Haberler

Ucuz Google Play Dolar ve Türk lirasi E-pin Kupon Kartları Satın Alma Sitesi

Google play android ve ios telefon ve diğer mobil cıhazlar için hediye kartları bilgilendirmesi. Google Play TL ve Dolar bakiye E-pin Kodlarını ucuz olarak alabileceğiniz satın alma sitesi Satış fiyatları Güncel olarak sunulmuşdur.
15.03.2015 13:52:07

 Google play hediye kartları Kodu ne işe yarar?

Google android magazasında yani storeden paralı uygulamalar,oyunlar,kitap,müzik veya online gazetecilik sizin hoşunuza giden ayrıca uygulamaların içindeki satın almalar yeşil taş,altın,elmas,abonelik,epin,kupon,kod vb. tarzındaki ürünleri google play gift kartı kullanarak alabilirsiniz.

Bu işlem aslında kredi kartı olmadan bir kontör kartı tarzında işliyor.Size içinde bir E-pin olan kart veiliyor ve siz onu kazıyıp içinden çıkan algoritmik şifrelenmiş kodu google play storeden kod kullan sekmesine basarak Google play store hesabınıza bakiye ekliyorsunuz.

 Google Play Bakiye(Hediye) Kartları nereden alınır?

Goole play kartlarını E-pin kodu olarak Gameticaret size sağlamaktadır.Nereden alınır diye soracak olursanız Google play Kartları Kredi kartı yada kartsız,Mobil ödeme yada atm den Para yatırarak gameticaret den alınır.

 Google Play Gift kart kodları nasıl yüklenir?  Nasıl Kullanılır?

Öncelikli yapmanız gereken google play hesabınız ile https://play.google.com/store buraya girerek solda kod kullan sekmesine tıklamanız.Sitemizden aldığınız google play kartlarını kod kullan sekmesine tıklayarak kolayca hesabınıza ekleyebilirsiniz

Dipnot:Google play kart kodlarının kullanımı için adres değişikliği yapmalısınız.Ayarlar sekmesinden tıklayınız ve ardından Ülke " ABD " Eyalet  " Alaska " Posta kodu " 99801 "  Olarak ayarlamalısınız.

 Google Play hediye kart kodu Fiyatları Dolar ve TL olarak ne kadardır?

Şuan web sitemizde bulunan Google play Kodların fiyatları güncel olarak bu şekildedir.Ama bu kartlar dolar kuruna göre sürekli güncellenir.

Google Play 10$=27,04

Google Play 15$=41,10

Google Play 25$=68,13

Google Play 50$=136,27

Google Play 25 TL=29,20

Google Play 50 TL=58,40

Google Play 100 TL=116,80


Etiketler:

Benzer Haberler