Ikariam

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Gameforge 9 TRY E-Pin - 4 8.68 TL Satın Al
Gameforge 18 TRY E-Pin - 9 17.36 TL Satın Al
Gameforge 45 TRY E-Pin - 24 43.40 TL Satın Al
Gameforge 90 TRY E-Pin - 48 86.79 TL Satın Al
Gameforge 225 TRY E-Pin - 120 216.96 TL Satın Al
Gameforge 450 TRY E-Pin - 240 425.00 TL Satın Al

Ikariam Ambrosia Kodları Satın Al, Ucuz Ikariam Ambrosia Epin Satış Fiyatları

Gamefoge AG tarafından geliştirilen ve yayınlanan ikariam oyunu oldukça keyifli ve detaylı bir strateji oyunudur. Online olarak browser üzerinden oynanan bir oyun olan ikariam eski yunan antik çağında geçmektedir. Bir ada üzerinde bulunan devlette farklı şehirler inşa etmek, eğitim, doğal kaynaklar, askeri ve diplomatik açılardan gelişmek için stratejiler üretilmektedir. Bu stratejilerin uygulanması ile de başarılı olmak için çalışılmaktadır. Köylerin büyüyerek oldukça güzel ve gelişmiş şehir olması ve devletin çok kaynağa sahip olarak diplomatik alanda başarılı olması sağlanmaktadır. Bunun için köy nüfusundan işçiler üretilmektedir. Doğal kaynakların ve madenlerin tespit edilmesi ile bunlar kullanılarak gelişme sağlanacak yapılar inşa edilmektedir. Bu yapıların inşası ile şehirler büyümekte ve birçok alanda daha fazla üretim yapılması mümkün olmaktadır. Oyunda ilerlemenin daha hızlı olması için ambrosia sahibi olmak gerekmektedir. Bunun için sitemizde oldukça fiyatla ikariam ambrosia epin satılmaktadır.

Ikariam Ambrosia E-Pin Kodları

Oyun içerisinde yapılan binalar ve bunların sağladıkları ile gelişme ve ilerleme sağlanmaktadır. Bu yapıların yapılabilmesi için birçok madene ve doğal kaynağa ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların toplanması ile binalar yapılabilmektedir. Bu binaların ve yapıların inşası içinde belirli zaman gerekmektedir. Oyundaki ambrosia ile bu zaman oldukça kısaltıla bilmektedir. Yapılacak bu kısaltma işlemi ile de daha fazla bina kısa sürede inşa edilebilmekte ve gelişim sağlanabilmektedir. Oyun içerisinde hesaba ambrosia eklenmesi için sitemizden ikariam ambrosia epin satın alma işlemleri yapılabilmektedir. Oldukça uygun fiyatlar ile sitemizden ambrosia yüklenebilecek epinler alınabilmektedir. Bu epinler kolay bir şekilde oyun içerisinde ilgili bölümlere yazılarak yükleme yapılabilmektedir. Oyunda adada bulunan diğer oyunculara üstünlük sağlanması için de hesapta ambrosia olması ciddi avantaj sağlamaktadır.

Kredi Kartı İle Ikariam Ambrosia E-Pin Satın Alma

Oyunda ilk aşamada kurulan küçük devleti ve küçük köyleri geliştirmek ve büyük, göz alıcı şehirler oluşturmak amacı bulunmaktadır. Bunun sağlanması için adadaki kaynakları en iyi şekilde idare etmek ve gelişim yönünü doğru belirlemek gerektedir. Bu konuda yapılacak doğru strateji ile oyunda başarı sağlanabilmektedir. Doğru ve etkili bir strateji ile oyunda gelişme sağlanabilirken ambrosia kullanımı ile bu etkili stratejiyi çok daha hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Sitemizde oyunda kullanmanız için en uygun ikariam ambrosia epin satış fiyatı bulunmaktadır. Bu uygun fiyatlar ile oyun içerisinde kullanımını sağlayacağınız ambrosia alımını yapabilirsiniz. Sitemizde farklı miktarda ambrosia alımı için epin alınabilmektedir. Oldukça uygun fiyatlar ile bu epinlerin alınması sitemize üye olmanız ve bakiye yükleme işlemini yapmanızdan sonra mümkün olmaktadır.

Mobil Ödeme İle Ikariam Ambrosia E-Pin Satın Alma

Sitemize oldukça kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Mail adresiniz ile veya Facebook hesabınız ile kısa sürede sitemize üye olabilirsiniz. Sonrasında farklı ödeme seçeneklerinden birisini tercih ederek hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Bu konuda isterseniz kredi kartınızı veya banka kartınızı kullanabilirsiniz. Kart sahibi olmayan kişiler içinde mobil ödeme olanakları bulunmaktadır. Bu olanaklardan birini tercih ederek bakiye yükledikten sonra sitemizden ucuz ikariam ambrosia epin alımı yapılabilmektedir. Sitemizden kolay ve güven içerisinde günün her saatinde alışveriş yapılabilmektedir. En uygun fiyatlar ile oyun içerisinde kullanılacak ambrosia için epin alımını sitemizden yapabilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra da epin kodu size bildirilmektedir. Bu epin kodunu oyundaki ilgili bölüme girerek oyun içerisinde aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Genel olarak birkaç dakika içerisinde oyuna ambrosia alımı sitemiz aracılığı sağlanmaktadır. Oldukça uygun fiyatlar ile sitemizden bu işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir.