Joygame

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
1.000 Joypara - - 1.22 TL Satın Al
2.750 Joypara WolfTeam Nakit - 2 3.34 TL Satın Al
5.000 Joypara WolfTeam Nakit - 4 6.12 TL Satın Al
10.000 Joypara WolfTeam Nakit - 9 12.24 TL Satın Al
12.750 Joypara WolfTeam Nakit - 12 15.61 TL Satın Al
20.000 Joypara WolfTeam Nakit - 19 24.49 TL Satın Al
30.000 Joypara WolfTeam Nakit - 28 36.73 TL Satın Al
50.000 Joypara WolfTeam Nakit - 47 60.06 TL Satın Al
80.000 Joypara WolfTeam Nakit - 76 97.19 TL Satın Al
100.000 Joypara WolfTeam Nakit - 95 122.41 TL Satın Al

Joygame Joypara E-pin Satın Al, Ucuz Jp Kodları Satış Fiyatları

Joypara kısa adı ile jp olarak oyuncular arasında söylenen tüm joygame oyunlarında kullanılan bir sanal para birimidir. Joygame oyunları bu ara o kadar arttı ki hangisinde ne işe yarıyor araştırıp öğrenmek lazımdır. 10 adet joygame oyununda geçerli olan bu Jp'leri sitemizden ucuz satış fiyatları ile bulabilirsiniz.

Joypara Çekme Ucuz Jp Epin Kodu Satın Alma Site Satış Fiyatı

5.000 JP, 5 TL, 10.000 JP, 10 TL bu şekilde 10 ve katları olarak 100.000 Jp'ye kadar gitmektedir. Joyparanın geçerli olduğu oyunlar ise şu şekilde sıralanabilir. En meşhur oyunu olan Wolfteam ve devamında Rakion, Cengiz han2, Mstar, S2 Son silah, Joygame Legend online, Goley, Kara taht, At zarını kur şehrini ve Tavla beni bu oyunların hepsinde jp e-pin kodlarınızı kullanabilirsiniz. Karakterinize yada daha fazla sayıda olan karakterlerinize Joypara çektiğinizde fazladan özellikler ve sıra dışı güçler ile donatılacaktır. Ezik kalan karakterlere Joypara satın almak şarttır. Joypara Satış fiyatlarımızı dikkate alarak istediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Joygame oyunları için joypara çekme ve ödeme yöntemlerinden de bahsedeceğiz.

Joygame Oyunlarına Kredi Kartı ve Mobil ödeme ile Joypara Çekme

Kredi kartı ile Joypara satın alma

Bu işleminden başlayalım. Memleketimizde bulunan bir çok insanın kredi kartı vardır. Biz bu konuları değerlendirerek uygun fiyatlar ile jp çekecek müşterilerimize kolaylık sağladık ve 24 saat kredi kartı ile joypara satın alma işlemini aktif ettik. Sitemiz üyeliğinizi tamamladıkTan sonra Kredi kartı sekmesine tıklayarak yapacağınız bu işlem tamamen güvenli SSL sertifikalı ödeme sayfasından gerçekleştirilir. Joypara fiyatları kadar yükleme yaptığınızda, sitemiz bakiyenizi kullanarak joyparayı sepetime atabilir ardından satın al yapabilirsiniz.

Mobil ödeme ile Telefondan Joypara satın alma

Cep telefonunuz ile joypara çekmek için yapacağınız işlemleri sıralayacağım bu konuda sizlere kolay ve hızlı olarak nasıl joypara satın alınır. Joypara alma bilgilerini aktaracağım. Gameticaret üzerinden joypara almak üzere geldiğiniz sayfamızda mobil ödeme sekmesi mevcuttur. 24 saat boyunca bu mobil sekmesini kullanabilir ve joypara satın alma işlemi yapabilirsiniz. 6662'ye mesaj atarak alacağınız joyparaları kolayca joypara cüzdandan joygame oyunlarının istediğinize çevirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zamanda bu epin kodlarını kullanabilirsiniz. Her türlü sorun ve sorularınız için sürekli yanınızda olan destek hattından bilgi alabilirsiniz.

Joypara Nasıl Yüklerim - Yükleme Yöntemi

Joygame oyunlarının tümünde aynı yöntemi kullanarak naısl joypara yüklendiğini sizlere anlatmaya başlıyorum. Bu oyunları tek tek sıralayacak olur isek "Wolfteam, Rakion, Cengiz han2, Mstar, S2 Son silah, Joygame Legend online, Goley, Kara taht, At zarını kur şehrini, Tavla beni" tüm bu oyunlarda joypara satın almak ve yükleme aynı site üzerinden aynı şekilde gerçekleştirilir.

Karakterinize Joypara Yükleme

  1. Joygame resmi sitesi olan joygame.com adresine üyeliğiniz ile giriş yapınız.
  2. Joypara yüklemek için hazırlanmış "joypara yükle" sekmesine tıklıyoruz.
  3. Önümüze gelen "E-pin Aktif Et"sekmesine tıklıyoruz ve "Gönder" e tıklıyoruz.
  4. Joyparanız yüklendi. Fakat şimdi Jp Çevir işlemini yapacağımız için hangi oyun ise onu seçmeliyiz.
  5. Cüzdanımıza yüklenen joyparadan sonra "Jp'leri Çevir" sekmesine tıklıyoruz.
  6. Oynadığımız Joygame oyununu seçiyoruz.
  7. En sağda bulunan "Çevir" butonuna tıklayarak işlemi bitiriyoruz
Tebrikler. Artık Nasıl Joypara Yüklenir, Nasıl Jp çevrilir öğrenmiş oldunuz