Haberler

Mobil ödeme ile Online 24 saat e-pin satın alma yükleme nasıl olur

Oyunlarda E-pin,kupon,kod,cash,ng ve kartların satın alma çekme ve yüklenmesi gece gündüz online satış sitesi
28.03.2015 10:34:08

Online Oyun mobil ödeme ile E-pin, Kupon, Kodu, Nakit,epin kartları satın alma yükleme

Mobil ödeme ile satın alma yapabilmek için uğradığınız sitede mobil ödeme entegrasyonu gereklidir.Evet bu bizde mevcuttur.Sitenin 24 saat otomatik olması gereklidir.Sitemiz gece gündüz otomatiktir. Mobil ödeme yapabilmeniz için cep telefonunuzdan sitemizdeki belirli kodları girip, belirli numaraya mesaj atmanız yeterlidir. Ama aklımıza başka sorular takılır diye biz bunu biraz daha detayları ile anlattık.E-pin satın alma işleminden sonrada aldığımız bu kodları yükleme işlemi vardır.Mobil ödeme telefonunuzdan Turkcell,Avea ve Vodafone hatlardan mümkündür.

Online oyunların Epin, kodlarını mobil ödeme telefon ile satın alma çekme

Sitemizde var olan tüm oyunların kupon,kodlarını 24 saat mobil ödeme ile satın alabilirsiniz.Ama bazı oyunların kodlarını mobil ödeme ile çekmek için hızlı bir şekilde telefonunuza gelebilir.Mümkün olan mobil ile telefona oyun kodu gelmesi için oyunlar ;

 • Lol rp
 • Legend online elmas
 • Point blank ng
 • Knight online gb,cash ve premium
 • Rigorz gc,premium
 • Bombom Kupon kodu
 • Steam cüzdan kodu
 • Joygame Joypara Wolfteam Nakit
 • Bigpoint oyunları kupon kodları
 • Gscash, Cashu, Mangırkart
 • Aeria points ve Zen
Buda şu şekilde mümkün alttaki resime bakınız.

Point blank mobil ödeme yapma örneği

Örneğin; Mobil ödeme ile Point blank ng alalım sitemizden resimde gördüğünüz gibi Point blank'a özel sms kodları sayfamız vardır. NG5,NG10,NG26,NG53 4 kodun var fakat en büyük 110.000 Ng'nin sms kodu yok bunun sebebi en fazla telefondan bakiye yükleme yapabileceğiniz tutar 50 TL dir. Bu rakama kadar olan tüm kodları direk alabilirsiniz.Fakat bunu aşmak için sitemizde birde bakiye yükleme olayı vardır.Direk ng kodu almak yerine sms ile bakiye yükler iken 2 kere 50 TL'lik olandan alır telefonunuza gelen kodu ödeme bildir kısmından kupon yükle diyerek 50 TL 2 defa yükleme yaparsanız bunu aşmış olur ve 110.000 Ng kodunu almış olursunuz.

Mobil ödeme ile bakiye yükleme ve Epin Kupon Kodu Alma çekme

Bu kısımda sözü geçen telefondan bakiye yükleyip online oyunlarda oyun parası,kodu,kartları, kuponu satın alma işlemidir.Bazı insanlar buna sms ile kupon,kod çekme diye adlandırır.Her ikisi de aynı işlemdir.Fakat bu sefer bakiye kodu cep telefonunuza mesaj ile gelecektir. Mesaj'da gelen kodu sitemizde bulunan Mobil ödeme bakiye kuponu Aktif et sekmesinden 24 saat boyunca hatlarınızın izin verdiği miktarda mobil ödeme yapabilirsiniz.Bakiye kodları resimde bulunanlardır.

Mobil ödeme ile bakiye yükleme


Etiketler:

Benzer Haberler