Legend Online

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Legend Online 165 Elmas - 10 9.40 TL Satın Al
Legend Online 330 Elmas - 20 20.80 TL Satın Al
Legend Online 660 Elmas - 40 37.90 TL Satın Al
Legend Online 1650 Elmas - 100 94.50 TL Satın Al
Legend Online 3300 Elmas - 200 188.50 TL Satın Al
Legend Online 8250 Elmas - 500 470.00 TL Satın Al

Legend Online Elmas Satın Al, Ucuz Legend Elmas Kod Satış Fiyatları

Türkiye'de oyun parası satışında çığır açan ve neredeyse en çok harcama yapılan firma oasgames ve oyun parasının ismi Legend Online Elmas olmalıdır. Çünkü o kadar çok server var ki bu oyunda, inanılmaz büyüyor ve bilmem kaç bin kişilik sanırım şuan 700.000 den fazla oyuncusu var. Her Legend online sunucusunun ağaları var. Yani sıralamaya girmiş karakterleri var. Karakterleri ile çok fazla zaman geçiren ayrıca elmas yüklemesinde de çığır açan kişiler. Çevirim içi efsane oyun olmayı başaran Legend online ucuz elmas olayında da biz çığır açmış bulunuyoruz. Problem Legend online elmas satın alma olabilir. Satın alma işlemini Türkiye'de en iyi bilen kadınlar olmasına rağmen, legend elmas satış siteleri ve elmas alan oyuncuların bir çoğu tabi ki erkektir. Bayan oyuncuları da azımsanmayacak kadar çoktur. Diyorum ya 700.000 erkek de çekilmez olurdu aslında. Ama biz Gameticaret olarak Tüm müşterilerimize yardım destek ekibi kurarak yardım etmeyi seviyoruz. Her türlü sorun da canlı destekten sorularınızı sorabilirsiniz. Size Legend online elmas kupon kodu ucuz fiyata siteden nasıl alınır. Genel sitemizin elmas fiyatı bakımından bir çok legal satıcılarından uygun fiyata satıyoruz. Müşterilerimize her konu da olduğu gibi bu tip konularda da güvenli ödeme seçeneklerimiz ile 24 saat alım yapabilmeyi sağlıyoruz. Ödeme seçeneklerinden bahsedecek olur isek Kredi kartı mobil ödeme ve kartsız bankamatiklerden ödeme imkanları sunuyoruz.

Kredi kartı ile Legend Online Elmas Satış Sitesi

Kredi Kartı ile Legend Online Elmas Satın Almak: Kredi kartınız hangi bankaya yada firmaya ait olursa olsun sitemizin belirli sekmesine tıklayarak hatta taksit seçeneklerini kullanarak bile Legend Oyunun da karakterinize elmas çekebilirsiniz. 24 saat otomatik işlem yapabilme olanağı sunan bu sekmede sizden istenilen kart bilgilerini doğru ve eksiksiz girmeniz yeterli oluyor.

Mobil ödeme ile Legend Online Elmas Satın Almak: Ucuza Elmas almak istiyorsanız bu seçeneği kullandığınızda diğer ödeme yöntemlerinden biraz daha pahalı olduğu için pek mümkün olmayabilir. Fakat diğer rakip firmaların mobil ödeme yöntemleri ile karşılaştırdığımızda bu konuda da 1 adım öne geçiyoruz ayrıca bu seçeneğimizi de 24 saat otomatik olarak kullanabilir sitemizin mobil ödeme sekmesine tıklayarak ayrıntılı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kartsız Bankamatik Atmden Legend Online Elmas Satın Almak: Bildiğiniz üzere neredeyse her zaman kullanılan bankamatiklerden bir kaç bilgi ile birlikte yatırılan paranın ödeme bildirimi yap sekmesinden para yatırma işlemidir. Bu yöntem global olarak sadece bizim sitemize değil tüm herkese para yatırma yöntemi ile aynıdır. Bazı bankaların ücretsiz bazılarının ki ise belirli ufak ücretler karşılığında atm den başkasının hesabına para yatırma işlemi olmak ile beraber bu yöntemi kullanarak da özellik ile ziraat bankasından ucuz fiyatlarımız ile Legend online elmas satışı yapmaktayız.

Legend Online Elmas Yükleme - Legend Online Elmas Nasıl Yüklenir

Legend Online Elmas yükleme işlemi bir kere yapıldıktan sonra daha sonra ki yükleme işlemlerinizde çok basit olarak yapabileceğiniz bir işlemdir. Sırası ile açıklayacak olur isek oasgames firmasının sunucularında facebook ile yada normal üyeliğiniz ile oyuna giriş yaptıktan hemen sonra yaklaşık olarak 12 adet ödeme seçeneğinden 1 tanesini seçerek yükleme yapılır. Aldığınız epin ile yada Legend elmas kupon kodu ile hızlı ödeme yada Yükleme sekmesine oyun içi tıklıyoruz. Elmas satın aldığımız firma sekmesinden yükleme yapacağımız için ilgili sekmeye tıklıyoruz. Yani elmasın miktarı kaç paralık elmas aldı iseniz o sekmeyi ve firmayı seçerek  tıklıyoruz. Karşımıza gelen pencereye epin elmas kodunu girdikten sonra başarı ile yükleme yapmış oluyorsunuz. Nasıl legend online elmas yüklenir sorusunu tekrar sormadan bu anlattığım yazı ile her istediğiniz anda yapabilirsiniz.