NTROY

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Ntroy 5 NT - 400 Elmas - 4 4,78 TL Satın Al
Ntroy 10 NT - 800 Elmas - 9 9,54 TL Satın Al
Ntroy 20 NT - 1600+400 Elmas - 19 19,09 TL Satın Al
Ntroy 30 NT - 2400+650 Elmas - 28 28,63 TL Satın Al
Ntroy 50 NT - 4000+1200 Elmas - 47 47,72 TL Satın Al
Ntroy 80 NT - 6400+2100 Elmas - 76 76,36 TL Satın Al
Ntroy 100 NT - 8000+2800 Elmas - 95 95,45 TL Satın Al
Ntroy 250 NT - 20000+10000 Elmas - 238 238,61 TL Satın Al

NTROY NT Kodları Satın Al, Ucuz NTROY Kredi Epin Satış Fiyatları

Günümüzde çok sevilen ve oynanan browser oyunlardan MMORPG tarzı ntroy oyunları oldukça ilgi görmektedir. Sitesi üzerinde bulunan Dragon’s prophet ve Kaos Online oyunları ile büyük ilgi görmektedir. İki oyunda ilgi görmesine rağmen Dragon’s prophet oyununun daha fazla tercih edildiği bilinmektedir. Oldukça geniş bir karakter seçim şansının verildiği bu oyunda, farklı klanlar ve sınıflar bulunmaktadır. Bunlar içerisinde yapılacak tercih sonucunda karakter belirlenmektedir. Sonrasında macera ve aksiyonun bol olduğu görevlere başlanmaktadır. Bölümlerin ilerlenmesi ve görevlerin yerine getirilmesi ile seviye artmakta ve karakter güçlenmektedir. Bunun yanında silah ve zırh anlamında birçok farklı nesne de verilmektedir. Bu nesnelerin birçoğu oyun içerisinde bulunan markette yer almaktadır. Buralardan alışveriş yapılması için ntroy nt elmas bakiyesinin dolu olması gerekmektedir. Bakiyenin yüksek olması ile bu tarz alışverişler oyundaki maket üzerinden yapılabilmektedir.

Ntroy Ucuz NT Kredi Elmas

Browser üzerinden özellikle MMORPG tarzı oyunlar çok fazla sevilmektedir. Bu oyunların arasında tercih yapmak için oyunun senaryosunun ve konusunun güzel olması, anlaşılır bir akışı olması, görevlerin güzel olması, grafiklerin güzel olması ve oyunda bolca farklı klan ve sınıf bulunmasına önem verilmektedir. Genel olarak oyun severler oyunları bu özellikleri ile incelemektedir. Bu özelliklere uygun olan oyunlara daha fazla ilgi göstermektedirler. Bu konuda Dragon’s prophet oldukça ilgi görmekte ve bu sayılan özellikleri bir arada verebilmektedir. Oyunun içerisinde oldukça büyük mistik güçler ve efsanevi karakterler bulunmaktadır. Hayal gücünün çok yüksek olduğu bu oyun birçok açıdan oyun severlerde ilgi uyandırmaktadır. Oyunun keyifli bir şekilde oynanması için de ntroy nt elmas epin satın alma işlemleri yapılabilmektedir. Oyunun içerisinde seçilen karakterin daha hızlı bir şekilde seviye atlaması ve bunun yanında özel güçleri olması için elmas bakiyesi oldukça önemlidir.

Kredi Kartı İle Ntroy NT Elmas E-Pin Satın Alma

Oyun içerisine kolay bir şekilde elmas bakiyesi yüklemek için sitemizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede oyundaki elmas bakiyenizi arttırabilirsiniz. Sitemize kısa sürede üye olabilir ve bakiye yükleyerek alışverişe başlayabilirsiniz. Birçok browser oyununda olduğu gibi Ntroy oyunlarında da ücretsiz bir şekilde oyun oynamak mümkün olmaktadır. Ancak bundan sonra oyun içerisindeki marketten alışveriş yaparak oyunun daha keyifli olması ve karakterin daha güçlü olması sağlanabilmektedir. Sitemizden en uygun ntroy nt elmas epin satış fiyatı ile e-pin alabilirsiniz. Bu şekilde hem kolay bir şekilde oyundaki elmas bakiyenizi yükseltebilir ve hem de bunu oldukça uygun maliyetler ile yapabilirsiniz. Bunun sitemize üye olduktan sonra kredi kartınız veya banka kartınız ile sitemize bakiye yükleyebilirsiniz.

Mobil Ödeme İle Ntroy NT Elmas E-Pin Satın Alma

Sitemize bakiye yükleme konusunda kredi kartınızın olmaması veya bakiyesi olmaması durumunda bakiye yüklemek veya direkt e-pin almak için mobil ödeme yöntemlerini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede oldukça kolay ve kısa süre içerisinde oyununuz için yeterli olacak miktarda elmas için e-pin kodu satın alabilirsiniz. Sitemizde ucuz ntroy nt elmas epin kodları farklı elmas miktarları için bulunmaktadır. Sitemizden 400 elmas ile 20000 elmas arasındaki miktarlar için e-pin kodu alabilirsiniz. Birçok elmas alışında ücretsiz hediye elmas verilmektedir. Bu avantajlardan da yararlanarak oyunda oldukça rahat bir konuma ulaşabilirsiniz. Oyunlarında etkili ve güzel oynanması için elmas alımı oldukça önemlidir. Sadece görevleri tamamlayarak çok fazla eşyaya sahip olmak mümkün olmamaktadır. Bunun için marketten alışveriş yapılması gerekmektedir.