KLAN SAVAŞLARI

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Klan Savaşları 200 Premium - 13 28,06 TL Stok Yok
Klan Savaşları 600 Premium - 27 72,76 TL Satın Al
Klan Savaşları 1500 Premium - 53 140,34 TL Stok Yok
Klan Savaşları 5000 Premium - 131 363,84 TL Stok Yok
Klan Savaşları 8500 Premium - 205 571,76 TL Stok Yok

KLAN SAVAŞLARI Premium Kodları Satın Al, Ucuz KLAN SAVAŞLARI Premium Epin Satış Fiyatları

Klasikleşmiş olan strateji oyunlarından birisi olmakta olan klan savaşları oyunu kullanıcılara kendine özel bir köy kurmak ve geliştirerek köyünü savunma imkanı sağlamaktadır. Oyunda genel olarak çevre köylere saldırarak hammadde ve diğer ganimetleri ele geçirip gelişim için de kullanılmakta ve seviye atladıkça köyün daha da güçlenerek rakiplerini alt etmeni sağlamaktadır. Oyun tamamen tarayıcı taraflı olarak oynanabilmekte olduğundan dolayı kolaylıkla hiç uğraşmadan kendinize bir hesap açarak oyuna başlayabilir ve köyünüzü geliştirmeye başlayabilirsiniz. Oldukça geniş seçenekleri olmakta olan oyunda köyünüzü geliştirmek için sürekli olarak çalışmanız gerekmekte, çünkü sizler nasıl rakip köylere saldırabiliyorsanız aynı zamanda rakiplerinizde sizlere saldırarak köyünüzü yıkmaya çalışmaktadır. Bu sebepten ötürü daha hızlı ve kolay seviye atlamak ve gelişmek için kullanabileceğiniz klan savaşları premium kodları satın al özellikleri ile köyünüz için birçok farklı alanda gelişme sağlayacak olan ekstra özellikler alabilir ve hızlıca rakiplerinizin önüne geçerek onları yenebilirsiniz.

Kendi köyünüzü geliştirip oldukça güçlü bir ordu kurmaya başlarken aynı zamanda dostlar edinerek daha da güçlü bir hale gelebileceğiniz oyunda kendinize doğru müttefikleri seçebilmekte oldukça önemli bir olay olmaktadır. Rakiplerinize karşı tek başınıza yetemediğiniz savaşlarda müttefiklerinizden gelen yardımlar ile rakibinizi yenebilir ve köyünüzü daha da ilerilere hızlıca taşıyabilirsiniz. Unutmamak lazım ki bu oyun tam manası ile bir strateji oyunu olduğu için savaşlar ve ordulardan önce kurduğunuz taktiksel yapılar gelişiminizi sağlamakta ve sizleri en tepelere ulaştırmaktadır. Birçok farklı imkan sağlamakta olan klan savaşları e-pin kodları yardımı ile de kendi taktik stratejilerinizi hayata geçirirken hız kazanabilir ve köyünüzü geniş bir krallığa dönüştürebilirsiniz. Rakiplerinizin köylerini tamamen ele geçirmek için üst üste saldırılar yaparak kendinize daha çok köy alıp birliklerinizi sürekli olarak geliştirmeniz ve ilerlemeniz gerekmekte olan oyunda doğru bir saldırı planı ile krallığa giden yolda kendinize birçok köyü ele geçirebilir ve ordunuzu daha da güçlendirebilirsiniz. Ayrıca her ne kadar güçlü bir orduya sahip olmak çok önemli olsa da köyünüzün savunma gücüde sizin gücünüzü temsil etmekte olan özelliklerden birisi olmakta ve rakiplerinizden gelen saldırıları geri püskürterek kendinizi savunmanızı sağlamaktadır.

Birçok farklı alanda aynı anda gelişmenizi gerektirmekte olan klan savaşları premium satış fiyatları bakımından oldukça avantajlı olduğu için çok sayıda kullanıcının ilgisini çekmekte ve gelişimi hızlandırarak üst seviyelerde bir krallığa hızlıca kavuşabilmek için oyun severlere kolaylıklar sağlamaktadır. Birçok farklı özellik satın alabileceğiniz alternatif gelişim paketleri satın alma imkanınız oyunda ayrıca tüm satın alma işlemleri de oldukça kolay ve güvenilir yollar ile gerçekleştirilmektedir. En çok kullanılan yol olan klan savaşları kredi kartı ile satın alma ve mobil yolla satın alma imkanları ile normal bir alışveriş yapıyormuşçasına istediğiniz güçlendirmeleri kolaylıkla alabilmektesiniz. Gelişiminizi oldukça hızlandırmakta olan bu satın alamlar ayrıca savunma ve saldırı gücünüzü de arttırma fırsatları sağlamakta ve rakiplerinizi yenerek köylerini ele geçirme fırsatları vermektedir. Özellikle oyunun ilk başlarında hızlı hareket etmenin oldukça önemli olduğu oyunda kesinlikle unutulmaması gereken tek şey sizler gibi rakiplerinizin de gelişip büyük bir krallık olmak istemekte olduğu ve sizin onun önünde bir rakip olduğunuzdur. Bu nedenden dolayı tüm gücünüz ile gelişip kendinizi savunmaya almanız oldukça önemli bir unsur olmaktadır. Tamamen ücretsiz olarak kayıt olarak oynamaya başlayabileceğiniz klan savaşları satın al özeliği ile de hızlıca köyünüzü geliştirip rakiplerinizi kolayca yenebilmek tamamen sizlerin taktik yeteneklerine kalmış olan bir şey olmaktadır.