MapleStory

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Nexon Cash (EU) - 1900 - 21 9,24 TL Satın Al
Nexon Cash (EU) - 3800 - 42 18,48 TL Satın Al
Nexon Cash (EU) - 9500 - 62 43,89 TL Satın Al
Nexon Cash (EU) - 19000 - 91 86,63 TL Satın Al
Nexon Cash (EU) - 38000 - 21 173,25 TL Satın Al

MapleStory Nexon Cash Kodları Satın Al, Ucuz MapleStory Epin Satış Fiyatları

Son yıllarda çıkmakta olan tüm teknoloji harikası gerçekçi grafiklere bürünmüş 3 boyutlu oyunların yanında halen oyun severlerin büyük ilgisini çekebilmekte olan maplestory oyunu 2003 yılından günümüze kadar dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaktadır. Oldukça farklı dil desteği olmakta olan oyun güney kore merkezli Wizet oyun firması tarafından geliştirilmiş yayınlanmış ve Avrupa’daki tüm yayıncılığını da Nexon şirketi yapmaktadır. Tamamen 2 boyunlu bir oyun olan maplestory farklı bölgelerde rakiplerinizi yok etmek üzerine geliştirilmiş bir MMORPG oyunu olmaktadır. Bir anime görseline sahip olmakta olan oyunda yönlendirme işlemi yön tuşları ile yapılmakta ve karşınıza çıkmakta olan tüm rakiplerinizi yok etmeniz üzerine kurulmaktadır. Temel olarak 6 farklı sınıfta oynama seçeneğinizin olduğu maplestory tüm sınıflarda gitgide gelişerek bir sonraki sınıfa geçebilme hakkı kazanarak tüm sınıfları sıfırdan oyuncuların gelişerek geçmesini temel almaktadır.

Oldukça farklı birçok aşamaya sahip olan Maple story nexon cash satın al seçenekleri ile hızlıca geçilebilmekte olan bu aşamalar kullanıcılara birçok farklı zor görevi yapmadan hızlıca tüm seviyeleri geçerek son aşamalarda oynama hakkı vermektedir. Her bir sınıfında tamamen farklı bir görev ve farklı ekipmanlar, farklı savunma ve saldırı mekanikleri olan oyun kullanıcılar için oldukça zorlu aşamalar içermekte ve oyun severlere daha keyifli vakitler geçirme imkanı vermektedir. Maplestory kodları ucuz kuponları gibi birçok farklı yöntem ile de aşama geçme imkanı bulabilmekte olduğunuz oyunda karakterinizi son aşamalara hızlıca getirmek oyunculara daha iyi bir şekilde rahat oynama hakkı vermektedir. Maplestory e-pin satın al seçenekleri ile sadece seviye değil ekstra özelliklerde açabilmekte olduğunuz oyunda tamamen kullanıcının istekleri doğrultusunda oyun oynama imkanı sunulmaktadır. Bu ekstra özellikler ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilmek ve daha da eğlenceli vakitler geçirebilmek için tamamen oyun yetenekleriniz ve seviyeniz etkili olmaktadır. Oyun her ne kadar 2 boyutlu bir görünüme de sahip olsa oyuncular için hiçbir sorun teşkil etmeden oldukça büyük bir ilgiyi üzerinde tutabilmekte olan oldukça nadir oyunlardan birisi olmaktadır.

Dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de oldukça büyük bir oyun sever kitlesine hitap etmekte olan Maplestory kredi kartı ile satın alma seçenekleri ile oyuncularına oldukça kolay bir şekilde oyunda gerçek para ile hareket edebilme imkanı vermektedir. Oyunda bulunan her farklı sınıftaki değişik görevlerden birini yapabilmek için gerekmekte olan seviyelere ulaşmak için bu yüzden verilmekte olan kolay satın alma seçenekleri oldukça fazla kullanılmaktadır. Oyun severler için farklı bir anime dünyasının kapılarını açmakta olduğu söylenebilecek olan oyunda tek başınıza ilerlemek ve gelişerek seviye atlamak zorundasınız. Genel olarak oyun yeteneklerini en iyi kullananların hızla ilerleyebildiği Maplestore pin kodları ile de tüm oyuncular direk olarak hızlı ve kolay bir yoldan da son seviyelere gelebilme imkanı sağlamaktadır. Oldukça farklı birçok harita içerisinde görevler sunmakta olan oyun sunduğu görevler ile oyuncuları şaşırtarak kullanıcılarına daha da zevkli bir oyun sunmaya çalışmakta ve bunu en iyi şekilde başarmaktadır. Birçok farklı aşamasında kullanıcılarına farklı görevler vererek hızlı ilerlemelerini sağlamakta olan oyun tam manasıyla bir kullanıcı dostu olmakta, oyuncuların oldukça fazla keyif almalarını ve eğlenmelerini sağlamaktadır. Sahip olduğu oldukça geniş hikayesi itibariyle de kendi tarzında olan çok sayıda oyundan birkaç adım öne çıkmakta olan oyun kendine has kullanıcı kitlesi ile halen oldukça büyük bir ilgiyi üzerinde barındırmaktadır.