Haberler

Bizim Türk Oyuncular Travian oyununda ne yapıyor?

Travian oyununu hiç merak ettiniz mi? Travian oyuncuları ve Türkiye'de travian tutkunlarının sayısını istatistik olarak veren bu haberimizi okumanızı tavsiye ederiz.
18.05.2015 00:14:05

Travian Oyuncu Sayısı Ve Türk Playerleri

Web tabanlı online oyunların en prestijli oyunlarından olan Travian oyunu Türk oyuncuların da oldukça ilgisini çekiyor. Tam manasıyla dünya üzerinde Facebook Travian hesabına kayıtlı 1.599.389 takipçisi olan bu devasa oyun Türk oyuncularının da en sevdiği oyunlar arasına girmiş bulunuyor. Resmi Türkiye travian sitesinde kayıtlı 62.554 Türk oyuncu bulunuyor. Türk oyuncu sayısına bakarsak gayet iyi bir rakam ortaya çıkıyor. Bu oyuncuların 22.749 adeti aktif olarak Travian oyunu oynuyor. Yani Travian'ı günlük takip eden oyuncu sayısıdır. Ben yazımı yazar iken 3795 online oyuncu bulunuyordu. Bu rakamların hepsi travian resmi sitesinden alıntıdır. Gerçek rakamlara göre yorum yapılacak olursa, ülkemizdeki silahlı, üç boyutlu oyun çılgınlığının yanında fazlası ile iyi duruyor. Ayrıca Alexa değerlerine göre Türkiye'de en çok tıklanan ilk 790 site arasında görülüyor.

Bizim Türk Oyuncular Travian oyununda ne yapıyor?

Tüm Travian oyuncuları gibi bizim Türk oyuncular da binalar kuruyor, asker yetiştirmeye çalışıyor. Ham madde ihtiyacı için bir takım alışverişler yapıyor. Travian'da en önemli olan iki şey nedir? diye soracak olursanız birincisi online süresini uzun tutmak ikincisi ise Travian Altın satın alarak oyunda yükleme yapmaktır derim. Birçok oyun gibi travian'da bedava oyun olması yanı sıra oyun içi karakterlerinizi geliştirecek travian kupon kodları satışı yapıyor. Gameticaret.com adresimizden alacağınız Travian altın kodları ile karakterinizi güçlendirmeye yardımcı olabilirsiniz. Uygun fiyatları ile 24 saat kesintisiz ve 15 farklı ödeme seçeneği arasında kredi kartı ve mobil ödeme ile travian altın satın almak bulunuyor.

Etiketler:

Benzer Haberler