Mangır Kart

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Mangır Kart 5 TL MNG5 4 5,00 TL Stok Yok
Mangır Kart 10 TL MNG10 9 10,00 TL Stok Yok
Mangır Kart 25 TL MNG25 24 25,00 TL Stok Yok
Mangır Kart 50 TL MNG50 49 50,00 TL Stok Yok
Mangır Kart 100 TL - 99 100,00 TL Stok Yok
Mangır Kart 125 TL - 123 125,00 TL Stok Yok
Mangır Kart 250 TL - 247 250,00 TL Stok Yok

Mangırkart Kodları Satın Al, Ucuz Mangırkart Epin Satış Fiyatları

Mangır Kart adını yaşı büyük olanlar görür görmez anlar. Çocuk iken biz mangır diye paraya derdik. Bu şirketin sahipleri de Türk ve Almanya'da açılmış bir şirkettir. Türkiye'ye yeteri kadar yayılmış gözünü tüm dünyaya dikmiş büyümekte olan mangır kart şirketi tam 90 oyunda faal olarak ön ödemeli kart hizmeti veriyor. Ne demek Mangır kart ? Mangır kart tam olarak parası önceden yatırılmış, oyunlarda epin kodu yerine geçebilen hızlıca oyun materyalleri, üyelikleri alınabilen bakiye kartı demektir. Mangır kartın başarısı bence Almanya çıkışlı olmasındandır. Çünkü Metin 2 gibi bir dev oyun firması ile bile anlaşma sağlamıştır. Tabi ki ardından gelen 90'dan fazla oyun ile dev bir firma olmayı başarmıştır. Bu gidiş ile Mangır kart çok daha oyun firmasına el atacağa benziyor ve merak ile bekliyoruz sitelerimiz üzerinden mangır kart satışı yapmaktayız. Sizlere ucuz mangır kart epini ile tüm oyunlarda güvenli bir ödeme yöntemi sunuyoruz. Bazı oyunlarda 10 dan fazla ödeme seçeneği olmasına rağmen mangır kart güven duygusunu tattığımız için uygun fiyatlı mangır kart satın alıp hiç bir yere bulaşmadan kuponlarımızı yüklüyoruz. Mangır kart da sadece kendi kodlarını sattığı için rahat etmektedir. Örneğin yakınlarda bir kaç oyun sunucularını Türkiye'de oyuncu sağlayamadığı için başarısızlıktan kapattı. Kapanan oyunlarda oyunun kendi epini yerine mangır kart alan oyuncuların bu kodlar ellerinde kalmamış oldu. Çünkü neredeyse bir çok yerde bu bakiye kartları kullanabilecekler. Ama diğer oyuncular için bu söz konusu değil maalesef. Gameticaret olarak haftanın 7 günü 24 saat sizlere mangır kart satış noktası olarak sağlayabiliyoruz. Şimdi bu ön ödemeli bakiye kodu mangır kartı uygun fiyatlar ile nasıl satın alacağımıza gelelim

Kredi kartı, Kartsız ve Mobil Ödeme İle Mangır Kart Satın Alma 2015

2015 Yılına girdiğimizden haberi olmayan yoktur. Ama bizim mangır kart ile olan satış politikalarımızda 2015 in önemi büyüktür. Mangır kart firması büyüdükçe bizde daha çok oyun firmasına rahat bir şekilde ulaşıp siz sevgili oyun sevenlere ulaştıracağız.

Kredi kartı ve kartsız mangır kart yükleme: Çok basit bir işlem olup hangi bankaya ait ise o seçeneği seçerek gameticaret.com kredi kartı sekmesinden bilgileri girerek yapacağınız işlemdir. Gayet güvenli olup ssl sayfası mevcuttur. Ayrıca 3 d koruma ile cep telefonunuza mesaj gelmeden kredi kartınızdan para çekilmez. Bakiyeniz sitemize yüklenir ve kredi kartı ile mangır kart alırsanız ondan sonra para hesabınızdan çekilmiş demektir. Kartınız yoksa üzülmeyin banka hesaplarımız ne güne duruyor. Bankamatiklerden yada havale yolu ile sitemiz trinkpay ve diğer hesaplarına ödeme yaptıkdan sonra geriye sadece mangır kartın gelmesini beklemek kalıyor. Mangır kart da zaten otomatik sayfanın siparişler kısmına gidiyor. O zaman hiç bir sorun yok demektir.

Mobil ödeme kullanarak Mangırkart almak: Nasıl oluyor da mangır kartı mobil ödeme ile alabiliyoruz. Bunca sene boşuna çalışmadık her türlü ortamı sizlere sağlamak amacı ile mobil ödeme sekmesini de mangır kartı da sitemize ekledik. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan sitemizde belirtilen linkteki bilgiler ile mesaj atmak.  Aklınıza takılan her türlü soruyu hiç çekinmeden destek hattımızdan yardım alarak kolayca çözebilirsiniz.

Mangır kart ile Bakiye Yükleme - Nasıl yüklenir?

Skill, Goal united, Goodgame oyunları ve bir çok oyunda geçerli bu bakiye kuponları yüklenmesi sorunsuz olarak gerçekleşiyor. Her oyunda farklı olduğu için size genel anlamda anlatma yapacağım. Çünkü nerede ise tüm mangır kart geçen oyunlarda yükleme yöntemleri aynıdır.
  • Kartın pin kodunu aldınız ve oyunun yükleme sayfasına tıkladınız.
  • Açılan popup ödeme sayfasında mangır kart ile yükle yada satın al bölümüne tıkladınız
  • Tekrar açılan sayfada elinizdeki kodu boş alana yapıştırdınız. Mangır kart sözleşmesini kabul ettiniz
  • Yükle sekmesine tıkladığınız anda herşey başarı ile tamamlanmış oluyor
Tekrar etmekte fayda buluyorum destek hattımız hizmetinize her zaman açıktır.