Hounds

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Buff Epin 150 Hounds Credits - 3 5.09 TL Satın Al
Buff Epin 500 Hounds Credits - 7 24.39 TL Satın Al
Buff Epin 1200 Hounds Credits - 35 50.91 TL Satın Al
Buff Epin 2300 Hounds Credits - 72 95.46 TL Stok Yok
Buff Epin 5500 Hounds Credits - 173 212.15 TL Satın Al
Buff Epin 14000 Hounds Credits - 360 508.12 TL Stok Yok

Hounds Kredi Kodları Satın Al, Ucuz Hounds Buff Kredi Satış Fiyatları

Hounds oyununda başlangıç olarak verilen tanıtım videosu ve ufak bir eğitici oyundan sonra yapmanız gereken seviye atlamaktır. Hounds'da seviye atlar iken size yardımcı olacak en önemli şey Ucuz Hounds Kredi satın almak olacaktır. Çünkü Fps oyunlarında bir yere gelmek isteyen hounds şuan kredi satışına başladı. Sitemizden sayfasında görebileceğiniz hounds kredi fiyatları gayet uygundur. Yeni bir oyun olan hounds da seviye atlerken partneriniz olmaya adayız. Tüm bu koşulları size sunmaktan gurur duyarız. Silah ve ekipman alımlarınızda hounds kredi epin kodlarımız gibi bizde satışında sizlere fiyat ve hız konusunda yardımcı olacağız. Aldığınız tüm buff oyunlarında ve hounds kredilerinde yükleme ve satın alma desteği vererek tüm kullanıcılarımıza olduğu gibi sizlere de yardımcı olabiliriz. Uygun ve çok çeşitli ödeme seçeneklerimiz den faydalanarak sitemize bakiye yükleyip satın alabilirsiniz. 100 kredi den başlamak üzere 7 çeşit hounds kredisi farklı fiyatlar ile 10.000 krediye kadar değişmektedir.

Buff Hounds Kredi Epin kodlarını kredi kartı ve mobil ödeme ile satın almak

Buff bir oyun yaptı ve hounds oyuncu sayısı tam 180 bin kişiye ulaştı. Sosyal medya ve diğer reklam olanaklarını kullanarak yapılan reklam ile toplanan herkes oyuna doldu. Şimdi bu 180 bin kişi 1 milyona doğru koşacak ama bu insanların bir çoğu buff ile hounds kredi yüklemek için kredi kartı nı kullanıcak.

Kredi kartı ile buff kredi satın almak için sitemize üye olmalısınız. Daha sonra kart bilgilerinizi kullanarak sitemiz kredi kartı bölümünden buff kredi almak için yeterli bakiye yükleme yapmalısınız. 24 saat işleyen bu entegrasyon ile tüm bankalara ait kartlar geçerlidir. Hatta maaş kartı ininal ve diğer tüm kartlar geçerlidir.

Mobil ödeme ile Buff Hounds kredisi satın almak için telefonunuz ile 6662'ye kısa mesaj atmalısınız. Bu mesajın içeriğine de sizin istediğiniz miktarda bakiye kodu yazmalısınız. Gerekli tüm bilgilendirme mobil ödeme butonun da olsa da size çok kısa olarak bir örnek yazayım. 5 TL Gameticaret bakiyesi için cep telefonunuza "EGE GT BAK5" aynen bu şekilde yazarak 6662'ye mesaj atmalı ve onay vermelisiniz. Ardından gelecek epin kupon kodunu üye girişi  yaparak sol yukarda bulunan "ödeme bildir" linkinden kupon bozdur yaparak kesintisiz 24 saat yükleyebilirsiniz. Bu da size Nasıl mobil ödeme ile buff epin alınacağını gösterir.

Hounds Buff Kredi Nasıl Yüklerim - E-pin Nereden Yüklenir

Hounds oyununa yeni başlayan herkesin sorduğu sorulardan birisi de, nasıl kredi yüklemesi yapıp ekipman ve silah alabilirim olmuştur. Hounds Buff iş birliği ile yapılan bu oyunda fps dediğimiz tarzda olduğu için mutlaka kredi yükleyip karakterinize oyun içinde eşyalar satın almalısınız. Ezik diye tabir edilen karakterler içine girmemek için bizi takip etmelisiniz.

Hounds Epin Kodu Nasıl yüklenir.

  1. İsterseniz oyuna girin daha sonra oyun içi yükleme yapın, isterseniz de Buff'un kendi sitesinden yapın.
  2. houndsonline.com/tr oyunun resmi sitesine giriş yapmalısınız.
  3. " Satın Al" linkinin altındaki Hounds Parayı tıklayınız.
  4. Açılan sayfada en solda "Buff Epin" kısmına tıklayınız.
  5. Sitemizin siparişler kısmındaki size verilen 16 haneli Kupon Kodunu açılan bölgeye yapıştır yapınız.
  6. Aşağıda belirtilen aldığınız buff epin miktarı kadar, karakterinize kredi yüklenecektir.
Herhalde Nasıl buff epin yüklendiğini öğrenmiş oldunuz.

Teşekkür eder iyi oyunlar dileriz.

Hounds sen son umudumuzsun Asker Gameticaret Hounds Yardım ekibi