NBA 2K17

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
NBA 2K17 - 96 184.23 TL Stok Yok

NBA 2K17 Steam Gift Satın Alma

90’lı yılların başında farklı oyun konsolları ile başlayan dijital oyun teknolojisi zamanla bilgisayar teknolojisinin desteği ile farklı bir konuma geldi. Bu şekilde gerçekleşen değişimin sonucunda 90’lı yılların sonuna doğru bilgisayar üzerinden oynanabilen pek çok oyun ortaya çıktı. Bu oyunlar içerisinde aksiyon, macera, savaş, strateji, dövüş türündeki birçok oyunla birlikte spor oyunları da yaygınlaşmaya başladı. Özellikle futbol sporunu konu edinen oyunlar oyuncular tarafından uzun süreler boyunca oynandı ve yeni serileri heyecanla beklendi. Fakat öyle bir seri vardı ki seveni sevmeyeni dahil oyuncu dünyasındaki herkesi kendine hayran bırakmıştı. İlk kez 1999 yılında kullanıcılara sunulan NBA 2K oyunları her serisinde büyük satış rakamlarına ulaştı. NBA 2K ismindeki serinin ilk oyunundan bugün serinin son oyunu olan NBA 2K17 oyununa ulaştık.

2016 yılı Eylül ayında çıkacak olan oyun serinin önceki oyunları gibi oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Özellikle NBA 2K16 oyuncuların beklentilerinin hayli üstünde özellikleri ile oldukça dikkat çekmişti. Serinin bu önceki oyunu yeni gelecek oyunla ilgili beklentileri de böylece yükseltmiş oldu. NBA 2K17 satın alma aşamasında kullanıcılara farklı platformları kullanma olanağı sunacak. Son yıllarda oyuncular orijinal oyun almada sıklıkla tercih ettiği ve uygun fiyatlarla onları oyun sahibi yapan çevrimiçi oyun satışı yapan platformlar bu konuda başvurulacak en büyük mecralar olacaktır.

2K17 NBA Ucuz Satış Fiyatları

Serinin 2005 yılından sonraki oyunlarını yayınlayan firma olan 2K Sports tarafından yayınlanacak olan oyun yine Visual Concepts firmasının geliştiriciliği ile ortaya çıkarıldı. Günümüzün pek çok oyununa ek olarak NBA 2K17’de PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 ve Windows PC kullanıcılara oyunu cihazlarında oynayabilecek. Kapak fotoğrafları adeta ait oldukları dönemlerin en önemli basketbolcu figürlerinden oluşan serinin oyunlarında son oyunda Kobe Bryant yer alıyor. Oyunun tamamına ön sipariş destekleri ile farklı platformlardan uygun NBA 2K17 satış fiyatları ile ulaşmak şu anda mümkün.

Tekli oyuncu ve çoklu oyuncu destekleri ile çok daha zevkli hale gelebilecek olan oyun Legend Edition isimli bir ek ad da alıyor. Yeni oyunla birlikte seride yeni bir oyun görmek de mümkün olacak. Oynayış özellikleri bakımından kendine has bir yapısı olacak olan NBA 2K17 aynı zamanda gerçekçilik konusunda da gelişmiş özelliklere sahip olacak. NBA oyuncularının gerçek hayattaki performanslarının hemen hemen birebir oyunun yapay zekasına eklendiği oynayışta oyuncular gerçekten bir NBA maçının içindeymiş havasını hissedebilecek.

Farklı satın alma platformlarının kampanyalı ve indirimli satış dönemleri yakalandığı takdirde satın alınabilen ucuz NBA 2K17 oyunu ile oyuncular oyuna henüz çıkmadan sahip olarak oyunu ilk oynayan kişiler arasında yer alacaklar. Son yıllarda geliştirilen her oyunun tüm özelliklerinin etkili bir şekilde çalışabilmesi için oyunun mutlaka orijinal olması gerekiyor. Hem güncellemelerle gelen ek paketlerin oyuna eklenmesi hem de oyunun çoklu oyuncu desteği ile oynanması için gereken orijinallik için kullanıcılar oyunu eklemek istedikleri platformların NBA 2K17 cd key ürününü elde etmelidirler. Gameticaret ismi ile ürün satışı gerçekleştiren firmamız garantili ve uygun fiyatlı CD key satışı yapmaktadır. Ayrıca satışa sunduğumuz tüm CD Keylerde olduğu gibi bu oyun içinde Global etiketi ile satışlar yapıyoruz. Kullanıcıların en etkili bir oyun deneyimi yaşaması için mutlaka gerekli olan doğru bir CD Key ve Global etiketini sizlere garanti ediyoruz. Sitemiz üzerinden alışverişlerinizde kredi kartı ile veya mobil ödeme yolu ile ödeme yöntemlerini kullanarak ürünleri kısa sürede satın alabilirsiniz.