerinde indirerek oynamaktadırlar. Stream ile oyunun oynanması için H1Z1 steam cdkey alınması gerekmektedir. Bu işlemi sitemizden oldukça uygun fiyatlar ile yapmanız mümkün olabilmektedir. Oldukça eğlenceli, büyük bir heyecanı bulunan ve oynadıkça oynan bir oyun olan H1Z1 için stream cdkey alımını sitemizden oldukça uygun fiyata ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemize üye olarak kolay bir şekilde bakiyenizi yükleyebilir ve oyunun cdkey bilgisini alarak oyunu bilgisayarlarınızda oynayabilirsiniz.

H1Z1 Just Survive Steam CD-Key

Sitemizde oyunun her iki modu için de ayrı şekilde cdkey satışı bulunmaktadır. Herkesin oyundaki farklı zekleri nedeni ile kimi oyundu H1Z1 steam cdkey satın alma işlemini yaparak Just Survive modunu oynamayı tercih etmektedir. Zorlu bir dünyada yaşamı devam ettirmek için çok dikkatli olunmalı ve iyi bir savunma sistemi geliştirilmelidir. Ayrıca yaşamın devamı için gerekli birçok farklı konunun da ihmal edilmemesi gerekmektedir. Tüm bunları başarabilmek ve hayatta kalmak için verilen mücadele birçok insan için oldukça keyifli bir oyuna dönüşebilmektedir. Bu sebeple de oyunun bu versiyonu çok fazla ilgi görmektedir. Sitemizde H1Z1 steam cdkey satış fiyatı oldukça uygundur ve kolay bir şekilde alınabilmektedir.

H1Z1 King Of The Kill Steam CD-Key

Oyunun bir diğer versiyonu da King Of The Kill olmaktadır. Bu versiyonda ise herkesi öldürmek ve son kalan kişi olmak gerekmektedir. Hayatta kalmak ve yaşamı devam ettirmek için sabırlı planlar yapmak yerine daha fazla aksiyon ve macera arayanlar bu mod ile oldukça eğlenmektedirler. Birçok oyun severin çok fazla ilgi gösterdiği bu mod içinde sitemizde cdkey satışı bulunmaktadır. Kolay bir şekilde üye olabileceğiniz sitemize bakiye yüklemek içinde farklı olanaklar sunulmaktadır. İsterseniz kredi kartınız veya banka kartınız ile kolay bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz. Bu sayede kolayca ucuz H1Z1 steam cdkey satın alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıca kredi kartı olmayan kişiler de mobil ödemeler ile bakiye yükleyebilmektedir. Bu yöntemlerin kullanılması ile bakiyenizi yükledikten sonra kolay bir şekilde cdkey alarak oyunu bilgisayarınızdan oynamanız mümkün olmaktadır.