Kung Fu

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Kungfu 200 Külçe KNGF200 9 9,61 TL Satın Al
Kungfu 400 Külçe KNGF400 19 19,43 TL Satın Al
Kungfu 1000 Külçe KNGF1000 48 48,02 TL Satın Al
Kungfu 2000 Külçe - 96 96,04 TL Satın Al
Kungfu 4000 Külçe - 192 192,09 TL Satın Al
Kungfu 10000 Külçe - 449 475,51 TL Satın Al

Kungfu Külçe Kodları Satın Al, Ucuz Kungfu Külçe Epin Satış Fiyatları

Kungfu diye tabir edilen uzak doğu sporunun eşsiz oyun versiyonudur. Bu oyunu kungfu oyunu oynayan arkadaşlar bilir ama sporu ile uğraşanlar bilmez. Çünkü sanal ortama çevirilen üç boyutlu oyunların kalitesi ortadadır. Spordan daha kolay olmak ile birlikte oyun içinde görevler, takım oluşturma, ticaret ve pazar sistemi, ayrıca pvp olmak üzere bir çok özellik vardır. Oyun parasının adı Kungfu Külçedir. Uygun fiyatlar ile gameticaret.com sitemizde kungfu külçe satışı yapmaktayız. Sürekli güncellenen Kungfu oyununda, geliştirme ye önem verilmektedir. Yayını Oasgames'in üstlendiği oyun gerçekten Çin yapımı yani uzak doğu oyunudur. Komple oyun Türkçe çeviri yapılarak Türk kullanıcılarında hizmetine sunulmuştur. Kungfu epin kodu satışlarını da bizim üstlendiğimiz oyun gayet keyif vericidir. İki hareket çakayım da rahat edeyim diyebileceğiniz kungfu oyununda külçe olmaz ise olmazlardandır.

Oasgames oyunlarının vazgeçilmez özelliklerinden evlilik, hızlı giriş sistemi ve oyun parası satışı aynı şekilde kungfu oyununda da vardır. Evlilik dediği aslında biraz güç birleştirme tarzında bir olaydır. Kungfu oyuncularını sosyalleştirme amaçlanmıştır. Hızlı giriş ise ufak bir exe programıdır. Oyuna daha hızlı girmek için yüklemeyi ortadan kaldırdığından adına kungfu hızlı giriş denmiştir.  Satışını yaptığımız kungfu külçe ile karakterlerinize apayrı özellikler ve vurdum mu inletirim havası katmaktadır. Ucuz kungfu külçe fiyatlarımızda oyunculara ayrı bir hava katmaktadır. Kungfu külçe satın almak için yapmanız gerekenler şunlardır. Sitemize üye olarak banka hesaplarımızı yada diğer kredi kartı gibi ödeme yöntemlerini kullanarak sahip olabilirsiniz. Çektiğiniz kungfu külçeleri rahatça yükleme yapmak için diğer sayfamızda ki Nasıl Kungfu külçe yüklerim? butonuna basmanız yeterlidir.

Kungfu Külçe Kredi Kartı ve Mobil Ödeme ile Satın Alma

Kungfu külçe satın alma yöntemlerini sizler için yazalım nasıl satın alınır bunu da öğrenmiş olacaksınız.

Kredi kartınızı nice işler için kullanmış olmalısınız. Online satın alma işlemlerine açık olan kartlarınızın tümü ile banka yada firma fark etmeden alacağınız kungfu külçeleri rahatça yükleyene kadar peşinizi bırakmayacağız. Yani Kungfu ile alakalı her türlü sorun var sorularınızı destek hattımızdan bizlere rahatça iletebilirsiniz. Üye olduktan sonra plastik kartınızın bilgileri ve telefonunuza gelen güvenli onay mesajının ardından bakiyeniz yüklendi. Bir sonra ki aşamada sitemizin "hızlı satın al" veya tüm oyunlar sekmesinden "Kungfu" oyununu seçiniz. Satın al dedikten sonra siparişler kısmına gelen kupon kodunu yada epin kodu külçeyi oyunda ki ilgili alana yapıştırmanız yeterlidir.

Mobil ödeme ile külçe çekmek için ise hattınızın bakiye yüklemesine açık olması gereklidir. Türkiye'de bulunan 3 büyük operatör hatları ile işlem yapılabilir. Sayfalarımızın içinde bulunan "Mobil Ödeme" butonuna bastığınızda orada ne kadar para kesileceği, nereye mesaj atılacağı ve telefondan ödeme yapmak için hangi numaraya kısa mesaj atılacağı ayrıntılı olarak verilmiştir. Bunun için 200 Kungfu külçe'den başlayan ve 10.000 külçeye kadar olan farklı fiyat ve miktarlardaki kodlardan birini önceden belirlemiş olmalısınız. Kontrol ettiğiniz sayfamızda külçe karşılığında "Satın al" yazıyorsa stokta vardır. Fakat stok yok yazıyorsa normal olarak kalmamıştır. Ama Kungfu külçe tedarik etmemiz için destek hattından bilgi alabilirsiniz. 

Kungfu Külçe Nasıl Yüklenir - Külçe Yükleme Yöntemi

Kungfu oyunundaki en önemli para birimi olan külçe, nasıl yüklenir bunun cevabını vereceğiz. Sizler için araştırma yaptığımızda gayet kolay ve hızlı bir yükleme yöntemi olduğunu gördük. Bir kere biz size Külçe satın aldıktan sonra sizler epin kodunu yükleyene kadar arkanızdayız demiştik. Sözümüzde duruyor ve anlaşma gereği tüm detayları ile anlatmaya başlıyoruz. Dikkatlice ve sıra ile okuduğunuzda kungfu külçe yüklemeyi bir daha kimseye sormaz siz anlatmaya başlarsınız

Kungfu Külçe Nasıl Yüklerim

  1. Oyunun resmi sitesi olan yere giriyoruz. http://kftr.oasgames.com/  Facebook ile de girebilirsiniz.
  2. Kungfuya giriş yaptığınızda ekranı ortalı olarak bakınca sol yukarıda kalan "Ödeme" Linkine tıklıyoruz.
  3. Mutlaka unutmadan kungfu hangi servera yükleme yapacak iseniz orayı seçiyoruz.
  4. Açılan sayfada soldaki ödeme yöntemlerinden bir tanesini seçerek Kungfu külçe miktarını seçiyoruz.
  5. Karşımıza çıkan epin kodu yükleme alanına gameticaret.com dan aldığınız külçe kodunu yapıştırıyoruz.

Keyifli oyunlar dileriz. Külçe yüklemeniz başarı ile gerçekleşti. Bundan başka Kungfu ile alakalı nasıl alırım, nasıl yüklerim tarzındaki tüm sorularınızı yardım etmesi için ekibimize sorabilirsiniz.