Mad Tanks

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem

Mad Tanks Kodları Satın Almak

Son on yıl içerisinde milyonlarca oyun severe hitap etmekte olan NTT Game’in oluşturmuş olduğu tamamen tarayıcı destekli olarak oynanmakta olan Mad Tanks oyunu kaliteli Türkçe dil desteği ile de ülkemizden binlerce oyun severe hitap etmekte ve gün geçtikçe oyuncu kitlesini katlayarak arttırmaktadır. Temel olarak bir tank savaşı teması üzerine kurulmuş olan oyun oyuncuların kendi tanklarını kullanarak rakipleri ile savaşabilmesini rakip oyuncu ve botların tanklarını yok etmelerini amaç edinmiş, tankınızı geniş haritalar üzerinde sürerek rakiplerinizi arayıp savaşmanızı konu almaktadır. Piyasada bulunan birçok tank ve savaş oyunu içerisinde oldukça ileride olan Mad Tanks, özellikle tarayıcı yönlü çalışmakta olmasına rağmen hiçbir eksikliği bulunmadan oynanabilmekte ve NTT Game şirketinin yayınlamış olduğu ilk tarayıcı taraflı çalışan oyun olma özelliğini taşımakta olan oyunda her hangi bir oynanış eksikliği bulunmamaktadır. Oyun kullanıcılarına 7 tane değişik oynanış şekli içerisinde birçok farklı özelliklere sahip 100’u aşkın tank ve mürettebat ile oynayabilme imkanı sağlamakta, ayrıca ekstra olarak Mad Tanks kodları satın al seçenekleri ile de oyunculara birçok farklı özelliğe sahip olabilme imkanı vermektedir.

Oyuna ilk başlandığı zaman standart olan 4 tank çeşidi ile oyuncular oynamaya başlamakta ve savaşlara girildikçe artan seviye düzeyine göre birçok farklı özelliği sahip tank ve harita açılmaya başlıyor. Oynadıkça ve genel tecrübe puanları kazandıkça oyunda tanklarınıza farklı özellikler ekleyebildiğiniz ve geliştirebildiğiniz Mad Tanks oyununda kendi savaş stratejinize en uygun rolde tank sınıfında oyuna girerek size en uygun olan rolü savaş sırasında oynayabilmektesiniz. Oyuncular isteğe bağlı olarak Mad Tanks ucuz kodları ve e-pin kodları adı altında gerçek para ile belirli özellikler ve tankları satın alabilmekte, tanklarının tüm özelliklerini yükselterek daha güçlü tanklar elde edebilmekte, değişik kamuflajlar edinerek savaşlarda gizlenme faktörünü daha etkin olarak kullanabilmektelerdir. Birçok farklı ekstra özellik açmanıza izin vermekte oyun gerçek para kullanılabilen birçok oyun gibi kullanıcılara oldukça zevkli özelliklere hızlı ve zahmetsiz bir şekilde ulaşabilme imkanı vermektedir. Ayrıca oldukça kolay ve ucuz bir şekilde birçok tank ve özelliği açabilmekte olduğunuz oyun Mad Tanks kredi kartı ile e-pin satın alma seçenekleri ile oyun severlere alışveriş kısmında oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Kullanıcılara sunulmakta olan oynanış şekilleri içerisinde yer almakta olan dereceli eşleşme gibi daha yüksek rekabetin olduğu oyunların yanı sıra PvP ya da PvE olarak da oyuna girebilmekte olduğunuz Mad Tanks kod satış fiyatları bakımından da oyunculara sağlamakta olduğu ekonomik fırsatlar ile oyun severleri kendine çekmektedir. Oyunda savaşlara katılmadan önce kendinizi özel eşleşme havuzu içerisinde ekleyerek beklemeye başlayıp iki takımın kurulması ile de oynamaya yanı savaşmaya başlıyorsunuz, isteğe bağlı olarak takım arkadaşlarınızı veya rakip takımı belirleyebilme özelliğine de sahip olduğunuz oyun içerisinde oldukça keyifli bir şekilde seviye atlayarak keyfinizi arttırabilmektesiniz. Son derece keyifli olan oynanış şekilleri yanı sıra oyunculara gerçek para ile vermekte olduğu özelliklerle de eğlenceyi tam dozunda arttırmayı başarmış olan Mad Tanks mobil ödeme ile satın alma özelliğiyle de kullanıcılarına oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Oldukça uzun vadeli olarak bağımlılık düzeyinde kendini sevdirmekte olan Mad Tanks oyunu gerek sistem özellikleriyle, gerekse oynanış şekilleriyle ya da satın alma seçenekleri ile gelmekte olan ekstraları ile oyun severler için son derece eğlenceli vakitler geçirebilme imkanı vermekte olan nadir oyunlar arasında yer almaktadır.